مشاوره مدیریت و کسب و کار در شیراز و استان فارس

اگر به دنبال مشاور مدیریت سازمان در شهر شیراز هستید و به دنبال سازمان مشاوره مدیریتی می‌گردید که سابقه کاری موفق و زیادی در کلانشهرهای کشور داشته باشد تا سازمان و کسب و کار شما را همراهی کند و گسترش دهد، جای درستی آمده اید.
اینجا در پایتخت تاریخی ایران، رشد و توسعه میان بعضی از بزرگترین کمپانی ها و سازمان های ایران کار ساده نخواهد بود. باید سراغ مشاوره از تیم و افرادی برویم که تجربه عبور از سخت ترین چالش های موجود در توسعه سازمانی و رشد و بهره وری تجاری در شهرهای بزرگ تجربه کرده باشند. با نامداران مدیریت و برترین برندهای تجاری، خدماتی و اقتصادی همکاری کرده و از خود روزمه ای موفق و قابل دفاع ساخته باشند.

حتما شما بهتر از ما می دانید که گسترش سازمان حتی در یک شهر کوچک هم کار بسیار سخت و پیچیده‌ای است،‌ همه فرصت‌های کاری در این نوع از گسترش  می تواند با نا آگاهی و یا بدتر از آن، با تصمیمات نادرست تبدیل به تهدید های بزرگ برای سازمان شوند. چه رسد که شما قصد توسعه و گسترش سازمانتان در کلانشهری همچون شیراز را داشته باشید. برای قد کشیدن یک سازمان در میان یک شهر چند میلیونی باید ریشه های استواری بسازید.

مشاوره کسب و کار در شیراز

ما در ملکا برنامه خوبی برای گسترش سازمان شما در این کلانشهر کشور داریم.

اولین قدم تا موفقیت سازمان در شیراز

مشاهده درون سازمانی
جهت آنالیز و تحلیل عملیاتی

بررسی اهداف در گسترش به شیراز و دیگر شهرهای بزرگ کشور

ایجاد همگرایی بین مدیران و بدنه سازمان


چالش‌زدایی مدیران در این مسیر

درباره شیراز

شیراز به‌عنوان پایتخت تاریخی ایران و یکی از پرجمعیت‌ترین شهر ایران نقش بسیار مهمی در اقتصاد ایران ایفا می‌کند. از طرفی شیراز بنا بر آخرین سرشماری‌ها، جزو 5 شهر پرجمعیت ایران است. این شهر پرجمعیت که تقریبا در مرکز ایران واقع شده است، نقش مهم و سازنده ای در مسائل سیاسی، تجاری و اقتصادی کشور دارد. موقعیت جغرافیایی، سیاسی و اجتماعی شهر شیراز و پیشرفت پزشکی و علمی این شهر باعث شده است که سالهای سال یکی از مقاصد توریسم سلامت و اقامت ییلاقی سرمایه داران و ثروتمندان کشورهای شیخ نشین حاشیه خلیج فارس باشد.

 این شهر که زمانی دروازه پیشرفت تمدن و فرهنگ پارسی و ایرانی بوده است امروزه بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌های برتر کشور به ویژه در حوزه های الکترونیک، فناوری اطلاعات و صنعت غذایی را در خود جای داده است. شیراز علاوه بر اینکه به عنوان پایتخت تاریخی و فرهنگی ایران مقبره شاعران و عارفان بزرگی همچون حافظ و سعدی را در خود جای داده است با وجود بناهای عظیم و کهن تخت جمشید، پاسارگاد و نقش رستم سهم به سزایی در صنعت گردشگری داخلی و توریسم بین المللی ایران دارد. این شهر همچنین یکی از بزرگترین مراکز مهم نظامی کشورمان ایران است. وجود پادگان های نظامی ارتش، سپاه و نیروی انتظامی در این شهر آن را تبدیل به یکی از قطب های نظامی و امنیتی کشور کرده است. نزدیکی این شهر به یکی از مهم‌ترین مراکز استانهای همجوار خلیج فارس یعنی بوشهر از یک طرف و همجواری با استان بزرگ و صنعتی اصفهان باعث گردیده است شیراز به یکی از شاهراه های صنعتی و تجاری ایران بدل گردد. شیراز به عنوان مرکز استان پهناور فارس در کنار شهرهای جهرم، کازرون، مرودشت، سپیدان، فسا، آباده، نیریز و لار یکی از استان های استراتژیک و حیاتی کشور است. این شهر در ادامه نوار اصلی پدافند دفاعی کشور پس از اصفهان قرار دارد و همواره مورد توجه حکومت ها و دولتهای مختلف قرار داشته است. جالب است بدانید استان فارس یکی از معدود استانهای کشور با دو فرودگاه می باشد، یک فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز و دیگری فرودگاه شهرستان لار که همواره به دلیل وجود تاجران و بازرگانان ثروتمندش که سالهاست در ارتباط اقتصادی با کشورهای حاشیه خلیج فارس هستند شهرت دارد و حتی پروازهای مستقیم به شیخ نشینان عربی دارد. شیراز یکی از کلانشهرهای کشور است که دیرتر از تهران و اصفهان در مسیر رشد و توسعه عمرانی قرار گرفته است و اکنون با اجرای ده ها طرح مهم شهری و استانی و تخصیص بودجه های کلان دولتی به عنوان سومین شهر زیارتی ایران به دلیل وجود حرم حضرت شاهچراغ، تبدیل  به بستر مناسبی برای سرمایه گذاری و رونق سازمان های تجاری و خدماتی گردیده است.

دوره های آنلاین و حضوری مدیریت

مشاوره استراتژیک و گسترش سازمان در شیراز

تشکیل یک سازمان نوین در یک شهر ثانویه آنهم شهری بزرگ در نیمه جنوبی کشور پهناوری چون ایران، باید بر پایه اصول صحیح منابع انسانی و مدیریتی و یا بهبود فرایندهای اداری و مالی درون‌سازمانی تا تسهیل‌گری روند ارتباطات با دیگر کلانشهرهای کشور نیازمند حضور و مشورت مجموعه ای با تجربه و شناخت عملی و علمی از شرایط گوناگون است تا بتواند شما را در مسیر رسیدن به اهداف معین شده‌تان همراهی و هدایت کند.

گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا با تجربه تبادلات بازرگانی و صادراتی مختلف و داشتن ارتباطات موثر در با برترین سازمان ها و موفق ترین مدیران در سراسر ایران از تهران تا اصفهان و از تبریز تا مشهد، آماده است تا با مشاوره و آموزش شما و نیروی انسانی سازمان‌تان در کنار ایجاد فرایندهای توسعه‌ محور بر پایه رفتار شناسی سازمانی، بنایی محکم از نام و برند شما در شهر بهارنارنج و تاریخ ، شیراز بسازد.

این گروه با سابقه مشاوره استراتژیک سازمان‌های بزرگ دولتی و خصوصی نظیر اسنوا، وزارت جهاد کشاورزی و مجموعه بزرگ ایران مال در تهران و سازمان‌های مختلف دیگر، در کنار تجربیات ارزشمند واقعی در بازار بین المللی  می‌خواهد همیار و همراه شرکت‌های کشور و بازرگانان و مدیرانی باشد که در اهداف خود دنبال بستری جدید و مطمئن جهت سرمایه گذاری، ایجاد شرکت‌های ملی و منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای و افزایش بهره وری سازمان خود هستند.
مشاوره کسب و کار در شیراز و استان فارس به صورت آنلاین و اینترنتی
مشاوره کسب و کار ملکا بصورت حضوری و اینترنتی در شیراز و استان فارس حضور فعال دارد. مدیران نواندیش در شهرهای مختلف ایران فعالیت می کند. متخصصین مشاوره ما در تهران، رشت، اصفهانف مشهد و تبریز نیز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. ما در تمامی شهرهای شیراز و استان فارس به ارائه خدمات مشاوره میپردازیم. گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا، به صورت فعال با بزرگترین کارخانجات، شرکت و سازمان ها درحال همکاری است.

شما می‌توانید از طریق سایت گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا با دفتر مرکزی در تماس باشید یا از طریق واتساپ، تلگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی ملکا برای مشاوره استراتژیک  و آموزش‌های سازمانی در راستای هماهنگی‌های لازم اقدام کنید.