آنچه در اولین کنفرانس ملی گردشگری پس از کرونا با رویکرد نوین سازی مدیریت سازمان گذشت

 

اتفاق بزرگ همراهی مشاوران استراتژیک با سازمان‌ها، آنجایی رقم می‌خورد که رویدادی اثرگذار برای اولین بار در یک صنعت راهبردی رقم می‌خورد.
بیش از 300 نفر از مدیران و صاحبان کسب و کارهای بزرگ حوزه گردشگری همراه با فعالان اکوسیستم IT و پلتفرم‌های آنلاین کشور، در اولین کنفرانس ملی ” توسعه بازار و مدیریت نوین سازمان در صنعت گردشگری” گرد هم آمدند، تا در یک رویداد دانش محور و تجربه گرا به آسیب شناسی، طرح سوال و ارائه راهکار و استراتژی، برای توسعه و تحول صنعت گردشگری کشور، پس از چند سال رکود تحت تاثیر پاندمی جهانی کرونا بپردازند.


حضر مدیرانی مانند آقایان بابک مصری، مدیرعامل موفق چرم مشهد، دکتر محسن مرتضوی مشاورعالی هلدینگ بیژن، جناب آقای حسن محمدی، مدیر کل هتل ۵ ستاره گرن میلیا- کیش، جناب آقای نادررفتاری صاحب امتیاز برند رفتاری 1289 که از برترین مدیران صنایع مرتبط با گردشگری هستند، نشان از درک و تفکر استراتژیک چنین مدیرانی در برون رفت از شرایط رکود و بحران دارد.
همچنین در زمینه تحول دیجیتال و مدیریت نوین سازمان،مدیرانی چون آقایان دکتر امین سمیع زاده، مدیریت محترم شرکت نئواینوست، محمد شهرمیانی مدیرعامل رهنما کالج، مصطفی ندافی بنیانگذار رسپینا و میثم کیهانی مدیر تبلیغات و بازاریابی سفر مارکت که در ایجاد تحول راهبردی و ساختاری دارای کارنامه ای موفق هستند، از اهمیت تغییر نگاه و اندیشه مدیران برای تغییر عملکردها شدند.
در حوزه سرمایه گذاری آقایان احسان حاجی مدیریت وقت هدف حافظ، ماهان مدون، مدیر گردشگری سابق سازمان منطقه آزاد کیش و امیر اصلانزاده، معاون گردشگري مركز خدمات و مشاوره ايرانيان خارج از كشور، از راهبردها و استراتژی مناسب برای توسعه سرمایه در حوزه گردشگری گفتند.


برگزاری این رویداد توسط گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا وآژانس تبلیغاتی راتین که این مجموعه را به عنوان مشاور استراتژیک و سازمانی در کنار خود دارد، اولین قدم از مسیری برنامه ریزی شده برای آموزش، توسعه و تحول در بخش های مختلف صنایع گردشگری و دیجیتال مارکتینگ کشور بود.

اشتراک گذاری