مشاوره مدیریت و استراتژی کسب و کار در یزد و اردکان

ارائه مشاوره کسب و کار در شهر یزد با وجود زیرساخت های متنوع و مغفول مانده اقتصادی و صنعتی که از گذشته در استان وجود دارد، نیاز به تجربه و دانش بالای مدیریتی دارد. اگر به دنبال مشاوره کسب و کار و مشاوره شغلی و آموزش بازاریابی و فروش و دوره های مدیریت در شهر و استان یزد می‌گردید، اگر مدیر یک شرکت هستید یا به عنوان رهبر یک سازمان خصوصی در پی رسیدن به اهداف تعیین شده هستید، اگر مدیرکل یک نهاد و سازمان دولتی هستید و برای بهبود عملکرد و رشد بازده سازمان تان و فرآیند چالش زدایی از مجموعه خود به دنبال مشاور مدیریت استراتژیک با تجربه در شهر یزد می گردید، یا حتی به دنبال گروه مشاوره کسب و کاری می‌گردید که سابقه کاری موفق و زیادی در کلانشهرها و مراکز استان ها داشته باشد؛ پس جای درستی آمده اید.

مشاوره مدیریت و توسعه کسب و کار ملکا

ما در ملکا برنامه ای دقیق و علمی برای گسترش سازمان شما در این کهن شهر ایرانی داریم

اولین قدم تا موفقیت در یزد

مشاهده درون سازمانی
جهت آنالیز و تحلیل عملیاتی

بررسی اهداف در گسترش به یزد و دیگر شهرهای بزرگ کشور

ایجاد همگرایی بین مدیران و بدنه سازمان


چالش‌زدایی مدیران در این مسیر

خدمات مشاوره کسب و کار و گسترش سازمان در یزد و اردکان

اینجا در شهر یزد، نگین فیروزه کویر و قلب گرم کویر مرکزی ایران و سرزمینی که سالهاست در آن رشد و توسعه شهرنشینی زودتر از خیلی از شهرهای دیگر آغاز شده است. شهری که در تمام دوره های تاریخی، به ویژه پس از انقلاب اسلامی قهرمانان و دلاوران بزرگی را به این مرز و بوم ارائه کرده است. استانی که مردان و زنانی فرهیخته و دانشمند به سپهر سیاسی، اجتماعی و فرهنگی ایران ارزانی داشته است.

رشد و توسعه در یکی از کهن ترین شهرها و استان های ایران با موقعیت استراتژیک در مرکز کشور کار آسانی نیست.

یزد به دلایل مختلفی از اهمیت حیاتی و استراتژیک برخوردار است:

برای همین شما برای گسترش سازمان تان یا افزایش سرمایه کسب و کارتان یا مشاوره گرفتن جهت بهبود فرایندهای مدیریتی یا آموزش نیروی انسانی باید سراغ مشاوره از تیم یا افرادی برویم که تجربه عبور از سخت ترین چالش های موجود در توسعه سازمانی  را داشته باشند، رشد و افزایش بهره وری تجاری در شهرهایی با ظرفیت های گوناگون صنعتی و اقتصادی به ویژه در مراکز استان، همچون یزد را تجربه کرده باشند.

باید با گروهی کار کنید که با نامداران مدیریت کشور و برترین برندهای تجاری، خدماتی و اقتصادی همکاری کرده و از خود رزومه ای موفق و قابل دفاع ساخته باشند.
اگر هم قصد توسعه یا انتقال کسب و کارتان به یکی از کشورهای همسایه شمالی، غربی ایران یا شیخ نشین های خلیج فارس را دارید باید سراغ افرادی بروید که تجربه صادرات و کارآفرینی در کشورهای همسایه ایران را دارند و توانسته اند آنچه که می گویند اجرایی کنند. امری که در سابقه گروه ملکا و موسس آن  رضوان ملکی به خوبی دیده می شود.

یزد، فیروزه‌ی باستانی کویر

گنجینه‌های فرهنگی، تاریخی و معماری ارزشمندی در گذر زمان در این استان به ویژه در شهرهای یزد، میبد، اردکان و بافق پدید آمده است به خوبی نمایان گر روند تاریخی و حیات اقتصادی و اجتماعی این منطقه مهم منطقه است.

استان یزد از اقتصادی پویا و گسترده اما با ریشه های بومی برخوردار است که در صنایع راهبردی مختلف گسترده شده است. 

استان یزد چهارمین استان وسیع کشور با مساحتی حدود هفتاد و پنج هزار کیلومتر مربع است که در فلات مرکزی ایران و حاشیه دشت های کویر و لوت قرار دارد...

شهر یزد اولین شهر خشتی دنیا و دومین شهر تاریخی جهان است. واژه یزد در لغت نامه ها به معنای مقدس و پاک آمده و وجه‌ تسمیه این شهر بدین نام، اتلاق سرزمین مقدس و شهر خدا به شهر یزد از دیرباز بوده است.

بعضی مورخان معتقدند که در دوره ساسانيان، یزدگرد دستور داد تا در این محل شهری به نام یزدان گرد بنا کنند که نام یزد نیز از همین عنوان گرفته شده است. 

در بعضی از کتب مورخان یونانی نیز از نام یزد با عنوان ایساتیس یاد کرده اند که امروزه نام بسیاری از برندهای قدیمی و معتبر این شهر و سراسر ایران است.

این استان در حال حاضر دارای ۱۱ شهرستان، ۲۱ بخش، ۴۵ دهستان و ۲۱ شهر است که همگی آماده سرمایه گذاری های مختلف صنعتی، معدنی، فرهنگی و گردشگری هستند.

حقایقی جالب در مورد یزد

 • یزد دومین شهر خشتی با خشت خام در جهان است.
 • یزد پنجمین استان صنعتی کشور است و با وجود واحد های صنعتی زیاد متاسفانه جزو شهرهای آلوده ایران محسوب می شود.
 • این شهر از سال 1310 دارای شهرداری بوده و از اولین شهرهای دارای ساختار مدیریت شهری در ایران است.
 • زبان اصلی مردم یزد فارسی است که با لهجه یزدی صحبت می کنند اما در این استان افرادی با گویش عربی نیز زندگی میکنند.
 • در یزد از دیرباز زرتشتیان و یهودیان در کنار مسلمانان این شهر ساکن هستند.
 • محققان و مورخان شهر یزد را زادگاه معماری تلفیقی آب و باد و قنات می دانند.
 • شهر یزد به عنوان اولین شهر ایران در یونسکو به ثبت جهانی رسید.
 • بلندترین مناره های موجود در ایران متعلق به مسجد زیبای جامع یزد است.

یزد دومین استان معدنی ایران پس از کرمان 

استان و شهر یزد دارای صنایع بزرگ و راهبردی مختلفی می باشد، که همگی جزو افتخارات صنعت و اقتصاد ایران به شمار می آیند. این استان دومین استان زرخیز معدنی ایران پس از استان پهناور کرمان است.
نکته جالب این است که از ۶۰ نوع ماده معدنی موجود کشور ۵۰ نوع آن به طور علمی و قطعی در یزد موجود است. هرچند تقریبا نیمی از آن به دلایل مختلف هنوز قابل استخراج نیست.
از معادن مهم یزد می توان به:

 • معدن سنگ آهن چادرملو و چغارت بافق 
 • معدن سرب و روی کوشک بافق
 • معدن فسفات اسفوردی بافق
 • معادن غنی و استراتژیک اورانیوم در ساغند اردکان

اشاره کرد.

به همین دلیل سرمایه گذاری در بخش معدن و استخراج این استان همیشه یکی از مهمترین تصمیمات اقتصادی بخش خصوصی و دولتی ایران بوده است.

بیشترین تولیدات واحدهای صنعتی شهر یزد را کارخانجات معروف منسوجات یا پارچه، کاشی و سرامیک و تولید انواع فرش ماشینی تشکیل می‌دهد که همگی از مطرح ترین و معتبرترین برندهای ایرانی هستند.

کارخانه های صنعتی استان یزد به طور عمده در شهرک‌ صنعتی یزد، میبد و اردکان متمرکز شده‌ است. 

مشاوره بازاریابی و فروش در یزد و اردکان

گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا با تیم تخصصی مشاوره کسب و کار ، با نزدیک به ده سال تجربه در حوزه مدیریت کسب و کار و مشاوره بازاریابی و فروش، تبلیغات و برندینگ برترین کمپانی های ایرانی می‌باشد.

ملکا با سابقه برگزاری اولین کنفرانس ملی توسعه بازار و مدیریت نوین سازمان در صنعت گردشگری و برگزاری دوره های آموزشی مختلف در حوزه مدیریت، منابع انسانی و بازاریابی و فروش در شهرهای تهران، تبریز، اصفهان و مشهد به کسب و کار و سازمان شما کمک می کند تا سریع تر و دقیق تر پیشرفت کنید و سودآوری و سرمایه خود را توسعه دهید. 

ما در کنار مشاوره مدیریت و بازاریابی و فروش تخصصی به شما و پرسنل مجموعه تان آموزش های نوین مدیریت، رفتار سازمانی، بازاریابی و فروش نیز خواهیم داد.

تیم حرفه ای ملکا تحت هدایت دکتر رضوان ملکی با مشاوره مدیریت و بازاریابی و فروش در شهر یزد و دیگر شهرهای مهم استان یزد به شما کمک میکند به نتایج فراتر از انتظار خود برسید.

دوره های آموزش مدیریت و منابع انسانی ملکا در یزد و اردکان

دوره مشاوره تخصصی مدیریت کسب و کار در یزد و اردکان

آموزش مدیریت سازمان و رهبری هوشمند در یزد و اردکان

آموزش مدیریت فروش و بازاریابی حرفه ای در یزد و اردکان

دوره آموزش مدیریت پرسنل، کارکنان منابع انسانی در یزد و اردکان

خدمات تحت پوشش مشاوره کسب و کار ملکا در یزد و اردکان

تشکیل یک سازمان نوین و توسعه سرمایه در یک شهر دوم آنهم شهری بزرگ و با سابقه فراوان تاریخی، تجاری ، صنعتی و بازرگانی یزد و با حجم انبوه گردش صادرات و واردات داخلی و خارجی و سرمایه گذاری کلان دولتی و خصوصی باید بر پایه اصول صحیح منابع انسانی و مدیریتی بوده و با بهبود فرایندهای اداری و مالی درون‌سازمانی تا تسهیل‌گری روند ارتباطات با دیگر کلانشهرها و مراکز استان کشور همراه باشد.

یزد به دلیل موقعیت استراتژیک خود در اقتصاد ایران و اهمیت راهبردی صنعت گردشگری، صنایع دستی یزد برای کشور می تواند محل رشد و توسعه بسیاری از شرکت های خدماتی و تولیدی و بستری مناسب برای حضور سرمایه گذاران و کارآفرینان ایرانی باشد.

این امر قطعا نیازمند حضور و مشورت با مجموعه ای از کارشناسان و متخصصان با تجربه دارای شناخت عملی و علمی از شرایط گوناگون است تا بتوانند شما را در مسیر رسیدن به اهداف معین شده‌تان درست و به سلامت، همراهی و هدایت کنند.

آنچه با گروه ملکا به دست خواهید آورد !

گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا با تجربه تبادلات بازرگانی و صادراتی مختلف و داشتن ارتباطات موثر  و پروژه های مشاوره مدیریت با برترین سازمان ها و موفق ترین مدیران در چهارگوشه ایران پهناور از تهران خاکستری تا اصفهان نیلی، از تبریز سرفراز تا مشهد طلایی، از خزر سرسبز تا خلیج همیشه فارس آماده است با مشاوره و آموزش شما و نیروی انسانی سازمان‌تان در کنار ایجاد فرایندهای توسعه‌ محور بر پایه رفتار شناسی سازمانی و آنالیز و تحلیل داده های درون سازمانی بنایی محکم از سازمان و برند شما در این شهر یکتا و کویری اما غنی در مرکز ایران بسازد.

این گروه با سابقه مشاوره استراتژیک سازمان‌های بزرگ دولتی و شرکت های معتبر خصوصی نظیر اسنوا، وزارت جهاد کشاورزی و یا مجموعه بزرگ ایران مال در تهران و سازمان‌های مختلف دیگری در استان های خراسان رضوی، اصفهان و آذربایجان شرقی، فارس و کرمان و یزد یک همراه مطمئن برای رسیدن به قله های تحول و توسعه برای کمپانی و سازمان تحت مدیریت شماست.

ملکا در کنار تجربیات ارزشمندی که بر پایه سابقه درخشان مدیر خود در بازار بین المللی و منطقه ای دارد، می‌خواهد همیار و همراه شرکت‌های کشور و بازرگانان و مدیرانی باشد که در اهداف خود دنبال بستری جدید و مطمئن جهت سرمایه گذاری، ایجاد شرکت‌های ملی و منطقه‌ای، فرامنطقه‌ای و بین المللی هستند.

شما مدیران و رهبران بلند اندیش سازمانی می‌توانید از طریق سایت گروه توسعه سرمایه و مشاوره مدیریت ملکا با دفتر مرکزی در تماس باشید یا از طریق واتساپ، تلگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی ملکا برای مشاوره استراتژیک و آموزش‌های سازمانی در راستای هماهنگی‌های لازم اقدام کنید.