مشاوره مدیریت و استراتژی کسب و کار در همدان

ارائه مشاوره مدیریت و کسب و کار در استانی در همسایگی استان های استراتژیک  و با تاریخ کهن و باستانی کار ساده ای نیست و نیاز به تجربه و توانایی بسیاری دارد.

استان همدان در مسیر و همسایگی چندین استان مهم کشور قرار گرفته است که دارای تبادل روزانه نیروی انسانی شاغل و دانشجویان دانشگاه های دولتی و آزاد و عبور و مرور ترانزیت کالا و مسافران کشورهای همسایه غربی کشور است. توسعه سرمایه و رشد کسب و کار در استان و شهری که که به عنوان یک مرکز استراتژیک صنعتی و اقتصادی شناخته می شود، کار آسانی نخواهد بود و نیاز به تجربه و دانش بالای مدیریتی دارد.

با زیرساخت های متنوع تاریخی، فرهنگی، گردشگری، اقتصادی و صنعتی که در این استان به ویژه خود شهر همدان وجود دارد، همیشه زمینه بکر و بالقوه برای فعالیت کسب و کارهای متنوع وجود دارد.

مشاوره مدیریت ملکا
مشاوره مدیریت و توسعه کسب و کار ملکا
 • اگر به عنوان یک کسب و کار یا سازمانی در اندیشه توسعه و رشد همه جانبه هستید؟

 •  اگر به دنبال مشاوره کسب و کار و مشاوره شغلی و آموزش بازاریابی و فروش و دوره های مدیریت در شهر همدان می‌گردید.

 •  اگر مدیر یک شرکت هستید یا به عنوان رهبر یک سازمان خصوصی در پی رسیدن به اهداف تعیین شده هستید.

 •  اگر مدیرکل یک نهاد و سازمان دولتی هستید و برای بهبود عملکرد و رشد بازده سازمان تان و فرآیند چالش زدایی از مجموعه خود به دنبال مشاور مدیریت استراتژیک با تجربه در استان و شهر همدان می گردید.

 • اگر در حوزه خودروسازی سبک و سنگین و تولید قطعات ماشین آلات صنعتی فعالیت دارید و می‌خواهید دست به توسعه و گسترش بزنید.

 • اگر تازه وارد صنایع راهبردی و استراتژیک شده اید و می خواهید در یکی از استان های مهم کشور، شعبه ای جدید از دفاتر خود افتتاح کنید.

 • اگر شما به عنوان یک رهبر سازمانی به دنبال گروه از مشاوران زبده کسب و کار می‌گردید که سابقه کاری موفق و زیادی در کلانشهرها و مراکز استان های مختلف کشور و حتی کشورهای همسایه داشته باشند.

 ما یک پاسخ مطمئن برای شما داریم: دپارتمان مشاوره مدیریت و کسب و کار گروه ملکا

ما در ملکا برنامه ای دقیق و علمی برای گسترش سازمان شما در همدان داریم

اولین قدم تا موفقیت درهمدان

مشاهده درون سازمانی
جهت آنالیز و تحلیل عملیاتی

بررسی اهداف در گسترش به همدان و دیگر شهرهای بزرگ کشور

ایجاد همگرایی بین مدیران و بدنه سازمان


چالش‌زدایی مدیران در این مسیر

خدمات مشاوره کسب و کار و گسترش سازمان در همدان

اینجا در استان همدان که یکی از مراکز مهم تاریخی و جغرافیایی در دوره های مختلف تاریخی بوده است، به عنوان یکی از شاهراه های اقتصاد و تجارت ایرانی با سرزمینی و مردمانی طرف هستید که از تنوع قومیتی برخوردار است و مهاجران زیادی را در خود جای داده است که به دلایل مختلف شغلی، تحصیلی، اقتصادی، فرهنگی و حتی فاصله نسبتا نزدیک به پایتخت از طریق جاده ها و بزرگراه های مواصلاتی و تسهیل امور بازرگانی، صادرات و واردات به این استان آمده اند.

 

جمعیت استان همدان بر پایه آمار آخرین سرشماری صورت گرفته در حدود یک میلیون و هشتصد هزار نفر تخمین زده می شود که در شهرهای مختلف این استان همچون ملایر، نهاوند، تویسرکان، کبودرآهنگ، بهار و اسدآباد و توابع نزدیک به 10 شهرستان اصلی این شهر ساکن هستند.

همدان به دلیل:

 • قرار گرفتن در شاهراه ارتباطی نزدیک مرکز کشور به ویژه کمربند شرق به غرب ایران و بالعکس
 • مسافت مناسب تا استان های استراتژیکی مثل تهران، البرز و استان های کردنشین 
 •  وجود خوشه های صنعتی و کارخانجات خصوصی بزرگ
 • نزدیکی به نیروگاه ها و صنایع تسلیحاتی و هسته ای مهم استراتژیک
 • امکانات مناسب آموزشی، پژوهشی و علمی دولتی و غیر دولتی 

و همچنین به دلیل قرارگیری در مرکز بزرگراه‌ها و آزادراه‌های اصلی میان‌شهری مانند:

 • بزرگراه تهران–کرمانشاه–خسروی
 •  راه اصلی تهران–سنندج 
 • راه اصلی تهران–کرمانشاه–ایلام
 • راه اصلی سنندج–همدان
 • راه اصلی ارومیه – کردستان – اراک – اصفهان که همدان در همین مسیر قرار گرفته‌است.
 • بزرگراه همدان–ملایر 

 از موقعیت یگانه در اقتصاد، صنعت و اکوسیستم علمی ایران برخوردار است.

 

برای همین شما برای گسترش سازمان تان یا افزایش سرمایه کسب و کار خود و مشاوره گرفتن جهت بهبود فرایند ها و شیوه های مدیریتی و همچنین آموزش نیروی انسانی در این استان و شهر همدان باید سراغ مشاوره از تیم یا افرادی برویم که تجربه عبور از سخت ترین چالش های موجود در توسعه سازمانی را داشته باشند، رشد و افزایش بهره وری تجاری در شهرهایی با ظرفیت های گوناگون صنعتی و اقتصادی به ویژه در مراکز استان های صنعتی کشور، همچون خراسان، کردستان، کرمان، قزوین، کرج، اصفهان یا تهران را تجربه کرده باشند.

باید با گروهی کار کنید که با نامداران مدیریت کشور و برترین برندهای تجاری، خدماتی و اقتصادی همکاری کرده و از خود رزومه ای موفق و قابل دفاع ساخته باشند.
اگر هم قصد توسعه یا انتقال کسب و کارتان به یکی از کشورهای همسایه شمالی، غربی ایران یا شیخ نشینان حاشیه خلیج فارس را دارید باید سراغ افرادی بروید که تجربه صادرات و کارآفرینی در کشورهای همسایه ایران را دارند و توانسته اند آنچه که می گویند اجرایی کنند. 

امری که در سابقه موفق و عملگرایانه گروه ملکا و موسس آن  رضوان ملکی به خوبی دیده می شود.

از هگمتانه تا همدان

در مورد همدان و تاریخش بسیار می توان نوشت و گفت. شهری که از ابتدای تاریخ و تمدن ایرانی به عنوان حکومت‌نشین و مرکزیت برقراری حکومت مادها برگزیده شد.

همدان جزو شهرهای تاریخی و قدیمی سرزمین ایران محسوب می‌شود. تپه‌های تاریخی بسیاری در اطراف همدان یافت شده که آثار مختلفی از دوره های گوناگون تاریخی در آن ها یافت می شود و نشان از اهمیت این سرزمین برای حکومت های مختلف از مادها تا هخامنشیان و صفویان دارد.

تپه‌های گودین و سگاوی در نزدیکی کنگاور، تپه نوشیجان ملایر و تپه بین المللی هگمتانه مهمترین تپه‌های باستانی اطراف همدان به حساب می‌آید. 

براساس نوشته های مورخ بزرگ یونانی هردوت، مادها بعد از مهاجرت به ایران شهر دیاکو را به پایتختی خود انتخاب کردند. دیاکو همان نام قدیم همدان است و بعد از انقراض ماده‌‌ها، همدان به یکی از سه پایتخت هخامنشیان تبدیل شد. همدان در اواخر دوران سلوکیان، دوره اشکانیان و حتی زما نحمله اعراب به ایران جزو مناطق و مراکز اصلی حکومت ایران بود.

 همدان در دوران اسلام نیز اهمیت خود را حفظ کرد و در زمان آل‌بویه بار دیگر بعنوان پایتخت ایران انتخاب شد. و در دوران صفویه و رشد سیاسی و اقتصادی حکومت مرکزی به رونق و شکوفایی مجدد رسید.طی سالیان اخیر، پیشرفت های شهری بسیاری همچون ساخت راه آهن، فرودگاه و بزرگراه های مدرن در این شهر سبب شده است که قابلیت بالقوه زیادی برای پیشرفت و سرمایه گذاری در این استان و شهر وجود داشته باشد.

فرودگاه بین المللی همدان، ایستگاه راه آهن این شهر و بزرگراه های ملی که از این شهر گذر می کند بر اهمیت اقتصادی و تجاری این شهر افزوده است.مشاوره بازاریابی و فروش در همدان

گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا با تیم تخصصی مشاوره کسب و کار ، با بیش از ده سال تجربه در حوزه مدیریت کسب و کار و مشاوره بازاریابی و فروش، تبلیغات و برندینگ برترین کمپانی های ایرانی گزینه ای معتبر و مطمئن برای مدیران و رهبران سازمان ها در راه رشد و توسعه می‌باشد.

ملکا با سابقه برگزاری اولین کنفرانس ملی توسعه بازار و مدیریت نوین سازمان در صنعت گردشگری و برگزاری دوره های آموزشی مختلف در حوزه مدیریت، منابع انسانی و بازاریابی و فروش در شهرهای تهران، تبریز، اصفهان، مشهد، رشت، کرمان، گرگان، شیراز و اهواز به کسب و کار و سازمان شما کمک می کند تا سریع تر و دقیق تر پیشرفت کنید و سودآوری و سرمایه خود را توسعه دهید. 

ما در کنار مشاوره مدیریت و بازاریابی و فروش تخصصی به شما و پرسنل مجموعه تان آموزش های نوین مدیریت، رفتار سازمانی، بازاریابی و فروش نیز خواهیم داد.

تیم حرفه ای ملکا تحت هدایت دکتر رضوان ملکی با مشاوره مدیریت و بازاریابی و فروش در همدان و دیگر شهرها و مناطق صنعتی مهم استان همدان مثل ملایر و کبودرآهنگ و تویسرکان به شما کمک میکند به نتایج فراتر از انتظار خود برسید.

دوره های آموزش مدیریت و منابع انسانی ملکا در همدان

دوره مشاوره تخصصی مدیریت کسب و کار در همدان

آموزش مدیریت سازمان و رهبری هوشمند در همدان

آموزش مدیریت فروش و بازاریابی حرفه ای در همدان

دوره آموزش مدیریت پرسنل، کارکنان و منابع انسانی در همدان

خدمات تحت پوشش مشاوره کسب و کار ملکا در همدان

تشکیل یک سازمان نوین و توسعه سرمایه در یک شهر دوم آنهم شهری با موقعیت مهم و استراتژیک همدان و با سابقه فراوان تاریخی، تجاری ، صنعتی و بازرگانی، با حجم انبوه گردش صادرات و واردات داخلی و خارجی و سرمایه گذاری کلان دولتی و خصوصی در بخش صنعتی، نفت و بنزین و پتروشیمی باید بر پایه اصول صحیح منابع انسانی و مدیریتی بوده و با بهبود فرایندهای اداری و مالی درون‌سازمانی تا تسهیل‌گری روند ارتباطات با دیگر کلانشهرها و مراکز مهم در دیگر استان های کشور باشد.

استان همدان به دلیل موقعیت استراتژیک خود در اقتصاد ایران و اهمیت راهبردی صنعت گردشگری، تاریخی و مردم شناسی، می تواند محل رشد و توسعه بسیاری از شرکت های خدماتی و تولیدی و بستری مناسب برای حضور سرمایه گذاران و کارآفرینان ایرانی باشد.

این امر قطعا نیازمند حضور و مشورت با مجموعه ای از کارشناسان و متخصصان با تجربه دارای شناخت عملی و علمی از شرایط گوناگون است تا بتوانند شما را در مسیر رسیدن به اهداف معین شده‌تان درست و به سلامت، همراهی و هدایت کنند.

آنچه با گروه مشاوره مدیریت ملکا به دست خواهید آورد !

گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا با تجربه تبادلات بازرگانی و صادراتی مختلف و داشتن ارتباطات موثر و پروژه های مشاوره مدیریت با برترین سازمان ها و موفق ترین مدیران در چهارگوشه ایران پهناور از تهران خاکستری تا اصفهان نصف جهان، از تبریز سرفراز و دلاور تا مشهد طلایی، از خزر سرسبز تا خلیج همیشه فارس، از سیستان پهلوانان و کردستان آزاده، آماده است تا با مشاوره و آموزش به سازمان شما و نیروی انسانی‌تان در کنار ایجاد فرایندهای توسعه‌ محور بر پایه رفتار شناسی سازمانی و آنالیز و تحلیل داده های درون سازمانی بنایی محکم از سازمان و برند شما در این شهر صنعتی و کهن در استان همدان بسازد.

این گروه با سابقه مشاوره استراتژیک سازمان‌های بزرگ دولتی و شرکت های معتبر خصوصی نظیر اسنوا، وزارت جهاد کشاورزی و یا مجموعه بزرگ ایران مال در تهران و سازمان‌های مختلف دیگری در استان های کرمان، گیلان، تهران، البرز، خوزستان، خراسان رضوی، اصفهان و آذربایجان شرقی، فارس و کرمان و یزد یک همراه مطمئن برای رسیدن به قله های تحول و توسعه برای کمپانی و سازمان تحت مدیریت شماست.

ملکا در کنار تجربیات ارزشمندی که بر پایه سابقه درخشان مدیر خود در بازار بین المللی و منطقه ای دارد، می‌خواهد همیار و همراه شرکت‌های کشور و بازرگانان و مدیرانی باشد که در اهداف خود دنبال بستری جدید و مطمئن جهت سرمایه گذاری، ایجاد شرکت‌های ملی و منطقه‌ای، فرامنطقه‌ای و بین المللی هستند.

شما مدیران و رهبران بلند اندیش سازمانی در همدان و دیگر شهرهای استان می‌توانید از طریق سایت گروه توسعه سرمایه و مشاوره مدیریت ملکا با دفتر مرکزی در تماس باشید یا از طریق واتساپ، تلگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی ملکا برای مشاوره استراتژیک و آموزش‌های سازمانی در راستای هماهنگی‌های لازم اقدام کنید.