یوتاب تجارت سپاهان؛ از ایده تا واقعیت

دکتر رضوان ملکی؛ مدیر و موسس گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا؛

در عین جوانی با تجربه سالها کارافرینی و اشتغال زایی بر پایه علم و دانش روز دنیا، با کوله باری از تجربه های عینی و واقعی در دنیای اقتصاد و تجارت وارد مشاوره استراتژیک سازمان ها و مدیران برتر کشور شده اند.

اما این سابقه پربار دارای قله های به یادماندنی و یادگارهای مانایی از موفقیت است که مرور آن، برای گروه ملکا و تیم آن‌ همواره افتخاری ماندگار است.

  • شرکت یوتاب تجارت سپاهان ، که در سالهای دهه ۹۰ شمسی  با هدف های چندگانه زیر : 
  • پژوهش، تحقیقات و تامین نیروی انسانی در زمینه تخصصی واردات و صادرات دام و طیور زنده، 
  • تجارت فراورده های خام دامی و محصولات پروتئینی،
  •  تهیه و تامین انواع نهاده های خوراک دام و طیور و داروهای دامی و تجهیزات مربوط به آن، 
  • خرید و فروش کلیه محصولات دامی و طیور و مواد غذایی ، بسته بندی و تولید و توزیع محصولات دامی و خوراکی

  تاسیس شد و شروع به فعالیت‌ کرد.

یوتاب تجارت از ایده تا واقعیت
یوتاب تجارت از ایده تا واقعیت

این‌مجموعه با مدیریت عاملی سرکار خانم رضوان ملکی، رکوردهای جدیدی در صادرات محصولات مرتبط با دام و طیور به کشورهای همسایه بویژه شیخ نشینان حاشیه خلیج فارس برجای گذاشته است.

از ان جمله میتوان به :

  • صادرات انبوه تخم مرغ برای اولین بار به کشور عمان، 
  • اقدام به صادرات 
  • دام زنده و آلایشات دامی به افغانستان و چین در راهبرد احیای جاده ابریشم،
  • صادرات سالامبور و پشم به کشورهای مقصد عربی، ایتالیا، پاکستان و فدراسیون روسیه 

اشاره‌کرد؛ که همه نیازمند طی فرایندهای تخصصی و علمی، فراوری و نگهداری ، تامین و شناسایی صحیح بازار هدف و سیاست گذاری ها و مذاکرات اقتصادی و سیاسی بسیاری هستند.

همچنین کارآفرینی هوشمند و برمبنای تحقیقات و تحلیل های استراتژیک در سیستان و بلوچستان و اشتغالزایی برای حدود ۷۰۰ نفر در یکی از محرومترین نقاط کشور با همکاری استان قدس رضوی، بدون شک در کنار تخصص، دانش و قدرت راهبری دکتر ملکی و تیم همکار ایشان، نشان از اعتماد و اعتبار وی در میان سازمان ها و مدیران دولتی و خصوصی است.

همه این موارد تبدیل به پشتوانه علمی و تجربی گروه ملکا گردیده است تا با هم افزایی این تجربیات در کنار علوم و فناوری های روز دنیا بتواند به عنوان مشاور و تسهیل کننده رشد و توسعه در کنار شرکت ها؛ سازمان ها و مدیرانشان باشد.

ما در  گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا، با انجام مشاوره های دانش‌محور و بر اساس تجربیات واقعی و عملی هر سازمان در دنیای کسب‌وکار  و ایجاد ادراک و استحکام سازمانی با سوق دادن سازمانها به ارتباط و همگرایی بین تصمیم‌گیران و منابع انسانی ، سعی بر رفع چالشها و موانعی میکنیم که از دل خود سازمان ایجاد گردیده است و راه حل آن نیز در خود سازمان قراردارد.

ما معتقدیم رسیدن به اهداف بلند سازمان و حقیقت بخشیدن به رویای مدیران آن، دست نیافتنی نیست همانطور که رویای بلندی که در یوتاب تجارت سپاهان شکل گرفت در میان موجهای خلیج فارس تا امتداد جاده ابریشم رنگ واقعیت پذیرفت.

اشتراک گذاری