مشاوره مدیریت و استراتژی کسب و کار در گرگان و استان گلستان

ارائه مشاوره کسب و کار در استان گلستان به خصوص شهر گرگان، با زیرساخت های اقتصادی، صنعتی، تاریخی، طبیعی و حتی ورزشی در حاشیه دریای خزر و همسایگی با کشور ترکمنستان در شمال ایران نیازمند توانایی و تجربه فعالیت در کلانشهرها و شهرهای صنعتی است. وجود کارخانجات و صنایع مختلف که از دیرباز در این استان فعال بوده اند، در کنار بافت مذهبی و قومی این استان استراتژیک، توسعه و گسترش سازمان را امری مهم گردانیده که نیازمند تجربه و دانش بالای مدیریتی است. 

گرگان به عنوان مرکز این استان با زیرساخت های متنوع تاریخی، فرهنگی، گردشگری، اقتصادی و صنعتی
از شهرهای کلیدی ایران در نوار سبز شمال کشور و در حاشیه دریای خزر بوده و اهمیت زیادی در اقتصاد این ناحیه از کشورمان ایران دارد.

مشاوره مدیریت و توسعه کسب و کار ملکا

برای همین:

 •  اگر به عنوان یک کسب و کار یا سازمانی در اندیشه توسعه و رشد همه جانبه هستید؟

 •  اگر به دنبال مشاوره کسب و کار و مشاوره شغلی و آموزش بازاریابی و فروش و دوره های مدیریت در گرگان و دیگر شهرهای مهم استان می‌گردید.

 •  اگر مدیر یک شرکت هستید یا به عنوان رهبر یک سازمان خصوصی در پی رسیدن به اهداف تعیین شده هستید.

 •  اگر مدیرکل یک نهاد و سازمان دولتی هستید و برای بهبود عملکرد و رشد بازده سازمان تان و فرآیند چالش زدایی از مجموعه خود به دنبال مشاور مدیریت استراتژیک با تجربه در استان گلستان و شهر گرگان می گردید.

 • اگر در حوزه خودروسازی و تولید قطعات فعالیت دارید و می‌خواهید دست به توسعه و گسترش بزنید.

 • اگر تازه وارد صنایع راهبردی شده اید و می خواهید در یکی از استان های مهم کشور یا حتی پایتخت، شعبه ای جدید از تجارت خود افتتاح کنید.

 • اگر به عنوان یک رهبر سازمانی به دنبال گروهی از مشاوران زبده کسب و کار می‌گردید، که سابقه کاری موفق و زیادی در کلانشهرها و مراکز استان های مختلف کشور و حتی کشورهای همسایه داشته باشند.

 ما تنها یک پاسخ مطمئن برای شما داریم: گروه مشاوره مدیریت و کسب و کار ملکا

ما در ملکا برنامه ای دقیق و علمی برای گسترش سازمان شما در گرگان داریم

اولین قدم تا موفقیت در گرگان و استان گلستان

مشاهده درون سازمانی
جهت آنالیز و تحلیل عملیاتی

بررسی اهداف در گسترش به گرگان و دیگر شهرهای بزرگ کشور

ایجاد همگرایی بین مدیران و بدنه سازمان


چالش‌زدایی مدیران در این مسیر

خدمات مشاوره کسب و کار و گسترش سازمان در گرگان، استان گلستان

استان گلستان به عنوان یکی از قدیمی ترین مراکز حکومتی و پایه های تمدن ایران، از اهمیت خاصی در دوره های مختلف تاریخی برخوردار بوده است. گلستان به دلیل موقعیت جغرافیایی همواره به عنوان یکی از شاهراه های اقتصاد و تجارت ایران و ارتباط با کشورهای شوروی سابق و تازه استقلال یافته فعلی بوده است.

در گلستان با سرزمینی و مردمانی طرف هستید که از تنوع بالای قومیتی برخوردار بوده و همواره مهاجران زیادی را در خود جای داده است که به دلایل مختلف شغلی، تحصیلی، اقتصادی، فرهنگی و یا تسهیل امور بازرگانی، صادرات و واردات به این استان مهاجرت کرده اند.

استان گلستان تا سال ۱۳۷۶ بخشی از استان مازندران بود و پس از آن به عنوان استانی مستقل به نام گلستان درآمده و گرگان به عنوان مرکز این استان برگزیده شد. 

بزرگترین و پرجمعیت‌ترین شهر این استان گرگان و با جمعیت حدود پانصد هزار نفر در آخرین سرشماری صورت گرفته بوده است.

یکی از دلایل اهمیت این استان تقسیم بندی مذهبی بین هموطنان شیعه و سنی است. به همین دلیل شما برای گسترش سازمان تان یا افزایش سرمایه کسب و کار خود و مشاوره گرفتن جهت بهبود فرایند ها و شیوه های مدیریتی و همچنین آموزش نیروی انسانی در این استان و شهر گرگان باید سراغ مشاوره از تیم یا افرادی بروید که تجربه عبور از سخت ترین چالش های موجود در توسعه سازمانی  را داشته باشند، رشد و افزایش بهره وری تجاری در شهرهایی با ظرفیت های گوناگون صنعتی و اقتصادی به ویژه در مراکز استان های صنعتی کشور، همچون تهران، خراسان رضوی، آذربایجان های غربی و شرقی، قزوین، کرج، اصفهان، کرمان و فارس را تجربه کرده باشند.

برای کسب بهترین نتیجه ممکن باید با گروهی کار کنید که با نامداران مدیریت کشور و برترین برندهای تجاری، خدماتی و اقتصادی همکاری کرده و از خود رزومه ای موفق و قابل دفاع ساخته باشند.
اگر هم قصد توسعه یا انتقال کسب و کارتان به یکی از کشورهای همسایه شمالی مثل ترکمنستان، همسایگان غربی ایران یا شیخ نشینان حاشیه خلیج فارس را دارید باید سراغ تیمی بروید که تجربه صادرات و کارآفرینی در کشورهای همسایه ایران را داشته باشند و بتوانند آنچه که روی کاغذ به شما می گویند، در واقعیت اجرایی کنند. 

امری که در سابقه موفق و عملگرایانه گروه ملکا و موسس آن دکتر رضوان ملکی به خوبی دیده می شود.

گرگان سرزمین کوه و جنگل

گرگان به عنوان یکی از زیباترین شهرهای کشورمان، هرچند سالها در زیر نام دیگر شهرهای شمال کشور کمتر دیده شده است، اما در بخش جنوبی استان گلستان قرار گرفته و از سمت شمال به آق قلا و ترکمن صحرا رسیده و از سمت جنوب به مرز استان سمنان می رسد. 

در شهرستان سرسبز گرگان بیش از نیم میلیون نفر مرد و زن زندگی می کنند که به این معنی است که بیش از ۳ برابر تراکم جمعیت فعلی استان است.

شهر گرگان از لحاظ اقلیم جغرافیایی و طبیعی، دارای ۳ ناحیه ی مختلف جلگه ای، کوهپایه ای وکوهستانی بوده و از این حیث جزو مناطق بکر و خاص ایران است. 

شهر گرگان تا سال ۱۳۱۶ استرآباد نام داشت و نام فعلی آن نیز ریشه ای عربی تحت لفظ جرجان و اشاره به سرسبزی و آبادانی بسیار این شهر دارد.

از لحاظ تاریخی و جغرافیایی اکثر مورخان معتقدند که پس از مهاجرت اقوام آریایی به ایران، برخی از آن ها در منطقه هیرکانا که امروزه ما آن را به نام گرگان می شناسیم، سکنی گزیده اند.

بر اساس شواهد تاریخی، سابقه سکونت انسان و تمدن در این شهر به بیش از ۶ هزار سال پیش می رسد.

این شهر و استان دارای زیبایی های طبیعی و تاریخی بسیاری بوده و مراکز دیدنی زیادی را در خود جای داده است که از آنها می توان به : 

 • ناحیه ناهارخوران
 • النگدره
 • تپه هزارپیچ
 • تپه قلعه خندان 

از مناطق طبیعی و سرسبز گرگان و 

 • سرای تاریخی باقری ها
 • دیوار تاریخی گرگان
 • گنبد قابوس
 • روستای زیارت

از مراکز تاریخی این استان زیبا اشاره کرد.

از لحاظ اقتصادی گرگان، دارای اقتصادی هیبریدی یا سنتی و ماشینی همزمان است. رونق کشاورزی و تولید مواد اولیه کارخانجات غذایی در کنار کشت و صنعت گل چشمه، گرگان، مجموعه صنعتی شهید باهنر و همچنین دیگر واحدهای بیشماری که در زمینه ی پنبه پاک کنی و آردسازی در این منطقه وجود دارد، از آمادگی این شهر برای سرمایه گذاری اقتصادی در این حوزه خبر می‌دهد.

در این شهر واحدهای زیادی نیز در حوزه خدمات توریستی و فرهنگی هستند و هتل ها، رستوران ها و مجتمع های اقامتی و تفریحی زیادی در این استان به ویژه گرگان واقع شده است.

از دیگر شهرهای مهم این استان می توان به شهرهای آزادشهر، آق‌قلا، گنبد کاووس، بندر ترکمن، رامیان، کردکوی، بندرگز، علی‌آباد کتول، گالیکش، کلاله، مراوه تپه و مینودشت اشاره کرد. این شهرها گستره وسیعی از قومیت‌ها و مذاهب را در بر گرفته و زمینه فعالیت های مختلف اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی را دارا هستند.

مشاوره بازاریابی و فروش در گرگان، استان گلستان

گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا با تیم تخصصی مشاوره کسب و کار ، با بیش از ده سال تجربه در حوزه مدیریت کسب و کار و مشاوره بازاریابی و فروش، تبلیغات و برندینگ برترین کمپانی های ایرانی یک گزینه مطمئن برای مدیران و رهبران سازمان ها در راه رشد و توسعه می‌باشد.

ملکا با سابقه برگزاری اولین کنفرانس ملی توسعه بازار و مدیریت نوین سازمان در صنعت گردشگری و برگزاری دوره های آموزشی مختلف در حوزه مدیریت، منابع انسانی و بازاریابی و فروش در مراکز استان ها و شهرهای مهم کشور چون تهران، تبریز، اصفهان، مشهد، رشت، کرمان، شیراز و اهواز به کسب و کار و سازمان شما کمک می کند تا سریع تر و دقیق تر پیشرفت کنید و سودآوری و سرمایه خود را توسعه دهید. 

ما در کنار مشاوره مدیریت و بازاریابی و فروش تخصصی به شما و پرسنل مجموعه تان آموزش های نوین مدیریت، رفتار سازمانی، بازاریابی و فروش نیز خواهیم داد.

تیم حرفه ای ملکا تحت هدایت دکتر رضوان ملکی با مشاوره مدیریت و بازاریابی و فروش در گرگان و دیگر مناطق مهم استان گلستان به شما کمک میکند به نتایج فراتر از انتظار خود برسید.

دوره های آموزش مدیریت و منابع انسانی ملکا در گرگان، استان گلستان

دوره مشاوره تخصصی مدیریت کسب و کار در گرگان، استان گلستان

آموزش مدیریت سازمان و رهبری هوشمند در گرگان، استان گلستان

آموزش مدیریت فروش و بازاریابی حرفه ای در گرگان، استان گلستان

دوره آموزش مدیریت پرسنل، کارکنان منابع انسانی در گرگان، استان گلستان

خدمات تحت پوشش مشاوره کسب و کار ملکا در گرگان، استان گلستان

تشکیل یک سازمان نوین و توسعه سرمایه در یک شهر دوم آنهم شهری با موقعیت مهم گرگان در نزدیکی مرز بین المللی و دریای استراتژیک خزر و با سابقه فراوان تاریخی، تجاری ، صنعتی و بازرگانی، با حجم انبوه گردش صادرات و واردات داخلی و خارجی و سرمایه گذاری کلان دولتی و خصوصی باید بر پایه اصول صحیح منابع انسانی و مدیریتی بوده و با بهبود فرایندهای اداری و مالی درون‌سازمانی تا تسهیل‌گری روند ارتباطات با دیگر کلانشهرها و مراکز مهم در دیگر استان های کشور باشد.

استان گرگان به دلیل موقعیت استراتژیک خود در اقتصاد ایران و اهمیت راهبردی اش در  صنعت گردشگری، صنایع دستی و مردم شناسی، می تواند محل رشد و توسعه بسیاری از شرکت های خدماتی و تولیدی و بستری مناسب برای حضور سرمایه گذاران و کارآفرینان ایرانی باشد.

این امر مهم قطعا نیازمند حضور و مشورت با مجموعه ای از کارشناسان و متخصصان با تجربه دارای شناخت عملی و علمی از شرایط گوناگون است تا بتوانند شما را در مسیر رسیدن به اهداف معین شده‌تان درست و به سلامت، همراهی و هدایت کنند.

آنچه با گروه مشاوره مدیریت ملکا به دست خواهید آورد !

گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا با تجربه تبادلات بازرگانی و صادراتی مختلف و داشتن ارتباطات موثر و پروژه های مشاوره مدیریت با برترین سازمان ها و موفق ترین مدیران در چهارگوشه ایران پهناور از تهران مدرن و پرترافیک تا اصفهان زیبا و کهن، از تبریز سرفراز تا مشهد الرضای طلایی، از کرمان و باغ هایش تا شیراز و مردمان خونگرمش، از خزر سرسبز تا خلیج همیشه فارس آماده است با مشاوره و آموزش شما و نیروی انسانی سازمان‌تان در کنار ایجاد فرایندهای توسعه‌ محور بر پایه رفتار شناسی سازمانی و آنالیز و تحلیل داده های درون سازمانی بنایی محکم از سازمان و برند شما در این شهر و استان مهم بسازد.

این گروه با سابقه مشاوره استراتژیک سازمان‌های بزرگ دولتی و شرکت های معتبر خصوصی نظیر اسنوا، وزارت جهاد کشاورزی و یا مجموعه بزرگ ایران مال در تهران و سازمان‌های مختلف دیگری در استان های خوزستان، خراسان رضوی، اصفهان و آذربایجان غربی و شرقی، فارس، کرمان و یزد و فعالیت در استان های نوار سرسبز شمالی، یک همراه مطمئن برای رسیدن به قله های تحول و توسعه برای کمپانی و سازمان تحت مدیریت شماست.

ملکا در کنار تجربیات ارزشمندی که بر پایه سابقه درخشان مدیر خود در بازار بین المللی و منطقه ای دارد، می‌خواهد همیار و همراه شرکت‌های کشور و بازرگانان و مدیرانی باشد که در اهداف خود دنبال بستری جدید و مطمئن جهت سرمایه گذاری، ایجاد شرکت‌های ملی و منطقه‌ای، فرامنطقه‌ای و بین المللی هستند.

شما مدیران و رهبران بلند اندیش سازمانی در گرگان می‌توانید از طریق سایت گروه توسعه سرمایه و مشاوره مدیریت ملکا با دفتر مرکزی در تماس باشید یا از طریق واتساپ، تلگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی ملکا برای مشاوره استراتژیک و آموزش‌های سازمانی در راستای هماهنگی‌های لازم اقدام کنید.