مشاوره مدیریت و استراتژی کسب و کار در کرمانشاه

استان های غربی و شمال غرب ایران، این خطه کوهستانی با مردمانی کهن و دلاور یکی از مهم ترین مناطق اقلیمی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی ایران در دوره های مختلف محسوب می شده اند.
اهمیت استان های حوزه زاگرس نه فقط به دلیل مرزی بودن و همسایگی با کشور عراق که به دلیل وجود منابع غنی کانی ها و سنگ های مختلف در کنار جاذبه های طبیعی و بکر فراوانی است که همیشه باعث غنای این مناطق بوده است.

کرمانشاه که مرکز استان کرمانشاه یا باختران قدیم ایران نیز هست، عنوان نهمین شهر پرجمعیت و یکی از کلان‌شهرهای ایران را یدک می کشد. جمعیت شهر کرمانشاه در آخرین سرشماری انجام شده بالغ بر یک میلیون نفر بوده است.

مشاوره مدیریت و توسعه کسب و کار ملکا

کرمانشاه مهم‌ترین شهر در منطقه مرکزی غرب ایران بوده و علاوه بر این بزرگ‌ترین شهر کردنشین ایران محسوب می گردد.

در میان استان های غربی ایران، کرمانشاه همیشه از یک اهمیت استراتژیک ملی و منطقه ای برخوردار بوده است. برای همین فعالیت اقتصادی در این استان با محوریت اقوام کرد و پارسیان اصیل در کنار لرها و ترکها و حتی بختیاری ها، نیازمند مشاوره های استراتژیک و استفاده از تجربه و مهارت های مشاوران مدیریت و منابع انسانی متبحر و حرفه ای است.

شما هم 

 •  اگر به عنوان یک کسب و کار یا سازمانی در اندیشه توسعه و رشد همه جانبه هستید؟
 •  اگر به دنبال مشاوره کسب و کار و مشاوره شغلی و آموزش بازاریابی و فروش و دوره های مدیریت در سنندج و دیگر شهرهای مهم استان کرمانشاه می‌گردید.
 •  اگر مدیر یک شرکت هستید یا به عنوان رهبر یک سازمان خصوصی در پی رسیدن به اهداف تعیین شده در استان های غربی هستید.
 •  اگر مدیرکل یک نهاد و سازمان دولتی هستید و برای بهبود عملکرد و رشد بازده سازمان تان و فرآیند چالش زدایی از مجموعه خود به دنبال مشاور مدیریت استراتژیک با تجربه در استان کرمانشاه و شهرهای مهم آن می گردید.
 • اگر در حوزه معادن، فلزات و تولید قطعات فعالیت دارید و می‌خواهید دست به توسعه و گسترش بزنید.
 • اگر تازه وارد صنایع راهبردی شده اید و می خواهید در یکی از استان های مهم کشور یا حتی پایتخت، شعبه ای جدید از تجارت خود افتتاح کنید.
 • اگر به عنوان یک رهبر سازمانی به دنبال گروهی از مشاوران زبده کسب و کار می‌گردید، که سابقه کاری موفق و زیادی در کلانشهرها و مراکز استان های مختلف کشور و حتی کشورهای همسایه داشته باشند.

 ما تنها یک پاسخ مطمئن برای شما داریم: گروه مشاوره مدیریت و کسب و کار ملکا

ما در ملکا برنامه ای دقیق و علمی برای گسترش سازمان شما در کرمانشاه داریم

اولین قدم تا موفقیت در کرمانشاه

مشاهده درون سازمانی
جهت آنالیز و تحلیل عملیاتی

بررسی اهداف در گسترش به کرمانشاه و دیگر شهرهای بزرگ کشور

ایجاد همگرایی بین مدیران و بدنه سازمان


چالش‌زدایی مدیران در این مسیر

خدمات مشاوره کسب و کار و گسترش سازمان در کرمانشاه

استان کرمانشاه با محوریت سیاسی، فرهنگی و اجتماعی مرکزش که به همان نام استان شناخته می شود، دارای پیشینه تاریخی غنی و کهن بوده و با وجود شهر ها و روستاهای کهن و باستانی جزو اولین مناطق تمدن بین النهرین و مناطق مهم در دوره های تاریخی هخامنشیان، ساسانیان و دیگر قدرت های تاریخی این منطقه بوده است.

استان کرمانشاه همچون کردستان بخشی از سرزمینی است که مادها با نام‌های پارسوا یا پرسوا در کتیبه‌های آشوری ثبت کرده اند و بر اساس آثار تاریخی بر جا مانده و گنجینه های زیویه، قلعه و ارگ زیویه این منطقه سالهای سال مرکز حکومت و پایتخت مادها بوده است.

استان کرمانشاه که در حدود ۱/۵ درصد مساحت کشور  ایران را دربرمی‌گیرد، از شمال به استان کردستان، از جنوب به لرستان و ایلام، از شرق به استان همدان و از غرب به استان‌های کردنشین عراق می رسد.

کرمانشاه، باختران میان کوهستان

همانطور که در بالا تر گفتیم کرمانشاه یکی از مناطق بسیار غنی و مهم در ایران و غرب آسیا از نظر بقایای تمدن های آغازین است. قدیمی‌ترین آثار سکونت انسان که در کرمانشاه مربوط به دوره پارینه‌سنگی کهن می رسد، در محوطه معروف به سنگ معدن در جنوب غربی شهر پیدا شده که شامل ده‌ها قطعه تبر سنگی، ساطور و سنگ مادر با قدمت آن بین ۷۰۰ هزار تا ۱ میلیون سال است. در تحلیلی که سال ۲۰۱۷  مرکز مطالعات ریسک دانشگاه کمبریج ارائه کرد و در آن ترکیب صدمات وارده به شهرهای جهان بر اثر دسته جامعی از تهدیدهای مهم بررسی شده‌است، شهر کرمانشاه در کنار کلان‌شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، کرج، تبریز، شیراز، اهواز و قم یکی از بیشترین ریسک‌های درآمد اقتصادی را داشته‌است

به همین دلیل شما برای گسترش سازمان تان یا افزایش سرمایه کسب و کار خود و مشاوره گرفتن جهت بهبود فرایند ها و شیوه های مدیریتی و همچنین آموزش نیروی انسانی در این استان به ویژه شهر کرمانشاه باید سراغ مشاوره از تیم یا افرادی بروید که تجربه عبور از سخت ترین چالش های موجود در توسعه سازمانی  را داشته باشند، رشد و افزایش بهره وری تجاری در شهرهایی با ظرفیت های گوناگون صنعتی و اقتصادی به ویژه در مراکز استان های صنعتی کشور، همچون تهران، خراسان رضوی، آذربایجان های غربی و شرقی، قزوین، کرج، اصفهان، کرمان و فارس را تجربه کرده باشند.

برای کسب بهترین نتیجه ممکن باید با گروهی کار کنید که با نامداران مدیریت کشور و برترین برندهای تجاری، خدماتی و اقتصادی همکاری کرده و از خود رزومه ای موفق و قابل دفاع ساخته باشند.
اگر هم قصد توسعه یا انتقال کسب و کارتان به یکی از کشورهای همسایه غربی یا شمالی ایران، یا همسایگان جنوبی و شیخ نشینان حاشیه خلیج فارس را دارید باید سراغ تیمی بروید که تجربه صادرات و کارآفرینی در کشورهای همسایه ایران را داشته باشند و بتوانند آنچه که روی کاغذ به شما می گویند، در واقعیت اجرایی کنند. 

امری که در سابقه موفق و عملگرایانه گروه ملکا و موسس آن دکتر رضوان ملکی به خوبی دیده می شود.

کرمانشاه، سرزمین تاریخ و زندگی

کرمانشاه با قدمتی هفت هزار ساله به عنوان یکی از اولین سرزمین های سکونت انسان در منطقه بین النهرین که تا امروز برپا و برقرار است از منظر سیاسی، اقتصادی، صنعتی، فرهنگی، تاریخی و گردشگری از اهمیت بالایی برخوردار است.

از مناطق دیدنی و تاریخی استان کرمانشاه می توان به موارد زیر اشاره کرد که بسیاری از آنها در لیست آثار تاریخی یونسکو نیز ثبت شده است:

 • طاق‌ بستان‌، کرمانشاه
 • غار پراو
 •  مسجد جامع‌ کرمانشاه‌
 • تکیه‌ معاون‌ الملک‌
 •  غار آسنگران
 •  مسجد دولتشاه‌، کرمانشاه
 •  نقش‌ گودرز دوم‌ اشکانی‌، بیستون
 •  کتیبه‌ بیستون‌ ، بیستون
 •  نقوش‌ داریوش‌، صخره بیستون
 •  فراتاش‌ (فرهاد تراش‌)، بیستون
 •  مجسمه هرکول‌ ، بیستون
 •  نقش‌ میتریدات‌ اشکانی‌، بیستون
 •  کاروانسرای‌ بیستون‌ (شیخ‌ علیخان‌)
 •   پل‌ خسرو ، بیستون
 •   پرستشگاه‌ پارتی‌، بیستون

 

این شهر همچنین دارای چهار شهرک صنعتی مهم و فعال است که بیش از ۲۵۶ واحد صنعت و تولیدی در آن وجود دارد:

 • شهرک صنعتی زاگرس
 • شهرک صنعتی بیستون
 • شهر صنعتی کرمانشاه
 • شهرک صنعتی فرامان

در سال‌های اخیر با سرمایه گذاری‌های صورت گرفته ملی در این استان، شاهد رشد و توسعه در بخش صنعت کرمانشاه بوده ایم، به گونه‌ای که رتبه صنعتی این استان از ۲۲ به ۱۸ بهبود یافته است. 

موقعیت مناسب جغرافیایی این استان سرسبز و کوهستانی، وجود زیر ساخت‌های مناسب صنعتی، توسعه یافتگی محدود دیگر استان‌های غرب کشور و استان‌های شرقی کشور عراق، استقرار واحد‌های بزرگ صنعتی و توسعه سرمایه گذاری در این استان را کاملاً توجیه پذیر نموده است.

در سال‌های اخیر واحد‌های صنعتی متعددی در کرمانشاه ایجاد شده است. از مهمترین واحد‌های صنعتی در استان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • صنایع پتروشیمی کرمانشاه
 •  پتروشیمی بیستون
 •  مجتمع صنایع نازگل
 •  شرکت چینی کرد
 •  سیمان غرب و سامان
 •  شرکت کاشی کرد
 •  شرکت روژین تاک 

مشاوره بازاریابی و فروش در کرمانشاه

گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا با تیم تخصصی مشاوره کسب و کار ، با بیش از ده سال تجربه در حوزه مدیریت کسب و کار و مشاوره بازاریابی و فروش، تبلیغات و برندینگ برترین کمپانی های ایرانی یک گزینه مطمئن برای مدیران و رهبران سازمان ها در راه رشد و توسعه می‌باشد.

ملکا با سابقه برگزاری اولین کنفرانس ملی توسعه بازار و مدیریت نوین سازمان در صنعت گردشگری و برگزاری دوره های آموزشی مختلف در حوزه مدیریت، منابع انسانی و بازاریابی و فروش در مراکز استان ها و شهرهای مهم کشور چون تهران، کرج، تبریز، اصفهان، مشهد، رشت، کرمان، شیراز و اهواز به کسب و کار و سازمان شما کمک می کند تا سریع تر و دقیق تر پیشرفت کنید و سودآوری و سرمایه خود را توسعه دهید. 

ما در کنار مشاوره مدیریت و بازاریابی و فروش تخصصی به شما و پرسنل مجموعه تان آموزش های نوین مدیریت، رفتار سازمانی، بازاریابی و فروش نیز خواهیم داد. تیم حرفه ای ملکا تحت هدایت دکتر رضوان ملکی با مشاوره مدیریت و بازاریابی و فروش در کرمانشاه و دیگر مناطق مهم استان مثل اسلام آباد غرب، پاوه، ثلاث باباجانی و جوانرود به شما کمک میکند به نتایج فراتر از انتظار خود برسید.

دوره های آموزش مدیریت و منابع انسانی ملکا در کرمانشاه

دوره های آموزش مدیریت و منابع انسانی ملکا در کرمانشاه

آموزش مدیریت سازمان و رهبری هوشمند در کرمانشاه

آموزش مدیریت فروش و بازاریابی حرفه ای در کرمانشاه

دوره آموزش مدیریت پرسنل، کارکنان منابع انسانی در کرمانشاه

خدمات تحت پوشش مشاوره کسب و کار ملکا در کرمانشاه

تشکیل یک سازمان نوین و توسعه سرمایه در یک شهر دوم آنهم شهری با موقعیت حساس و استراتژیک کرمانشاه در مرزهای غربی ایران و یکی از مهمترین استان های گردشگری، اقتصادی و سیاسی و حتی گردشگری ایران، با مسیر ترانزیتی و مرزی که حجم انبوه گردش صادرات و واردات داخلی و خارجی و سرمایه گذاری کلان دولتی و خصوصی را شامل می شود، باید بر پایه اصول صحیح منابع انسانی و مدیریتی بوده و با بهبود فرایندهای اداری و مالی درون‌سازمانی تا تسهیل‌گری روند ارتباطات با دیگر کلانشهرها و مراکز مهم در دیگر استان های کشور باشد.

استان کرمانشاه به دلیل موقعیت استراتژیک خود در سیاست و اقتصاد ایران و اهمیت راهبردی اش در صنعت گردشگری، صنایع دستی و مردم شناسی و اهمیت فراوان در حوزه معادن و کانی های معدنی می تواند محل رشد و توسعه بسیاری از شرکت های خدماتی و تولیدی و بستری مناسب برای حضور سرمایه گذاران و کارآفرینان ایرانی باشد.

این امر مهم قطعا نیازمند حضور و مشورت با مجموعه ای از کارشناسان و متخصصان با تجربه دارای شناخت عملی و علمی از شرایط گوناگون است تا بتوانند شما را در مسیر رسیدن به اهداف معین شده‌تان درست و به سلامت، همراهی و هدایت کنند.

آنچه با گروه مشاوره مدیریت ملکا به دست خواهید آورد !

گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا با تجربه تبادلات بازرگانی و صادراتی مختلف و داشتن ارتباطات موثر و پروژه های مشاوره مدیریت با برترین سازمان ها و موفق ترین مدیران در چهارگوشه ایران پهناور از تهران مدرن و پرترافیک تا اصفهان زیبا و کهن، از تبریز سرفراز تا مشهد الرضای طلایی، از کرمان و باغ هایش تا شیراز و مردمان خونگرمش، از خزر سرسبز تا خلیج همیشه فارس آماده است با مشاوره و آموزش شما و نیروی انسانی سازمان‌تان در کنار ایجاد فرایندهای توسعه‌ محور بر پایه رفتار شناسی سازمانی و آنالیز و تحلیل داده های درون سازمانی بنایی محکم از سازمان و برند شما در این شهر و استان مهم بسازد.

این گروه با سابقه مشاوره استراتژیک سازمان‌های بزرگ دولتی و شرکت های معتبر خصوصی نظیر اسنوا، وزارت جهاد کشاورزی و یا مجموعه بزرگ ایران مال در تهران و سازمان‌های مختلف دیگری در استان های خوزستان، خراسان رضوی، اصفهان و آذربایجان غربی و شرقی، فارس، کرمان؛ البرز و یزد و فعالیت در استان های نوار سرسبز شمالی، یک همراه مطمئن برای رسیدن به قله های تحول و توسعه برای کمپانی و سازمان تحت مدیریت شماست.

ملکا در کنار تجربیات ارزشمندی که بر پایه سابقه درخشان مدیر خود در بازار بین المللی و منطقه ای دارد، می‌خواهد همیار و همراه شرکت‌های کشور و بازرگانان و مدیرانی باشد که در اهداف خود دنبال بستری جدید و مطمئن جهت سرمایه گذاری، ایجاد شرکت‌های ملی و منطقه‌ای، فرامنطقه‌ای و بین المللی هستند.

شما مدیران و رهبران بلند اندیش سازمانی در کرمانشاه می‌توانید از طریق سایت گروه توسعه سرمایه و مشاوره مدیریت ملکا با دفتر مرکزی در تماس باشید یا از طریق واتساپ، تلگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی ملکا برای مشاوره استراتژیک و آموزش‌های سازمانی در راستای هماهنگی‌های لازم اقدام کنید.