مشاوره مدیریت و استراتژی کسب و کار در کیش و قشم

ارائه مشاوره کسب و کار در جزیره کیش و بزرگترین جزیره خلیج فارس، قشم با وجود زیرساخت های متنوع و گسترده اقتصادی و صنعتی به ویژه ظرفیت های گردشگری این دو جزیره زیبا که جزو محدوده استانی هرمزگان قرار می گیرند، نیاز به تجربه و دانش بالای مدیریتی دارد.

اگر به دنبال مشاوره کسب و کار و مشاوره شغلی و آموزش بازاریابی و فروش و دوره های مدیریت در جزیره کیش و قشم و دیگر جزایر ایرانی خلیج فارس می‌گردید.

 اگر مدیر یک شرکت هستید یا به عنوان رهبر یک سازمان خصوصی در پی رسیدن به اهداف تعیین شده هستید.

مشاوره مدیریت و توسعه کسب و کار ملکا

اگر مدیرکل یک نهاد و سازمان دولتی هستید و برای بهبود عملکرد و رشد بازده سازمان تان و فرآیند چالش زدایی از مجموعه خود به دنبال مشاور مدیریت استراتژیک با تجربه در این شهر می گردید.

اگر به عنوان یک رهبر سازمانی به دنبال گروه از مشاوران زبده کسب و کار می‌گردید که سابقه کاری موفق و زیادی در کلانشهرها و مراکز استان های مختلف کشور و حتی کشورهای همسایه داشته باشند. 

گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا انتخابی مطمئن  با تجربه های متنوع و موفق بسیار برای شما و سازمان شماست. جای درستی آمده اید.

ما در ملکا برنامه ای دقیق و علمی برای گسترش سازمان شما در جزایر کیش و قشم داریم

اولین قدم تا موفقیت در کیش و قشم

مشاهده درون سازمانی
جهت آنالیز و تحلیل عملیاتی

بررسی اهداف در گسترش به کیش و قشم و دیگر شهرهای بزرگ کشور

ایجاد همگرایی بین مدیران و بدنه سازمان


چالش‌زدایی مدیران در این مسیر

خدمات مشاوره کسب و کار و گسترش سازمان در کیش و قشم

اینجا در قلب تپنده قسمت ایرانی خلیج فارس به عنوان یکی از شاهراه های اقتصاد و تجارت ایرانی با سرزمین و مردمانی طرف هستید که سالهاست مشغول بازرگانی، صادرات و واردات و مهمان نوازی از گردشگران مختلف ایرانی و خارجی هستند.

کیش همواره یکی اولین مقاصد گردشگری ایرانیان بوده است، در سال های اخیر و به ویژه پس از افزایش شدید قیمت ارز و رشد تصاعدی هزینه مسافرت های خارجی بیشتر از پیش به مقصد گردشگری داخلی ایران تبدیل شده است.

کیش با وجود چند دهه سرمایه گذاری اما همچنان دارای انبوه ظرفیت های اقتصادی و اجتماعی و سیاسی برای رشد و توسعه و همچنین انواع سرمایه گذاری سودآور است.

از آن سو قشم به عنوان بزرگترین خشکی میان خلیج همیشگی فارس، با همجواری جزیره هرمز و زیبایی های طبیعت دل فریبش و رشد یک دهه اخیر بیشتر و بیشتر به سرمایه گذاری نیاز دارد و ظرفیت بالقوه فراوانی برای شرکت های ایرانی و خارجی مختلف برای فعالیت فراهم می آورد.

کیش و قشم به دلایل مختلفی همیشه جزو مهمترین داشته های سرزمینی ایران محسوب می شده اند:

 • مرکزیت حوزه دریایی خلیج فارس و دریای عمان و ارتباط دریایی راحت و نزدیک با کشورهای شیخ نشین حاشیه خلیج فارس
 • وجود منطقه آزاد اقتصادی و شرایط ویژه سرمایه گذاری و صادرات در دو جزیره کیش و قشم
 • همجواری از طریق استان هرمزگان با استان های مهم و استراتژیک کرمان، فارس، بوشهر و سیستان و بلوچستان 
 • صدها کیلومتر مرز دریایی در خلیج‌فارس با کشورهای شیخ نشین همسایه 
 • نزدیکی به جزایر استراتژیک سیاسی ابوموسی، تنب بزرگ و تنب کوچک
 • ارتباط هوایی و دریایی گسترده به تمام کلانشهرهای کشور از طریق فرودگاه های بین المللی و از طریق آبی و ریلی از طریق بندرعباس به نقاط مختلف ایران و کلانشهرهای استراتژیک کشور
 • فاصله کم تا بنادر حیاتی و مهم اقتصادی مختلف مثل بندر شهید رجایی و بندر شهید باهنر 
 • وجود ظرفیت بسیار بالای گردشگری، بوم گردی و طبیعت گردی
 • وجود باغات گسترده نخل خرما
 • توان فوق العاده در زمینه حمل و نقل دریایی و شیلات
 • فاصله مناسب تا دیگر استان های مرزی جنوب و بنادر راهبردی خلیج فارس و دریای عمان در استان های بوشهر، سیستان و بلوچستان و حتی خوزستان
 • ظرفیت بالای اقتصادی بالقوه و فعال نشده همچون دبی که نیازمند برنامه ریزی و سرمایه گذاری اصولی است
 • وجود پردیس دانشگاه های معتبر کشوری و همچنین مراکز معتبر آموزش عالی استانی 

 

برای همین شما برای گسترش سازمان تان یا افزایش سرمایه کسب و کار خود و مشاوره گرفتن جهت بهبود فرایند ها و شیوه های مدیریتی و همچنین آموزش نیروی انسانی در این جزایر باید سراغ مشاوره از تیم یا افرادی برویم که تجربه عبور از سخت ترین چالش های موجود در توسعه سازمانی  را داشته باشند، رشد و افزایش بهره وری تجاری در شهرهایی با ظرفیت های گوناگون صنعتی و اقتصادی به ویژه در مراکز استان های کشور، و مناطق راهبردی به ویژه مناطق آزاد داشته باشند.

باید با گروهی کار کنید که با نامداران مدیریت کشور و برترین برندهای تجاری، خدماتی و اقتصادی همکاری کرده و از خود رزومه ای موفق و قابل دفاع ساخته باشند.
اگر هم قصد توسعه یا انتقال کسب و کارتان به یکی از کشورهای همسایه ایران یا شیخ نشینان حاشیه خلیج فارس را دارید باید سراغ افرادی بروید که تجربه صادرات و کارآفرینی در کشورهای همسایه ایران را دارند و توانسته اند آنچه که می گویند اجرایی کنند. 

امری که در سابقه موفق و عملگرایانه گروه ملکا و موسس آن دکتر رضوان ملکی به خوبی دیده می شود.

کیش معدن طلای گردشگری

شاید جالب باشد که بدانید جزیره کیش از توابع شهرستان بندرلنگه در استان هرمزگان محسوب شده و سومین مقصد پربازدید خاورمیانه پس از دبی و شرم‌الشیخ مصر است. گردشگران بسیاری از کشورهایی که ورود به ایران برای آن‌ها نیاز به ویزا دارد، از اخذ ویزا برای سفر به کیش معاف هستند. این جزیره با ۹۱٫۵ کیلومتر مربع مساحت از شرق به تنگه هرمز، از جنوب به کشور امارات متحده عربی و از غرب به کشورهای بحرین، قطر و عربستان منتهی می‌شود. برای همین همیشه از اهمیت خاصی برخوردار بوده است. استان هرمزگان از اقتصادی پویا و در عین حال مردمی و بومی برخوردار است. این جزیره نیز مانند تمام جزیره های جهان رازهای بسیاری در دلش دارد. کیش که قبلا به نام قیس نیز شناخته می شده است، در واژه به معنای تیردان است که به دلیل بلندی‌های اطراف کیش که مانند تیر هستند بر این جزیره نهاده شده است.

استان هرمزگان از اقتصادی پویا و در عین حال مردمی و بومی برخوردار است.

این جزیره نیز مانند تمام جزیره های جهان رازهای بسیاری در دلش دارد. کیش که قبلا به نام قیس نیز شناخته می شده است، در واژه به معنای تیردان است که به دلیل بلندی‌های اطراف کیش که مانند تیر هستند بر این جزیره نهاده شده است.

جزیره‌ کیش در طول تاریخ دوران اشکانیان، ساسانیان و هخامنشیان را جزئی از ایران بود اما در دوران خلفای اموی برای مدتی از تسلط ایران خارج شد و مجددا در دوران آل‌بویه تا امروز تحت تسلط سرزمینی ایران قرار گرفته است.

کیش از اواسط دهه ۱۹۹۰، وارد کمپین تبلیغاتی و توسعه‌ای تهاجمی دولت ایران برای قرار دادن کیش به عنوان رقیب دبی و دوحه شده است. هرچند هنوز راه زیادی برای تبدیل شدن به یک افسانه ی مدرن مانند دوبی دارد. در محدوده منطقه آزاد کیش، قوانین استاندارد جمهوری اسلامی ایران به مراتب راحت‌تر از سرزمین اصلی ایران است. که همین امر به افزایش قابل توجه گردشگری داخلی و فراوانی تجارت بین‌المللی در جزیره کمک شایانی کرده است

مجموع تجارت خارجی منطقه آزاد کیش در سال 2009 حدود ۹٫۲ میلیارد دلار بوده‌است که ۱۵ درصد کل واردات به ایران را شامل می شده است.

همچنین در کنار بورس نفت ایران، بورس کیش نیز در سال ۲۰۱۰ افتتاح تا تسهیلگر سرمایه‌گذاری خارجی و فعالیت‌های پولی منطقه باشد.

قشم سرزمین رازآلود خلیج فارس

جزیره قشم در دوره حکومت ساسانیان ابرکاوان (Abarkavan) خوانده می‌شده‌ . در واقع ( کاوان ) در زبان پارسی میانه به معنای ( از تبار کاوه ) است و از این نام کهن هنوز رد پاهایی در جزیره قشم یافت می شود.

این جزیره از شمال به هرمزگان و بندرعباس می رسد و در تقسیمات کشوری مرکز بخش خمیر و قسمتی از شهرستان بندرلنگه محسوب می شود.

قشم از شمال‌ شرقی به جزیره هرمز، از شرق به جزیره لارک، از جنوب به جزیره جادوئی هنگام و از جنوب‌غربی به جزایر مناقشه برانگیز تنب بزرگ و کوچک و ابوموسی میرسد.

جالب است بدانید مساحت جزیره در حدود ۱٬۴۹۱ کیلومتر مربع، و در حدود ۲/۵ برابر بزرگتر از دومین جزیره بزرگ خلیج‌فارس یعنی بحرین به عنوان یک کشور مستقل است.

این جزیره بنادر مهم اقتصادی و تجاری زیادی دارد. بنادر مهم و صیادی شهرستان قشم عبارتند از:

 • بهمن
 • شهید ذاکری
 • بندر سوزا
 •  باسعیدو
 •  سلخ
 •  کاوه
 • مسن
 • درگهان
 • لافت
 • فجر
 • شرکت نفت 
 • رمچاه
 • کندالو 
 • طبل
 • هنگام 
 • کانی
 • دوستکو

 

جزیره قشم رکوردهای زیادی را در جغرافیا و تاریخ منطقه و جهان به خود اختصاص داده، به طور مثال:

این جزیره بزرگترین جزیره غیر مستقل جهان محسوب می شود.

از گذشته‌های دور، به‌دلیل قرار داشتن در مسیر آبی ابریشم، جزو اصلی‌ترین مراکز کنترل این مسیر بوده است.

کشف فسیل های 400 هزار ساله در سواحل قشم، نشان از تمدنی کهن و قدیمی در جزیره دارد.

این جزیره تسلط سه قدرت خارجی را تجربه کرده است، پرتغالی ها، هلندیها و در نهایت انگلیسی ها هر یک مدتی را بر قشم مسلط بوده اند.

سواحل صخره ای زیتون، سواحل شنی، ماسه‌ای و نقره فام سیمین و سواحل گلی جنگل‌های حرا و لافت در قشم از زیباترین جاذبه های طبیعی گردشگری در ایران و منطقه است که هنوز به امکان بهره وری و توان ارز آوری و سودآوری بالقوه خود نرسیده است.

 

مردمان کیش، همنشین مسافران و مهاجران

کیش و قشم همچون استان مادرشان هرمزگان، بافت جمعیتی متنوعی دارد که از شرق با فرهنگ و سنن بلوچ‌ها شروع می‌شود و در مرکز و غرب استان بیشتر به فرهنگ بومی خود می رسد و مردمانی که لباسشان بیشتر فرنگی است و زنان با پوشش بندری ( لباسی با پارچه‌های رنگی شاد قرمز سبز زرد و آبی و اکثراً زری‌بافی شده) زیاد دیده می شوند

روایت‌ها و داستان ها از فرهنگ دیرین مردم این دو جزیره حکایت از رشد، تکامل، اختلاط و تنوع بسیار و هم نشینی با مهاجران از شهرها و حتی کشورهای مختلف دارد.

 

در این شاهراه دریایی و فرهنگی جنوب، از همه اقوام، ملت‌ها و ادیان چیزی به یادگار مانده است.

تاریخ دیرینه و فرهنگ و تمدن هرمزگان حکایت مردم مهربان و انسان این دیار و هم نشینی آنان با مهاجران از دور آمده و در پی یافتن زندگی دوباره است.

 

مشاوره بازاریابی و فروش در کیش و قشم

گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا با تیم تخصصی مشاوره کسب و کار ، با بیش از ده سال تجربه در حوزه مدیریت کسب و کار و مشاوره بازاریابی و فروش، تبلیغات و برندینگ برترین کمپانی های ایرانی یک گزینه مطمئن برای مدیران و رهبران سازمان ها در راه رشد و توسعه می‌باشد.

ملکا با سابقه برگزاری اولین کنفرانس ملی توسعه بازار و مدیریت نوین سازمان در صنعت گردشگری و برگزاری دوره های آموزشی مختلف در حوزه مدیریت، منابع انسانی و بازاریابی و فروش در شهرهای تهران، تبریز، اصفهان، مشهد، رشت، کرمان، هرمزگان و یزد به کسب و کار و سازمان شما کمک می کند تا سریع تر و دقیق تر پیشرفت کنید و سودآوری و سرمایه خود را توسعه دهید. 

ما در کنار مشاوره مدیریت و بازاریابی و فروش تخصصی به شما و پرسنل مجموعه تان آموزش های نوین مدیریت، رفتار سازمانی، بازاریابی و فروش نیز خواهیم داد.

تیم حرفه ای ملکا تحت هدایت دکتر رضوان ملکی با مشاوره مدیریت و بازاریابی و فروش در جزایر ایرانی خلیج فارس به شما کمک میکند به نتایج فراتر از انتظار خود برسید.

دوره های آموزش مدیریت و منابع انسانی ملکا در کیش و قشم

 • دوره مشاوره تخصصی مدیریت کسب و کار در کیش و قشم
 • آموزش مدیریت سازمان و رهبری هوشمند در کیش و قشم
 • آموزش مدیریت فروش و بازاریابی حرفه ای در کیش و قشم
 • دوره آموزش مدیریت پرسنل، کارکنان  منابع انسانی در کیش و قشم

خدمات تحت پوشش مشاوره کسب و کار ملکا در کیش و قشم

تشکیل یک سازمان نوین و توسعه سرمایه در یک منطفه ثانویه همچون مناطقی با موقعیت خاص و ویژه کیش و جزیره قشم  با توان و پتانسیل فراوان تجاری ، صنعتی و بازرگانی و با حجم انبوه گردش صادرات و واردات داخلی و خارجی و سرمایه گذاری کلان دولتی و خصوصی بدون داشتن مشاوران زبده و خبره مشکل خواهد بود.

این مساله باید بر پایه اصول صحیح منابع انسانی و مدیریتی بوده و با بهبود فرایندهای اداری و مالی درون‌سازمانی تا تسهیل‌گری روند ارتباطات با دیگر کلانشهرها و مراکز مهم دیگر استان های کشور باشد.

جزایر کیش و قشم به دلیل موقعیت استراتژیک خود در اقتصاد ایران و اهمیت راهبردی صنعت گردشگری، صنایع دستی و مردم شناسی، می تواند محل رشد و توسعه بسیاری از شرکت های خدماتی و تولیدی و بستری مناسب برای حضور سرمایه گذاران و کارآفرینان ایرانی باشد.

این امر قطعا نیازمند حضور و مشورت با مجموعه ای از کارشناسان و متخصصان با تجربه دارای شناخت عملی و علمی از شرایط گوناگون است تا بتوانند شما را در مسیر رسیدن به اهداف معین شده‌تان درست و به سلامت، همراهی و هدایت کنند.

آنچه با ملکا به دست خواهید آورد !

گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا با تجربه تبادلات بازرگانی و صادراتی مختلف و داشتن ارتباطات موثر  و پروژه های مشاوره مدیریت با برترین سازمان ها و موفق ترین مدیران در چهارگوشه ایران پهناور از تهران خاکستری تا اصفهان نیلی، از تبریز سرفراز تا مشهد طلایی، از خزر سرسبز تا قلب خلیج همیشه فارس آماده است با مشاوره و آموزش شما و نیروی انسانی سازمان‌تان در کنار ایجاد فرایندهای توسعه‌ محور بر پایه رفتار شناسی سازمانی و آنالیز و تحلیل داده های درون سازمانی بنایی محکم از سازمان و برند شما در مناطق آزاد کیش و قشم بسازد.

این گروه با سابقه مشاوره استراتژیک سازمان‌های بزرگ دولتی و شرکت های معتبر خصوصی نظیر اسنوا، وزارت جهاد کشاورزی و یا مجموعه بزرگ ایران مال در تهران و سازمان‌های مختلف دیگری در استان های خراسان رضوی، اصفهان و آذربایجان شرقی، فارس، هرمزگان،کرمان و یزد یک همراه مطمئن برای رسیدن به قله های تحول و توسعه برای کمپانی و سازمان تحت مدیریت شماست.

ملکا در کنار تجربیات ارزشمندی که بر پایه سابقه درخشان مدیر خود در بازار بین المللی و منطقه ای دارد، می‌خواهد همیار و همراه شرکت‌های کشور و بازرگانان و مدیرانی باشد که در اهداف خود دنبال بستری جدید و مطمئن جهت سرمایه گذاری، ایجاد شرکت‌های ملی و منطقه‌ای، فرامنطقه‌ای و بین المللی هستند.

شما مدیران و رهبران بلند اندیش سازمانی می‌توانید از طریق سایت گروه توسعه سرمایه و مشاوره مدیریت ملکا با دفتر مرکزی در تماس باشید یا از طریق واتساپ، تلگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی ملکا برای مشاوره استراتژیک و آموزش‌های سازمانی در راستای هماهنگی‌های لازم اقدام کنید.

 

 

قشم سرزمین رازآلود خلیج فارس

جزیره قشم در دوره حکومت ساسانیان ابرکاوان (Abarkavan) خوانده می‌شده‌ . در واقع ( کاوان ) در زبان پارسی میانه به معنای ( از تبار کاوه ) است و از این نام کهن هنوز رد پاهایی در جزیره قشم یافت می شود.

این جزیره از شمال به هرمزگان و بندرعباس می رسد و در تقسیمات کشوری مرکز بخش خمیر و قسمتی از شهرستان بندرلنگه محسوب می شود.

قشم از شمال‌ شرقی به جزیره هرمز، از شرق به جزیره لارک، از جنوب به جزیره جادوئی هنگام و از جنوب‌غربی به جزایر مناقشه برانگیز تنب بزرگ و کوچک و ابوموسی میرسد.

جالب است بدانید مساحت جزیره در حدود ۱٬۴۹۱ کیلومتر مربع، و در حدود ۲/۵ برابر بزرگتر از دومین جزیره بزرگ خلیج‌فارس یعنی بحرین به عنوان یک کشور مستقل است.

این جزیره بنادر مهم اقتصادی و تجاری زیادی دارد. بنادر مهم و صیادی شهرستان قشم عبارتند از:

 • بهمن
 • شهید ذاکری
 • بندر سوزا
 •  باسعیدو
 •  سلخ
 •  کاوه
 • مسن
 • درگهان
 • لافت
 • فجر
 • شرکت نفت 
 • رمچاه
 • کندالو 
 • طبل
 • هنگام 
 • کانی
 • دوستکو

جزیره قشم رکوردهای زیادی را در جغرافیا و تاریخ منطقه و جهان به خود اختصاص داده، به طور مثال:

این جزیره بزرگترین جزیره غیر مستقل جهان محسوب می شود.

از گذشته‌های دور، به‌دلیل قرار داشتن در مسیر آبی ابریشم، جزو اصلی‌ترین مراکز کنترل این مسیر بوده است.

کشف فسیل های 400 هزار ساله در سواحل قشم، نشان از تمدنی کهن و قدیمی در جزیره دارد.

این جزیره تسلط سه قدرت خارجی را تجربه کرده است، پرتغالی ها، هلندیها و در نهایت انگلیسی ها هر یک مدتی را بر قشم مسلط بوده اند.

سواحل صخره ای زیتون، سواحل شنی، ماسه‌ای و نقره فام سیمین و سواحل گلی جنگل‌های حرا و لافت در قشم از زیباترین جاذبه های طبیعی گردشگری در ایران و منطقه است که هنوز به امکان بهره وری و توان ارز آوری و سودآوری بالقوه خود نرسیده است.

مردمان کیش، همنشین مسافران و مهاجران

کیش و قشم همچون استان مادرشان هرمزگان، بافت جمعیتی متنوعی دارد که از شرق با فرهنگ و سنن بلوچ‌ها شروع می‌شود و در مرکز و غرب استان بیشتر به فرهنگ بومی خود می رسد و مردمانی که لباسشان بیشتر فرنگی است و زنان با پوشش بندری ( لباسی با پارچه‌های رنگی شاد قرمز سبز زرد و آبی و اکثراً زری‌بافی شده) زیاد دیده می شوند

روایت‌ها و داستان ها از فرهنگ دیرین مردم این دو جزیره حکایت از رشد، تکامل، اختلاط و تنوع بسیار و هم نشینی با مهاجران از شهرها و حتی کشورهای مختلف دارد.

در این شاهراه دریایی و فرهنگی جنوب، از همه اقوام، ملت‌ها و ادیان چیزی به یادگار مانده است.

تاریخ دیرینه و فرهنگ و تمدن هرمزگان حکایت مردم مهربان و انسان این دیار و هم نشینی آنان با مهاجران از دور آمده و در پی یافتن زندگی دوباره است.

مشاوره بازاریابی و فروش در کیش و قشم

گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا با تیم تخصصی مشاوره کسب و کار ، با بیش از ده سال تجربه در حوزه مدیریت کسب و کار و مشاوره بازاریابی و فروش، تبلیغات و برندینگ برترین کمپانی های ایرانی یک گزینه مطمئن برای مدیران و رهبران سازمان ها در راه رشد و توسعه می‌باشد.

ملکا با سابقه برگزاری اولین کنفرانس ملی توسعه بازار و مدیریت نوین سازمان در صنعت گردشگری و برگزاری دوره های آموزشی مختلف در حوزه مدیریت، منابع انسانی و بازاریابی و فروش در شهرهای تهران، تبریز، اصفهان، مشهد، رشت، کرمان، هرمزگان و یزد به کسب و کار و سازمان شما کمک می کند تا سریع تر و دقیق تر پیشرفت کنید و سودآوری و سرمایه خود را توسعه دهید. 

ما در کنار مشاوره مدیریت و بازاریابی و فروش تخصصی به شما و پرسنل مجموعه تان آموزش های نوین مدیریت، رفتار سازمانی، بازاریابی و فروش نیز خواهیم داد.

تیم حرفه ای ملکا تحت هدایت دکتر رضوان ملکی با مشاوره مدیریت و بازاریابی و فروش در جزایر ایرانی خلیج فارس به شما کمک میکند به نتایج فراتر از انتظار خود برسید.

دوره های آموزش مدیریت و منابع انسانی ملکا در کیش و قشم

دوره مشاوره تخصصی مدیریت کسب و کار در کیش و قشم

آموزش مدیریت سازمان و رهبری هوشمند در کیش و قشم

آموزش مدیریت فروش و بازاریابی حرفه ای در کیش و قشم

دوره آموزش مدیریت پرسنل، کارکنان منابع انسانی در کیش و قشم

خدمات تحت پوشش مشاوره کسب و کار ملکا در کیش و قشم

تشکیل یک سازمان نوین و توسعه سرمایه در یک منطفه ثانویه همچون مناطقی با موقعیت خاص و ویژه کیش و جزیره قشم  با توان و پتانسیل فراوان تجاری ، صنعتی و بازرگانی و با حجم انبوه گردش صادرات و واردات داخلی و خارجی و سرمایه گذاری کلان دولتی و خصوصی بدون داشتن مشاوران زبده و خبره مشکل خواهد بود.

این مساله باید بر پایه اصول صحیح منابع انسانی و مدیریتی بوده و با بهبود فرایندهای اداری و مالی درون‌سازمانی تا تسهیل‌گری روند ارتباطات با دیگر کلانشهرها و مراکز مهم دیگر استان های کشور باشد.

جزایر کیش و قشم به دلیل موقعیت استراتژیک خود در اقتصاد ایران و اهمیت راهبردی صنعت گردشگری، صنایع دستی و مردم شناسی، می تواند محل رشد و توسعه بسیاری از شرکت های خدماتی و تولیدی و بستری مناسب برای حضور سرمایه گذاران و کارآفرینان ایرانی باشد.

این امر قطعا نیازمند حضور و مشورت با مجموعه ای از کارشناسان و متخصصان با تجربه دارای شناخت عملی و علمی از شرایط گوناگون است تا بتوانند شما را در مسیر رسیدن به اهداف معین شده‌تان درست و به سلامت، همراهی و هدایت کنند.

آنچه با مشاوره مدیریت ملکا به دست خواهید آورد !

گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا با تجربه تبادلات بازرگانی و صادراتی مختلف و داشتن ارتباطات موثر  و پروژه های مشاوره مدیریت با برترین سازمان ها و موفق ترین مدیران در چهارگوشه ایران پهناور از تهران خاکستری تا اصفهان نیلی، از تبریز سرفراز تا مشهد طلایی، از خزر سرسبز تا قلب خلیج همیشه فارس آماده است با مشاوره و آموزش شما و نیروی انسانی سازمان‌تان در کنار ایجاد فرایندهای توسعه‌ محور بر پایه رفتار شناسی سازمانی و آنالیز و تحلیل داده های درون سازمانی بنایی محکم از سازمان و برند شما در مناطق آزاد کیش و قشم بسازد.

این گروه با سابقه مشاوره استراتژیک سازمان‌های بزرگ دولتی و شرکت های معتبر خصوصی نظیر اسنوا، وزارت جهاد کشاورزی و یا مجموعه بزرگ ایران مال در تهران و سازمان‌های مختلف دیگری در استان های خراسان رضوی، اصفهان و آذربایجان شرقی، فارس، هرمزگان،کرمان و یزد یک همراه مطمئن برای رسیدن به قله های تحول و توسعه برای کمپانی و سازمان تحت مدیریت شماست.

ملکا در کنار تجربیات ارزشمندی که بر پایه سابقه درخشان مدیر خود در بازار بین المللی و منطقه ای دارد، می‌خواهد همیار و همراه شرکت‌های کشور و بازرگانان و مدیرانی باشد که در اهداف خود دنبال بستری جدید و مطمئن جهت سرمایه گذاری، ایجاد شرکت‌های ملی و منطقه‌ای، فرامنطقه‌ای و بین المللی هستند.

شما مدیران و رهبران بلند اندیش سازمانی می‌توانید از طریق سایت گروه توسعه سرمایه و مشاوره مدیریت ملکا با دفتر مرکزی در تماس باشید یا از طریق واتساپ، تلگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی ملکا برای مشاوره استراتژیک و آموزش‌های سازمانی در راستای هماهنگی‌های لازم اقدام کنید.