مشاوره مدیریت و کسب و کار در کرمان و رفسنجان

ارائه مشاوره کسب و کار در رفسنجان و شهر کرمان با وجود زیرساخت های اقتصادی و صنعتی قوی که از گذشته در استان وجود دارد، نیاز به تجربه و دانش بالای مدیریتی دارد. اگر به دنبال مشاوره کسب و کار و مشاوره شغلی و آموزش بازاریابی و فروش و دوره های مدیریت در شهر کرمان و رفسنجان می‌گردید، اگر مدیر یک شرکت هستید یا به عنوان رهبر یک سازمان خصوصی در پی رسیدن به اهداف تعیین شده هستید، اگر مدیرکل یک نهاد و سازمان دولتی هستید و برای بهبود عملکرد و رشد بازده سازمان تان و فرآیند چالش زدایی از مجموعه خود به دنبال مشاور مدیریت استراتژیک با تجربه در شهر رفسنجان یا کرمان می گردید، یا حتی به دنبال گروه مشاوره کسب و کاری می‌گردید که سابقه کاری موفق و زیادی در کلانشهرهای کشور داشته باشد. پس جای درستی آمده اید.

مشاوره مدیریت و توسعه کسب و کار ملکا

ما در ملکا برنامه ای دقیق و علمی برای گسترش سازمان شما در این کلانشهر ایرانی داریم

اولین قدم تا موفقیت در کرمان

مشاهده درون سازمانی
جهت آنالیز و تحلیل عملیاتی

بررسی اهداف در گسترش به کرمان و دیگر شهرهای بزرگ کشور

ایجاد همگرایی بین مدیران و بدنه سازمان


چالش‌زدایی مدیران در این مسیر

خدمات مشاوره کسب و کار و گسترش سازمان در رفسنجان و کرمان

اینجا در کرمان، نگین کویر و زمرد مرکز ایران و سرزمینی که سالهاست در آن رشد و توسعه شهرنشینی زودتر از خیلی از شهرهای دیگر آغاز شده است. شهری که در تمام دوره های تاریخی، به ویژه پس از انقلاب اسلامی قهرمانان و دلاوران بزرگی را به این مرز و بوم ارائه کرده است.

رشد و توسعه در یکی از صنعتی ترین شهرهای ایران با موقعیت استراتژیک در مرکز کشور کار آسانی نیست.

کرمان به دلایل مختلفی از اهمیت حیاتی و استراتژیک برخوردار است:

چرا نیاز به مشاوره مدیریت و آموزش سازمانی داریم ؟

 شما برای گسترش سازمان تان یا افزایش سرمایه کسب و کارتان یا مشاوره گرفتن جهت بهبود فرایندهای مدیریتی یا آموزش نیروی انسانی باید سراغ مشاوره از تیم یا افرادی بروید که تجربه عبور از سخت ترین چالش های موجود در توسعه سازمانی  را داشته باشند.

یک شرکت مشاوره مدیریت قوی و با تجربه باید رشد و افزایش بهره وری تجاری در شهرهای بزرگی مثل کرمان را تجربه کرده باشد.

باید با گروهی کار کنید که با نامداران مدیریت کشور و برترین برندهای تجاری، خدماتی و اقتصادی همکاری کرده و از خود رزومه ای موفق و قابل دفاع ساخته باشند.
اگر هم قصد توسعه یا انتقال کسب و کارتان به یکی از کشورهای همسایه شمالی، غربی ایران  یا شیخ نشین های خلیج فارس را دارید باید سراغ افرادی بروید که تجربه صادرات و کارآفرینی در کشورهای همسایه ایران را دارند و توانسته اند آنچه که می گویند اجرایی کنند. امری که در سابقه گروه ملکا و موسس آن دکتر رضوان ملکی به خوبی دیده می شود.

کرمان، رفسنجان و بم، پسته‌ی خندان کویر

گنجینه‌های فرهنگی، تاریخی و معماری ارزشمندی در گذر زمان در استان کرمان پدید آمده است به خوبی نمایان گر روند تاریخی و حیات اقتصادی و اجتماعی این منطقه مهم منطقه خاورمیانه است. استان کرمان از اقتصادی پویا و گسترده با ریشه های بومی برخوردار است که در زمینه کشاورزی و انواع صنایع راهبردی گسترده شده است بزرگترین و تنها شهر خشتی جهان (ارگ بم) که متعلق به هزاره‌های پیش از میلاد است در این استان واقع شده است. هرچند وقوع زلزله هولناک بم آسیب بسیاری به  این میراث ارزشمند تاریخی زده است.  بازار معروف و زیبای شهر کرمان به همراه  چند ده اثر باستانی، طبیعی و معماری در این دیار همواره گردشگران ایرانی و توریست های خارجی را مجذوب خود نموده و جلوه‌های بی بدیل از جهانگردی این منطقه را به نمایش می‌گذارد. ..

 این استان در حال حاضر دارای ۲۳ شهرستان، ۵۸ بخش، ۷۱ شهر، ۱۵۱ دهستان، ۱۱۶۹۷ آبادی است و این آمار خود نشان می دهد که کرمان همیشه از کانون‌های مدنیت و شهرنشینی ایرانی به شمار می رفته است.

به لحاظ پیشینه تاریخی و گردشگری، آثار باستانی و صنایع دستی و ویژگی‌های کشاورزی، صنعتی و معدنی موجود در استان، کرمان از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

 

وجود دو معدن اصلی کشور یعنی مس سرچشمه و سنگ آهن سیرجان و وجود بیش از ۸/۴ میلیارد تن انواع ذخایر معدنی باعث این شده است که کرمان آمار بی نظیر زیر را از خود به جای بگذارد:

 • معدن مس با ذخیره قطعی ۷/۱ میلیارد تن
 •  معدن سنگ آهن با ذخیره قطعی ۶/۱ میلیارد تن
 • معدن زغال سنگ با ذخیره قطعی ۲۴۰ میلیون تن
 • کرومیت با ذخیره قطعی ۱۰ میلیون تن
 • تیتانیوم با ذخیره قطعی ۱۴۷ میلیون تن
 • میزان صادرات فولاد در حدود تقریبی ۱/۱۶ میلیارد دلار

 

این استان دارای صنایع بزرگ و راهبردی مختلفی همچون موارد زیر نیز می باشد، که همگی جزو افتخارات صنعت و اقتصاد ایران به شمار می آیند:

 • صنایع مس شهید باهنر
 • صنایع زغال‌سنگ
 • کارخانجات سیمان 
 • کارخانه خودروسازی کرمان موتور
 • هواپیمایی بزرگ و بین المللی ماهان 
 • صنایع لاستیک بارز
 • نیروگاه سیکل ترکیبی کرمان
 • صنایع پزشکی کرمان
 • وجود شتاب دهنده های مطرح و حضور تعدادی از معتبرترین کسب و کارهای آنلاین کشور
 • کارخانه کک و قطران زرند
 • کارخانه شیر پگاه
 • صنایع خودرو سازی بم
 • معادن راهبردی مس و زغال سنگ

مشاوره بازاریابی و فروش در کرمان و رفسنجان

گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا با تیم تخصصی مشاوره کسب و کار ، با نزدیک به ده سال تجربه در حوزه مدیریت کسب و کار و مشاوره بازاریابی و فروش، تبلیغات و برندینگ برترین کمپانی های ایرانی می‌باشد.

ملکا با سابقه برگزاری اولین کنفرانس ملی توسعه بازار و مدیریت نوین سازمان در صنعت گردشگری و برگزاری دوره های آموزشی مختلف در حوزه مدیریت، منابع انسانی و بازاریابی و فروش در شهرهای تهران، تبریز، اصفهان و مشهد به کسب و کار و سازمان شما کمک می کند تا سریع تر و دقیق تر پیشرفت کنید و سودآوری و سرمایه خود را توسعه دهید. 

ما در کنار مشاوره مدیریت و بازاریابی و فروش تخصصی به شما و پرسنل مجموعه تان آموزش های نوین مدیریت، رفتار سازمانی، بازاریابی و فروش نیز خواهیم داد. تیم حرفه ای ملکا تحت هدایت دکتر رضوان ملکی با مشاوره مدیریت و بازاریابی و فروش در کرمان و رفسنجان به شما کمک میکند به نتایج فراتر از انتظار خود برسید.

دوره های آموزش مدیریت و منابع انسانی ملکا در کرمان و رفسنجان

دوره مشاوره تخصصی مدیریت کسب و کار در کرمان و رفسنجان

آموزش مدیریت سازمان و رهبری هوشمند در کرمان و رفسنجان

آموزش مدیریت فروش و بازاریابی حرفه ای در کرمان و رفسنجان

دوره آموزش مدیریت پرسنل، کارکنان منابع انسانی در کرمان و رفسنجان

خدمات تحت پوشش مشاوره کسب و کار ملکا در کرمان و رفسنجان

تشکیل یک سازمان نوین و توسعه سرمایه در یک شهر دوم آنهم شهری بزرگ و با سابقه فراوان تاریخی، تجاری ، صنعتی و بازرگانی کرمان و با حجم انبوه گردش صادرات و واردات داخلی و خارجی و سرمایه گذاری کلان بخش خصوصی باید بر پایه اصول صحیح منابع انسانی و مدیریتی بوده و با بهبود فرایندهای اداری و مالی درون‌سازمانی تا تسهیل‌گری روند ارتباطات با دیگر کلانشهرهای کشور همراه باشد.

کرمان به دلیل موقعیت استراتژیک خود در اقتصاد ایران و صنعت گردشگری، صنایع دستی و کشاورزی و باغداری  کشور می تواند محل رشد و توسعه بسیاری از شرکت های خدماتی و تولیدی و بستری مناسب برای حضور سرمایه گذاران و کارآفرینان ایرانی باشد.

این امر قطعا نیازمند حضور و مشورت با مجموعه ای از کارشناسان و متخصصان با تجربه دارای شناخت عملی و علمی از شرایط گوناگون است تا بتوانند شما را در مسیر رسیدن به اهداف معین شده‌تان درست و به سلامت، همراهی و هدایت کنند.

آنچه با ملکا به دست خواهید آورد !

گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا با تجربه تبادلات بازرگانی و صادراتی مختلف و داشتن ارتباطات موثر  و پروژه های مشاوره مدیریت با برترین سازمان ها و موفق ترین مدیران در چهارگوشه ایران پهناور از تهران خاکستری تا اصفهان نیلی، از تبریز سرفراز تا مشهد طلایی، از خزر سرسبز تا خلیج همیشه فارس آماده است با مشاوره و آموزش شما و نیروی انسانی سازمان‌تان در کنار ایجاد فرایندهای توسعه‌ محور بر پایه رفتار شناسی سازمانی و آنالیز و تحلیل داده های درون سازمانی بنایی محکم از سازمان و برند شما در این شهر یکتا و یگانه مرکز ایران بسازد.

این گروه با سابقه مشاوره استراتژیک سازمان‌های بزرگ دولتی و شرکت های معتبر خصوصی نظیر اسنوا، وزارت جهاد کشاورزی و یا مجموعه بزرگ ایران مال در تهران و سازمان‌های مختلف دیگری در استان های خراسان رضوی، اصفهان و آذربایجان شرقی، فارس و کرمان یک همراه مطمئن برای رسیدن به قله های تحول و توسعه برای کمپانی و سازمان تحت مدیریت شماست.

ملکا در کنار تجربیات ارزشمندی که بر پایه سابقه درخشان مدیر خود در بازار بین المللی و منطقه ای دارد، می‌خواهد همیار و همراه شرکت‌های کشور و بازرگانان و مدیرانی باشد که در اهداف خود دنبال بستری جدید و مطمئن جهت سرمایه گذاری، ایجاد شرکت‌های ملی و منطقه‌ای، فرامنطقه‌ای و بین المللی هستند.

شما مدیران و رهبران بلند اندیش سازمانی می‌توانید از طریق سایت گروه توسعه سرمایه و مشاوره مدیریت ملکا با دفتر مرکزی در تماس باشید.
یا از طریق واتساپ، تلگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی ملکا برای مشاوره استراتژیک و آموزش‌های سازمانی در راستای هماهنگی‌های لازم اقدام کنید.