مشاوره مدیریت و استراتژی کسب و کار در قزوین

رائه مشاوره کسب و کار در استانی صنعتی، تاریخی و نزدیک به تهران و در مسیر چندین استان مهم کشور که دارای تبادل روزانه نیروی انسانی شاغل و دانشجویان دانشگاه های دولتی و آزاد به اهمیت استان قزوین، که به عنوان یک مرکز استراتژیک صنعتی و اقتصادی کار آسانی نخواهد بود و نیاز به تجربه و دانش بالای مدیریتی دارد. 

با زیرساخت های متنوع تاریخی، فرهنگی، گردشگری، اقتصادی و صنعتی که در این استان به ویژه خود شهر قزوین وجود دارد، همیشه زمینه بکر و بالقوه برای فعالیت کسب و کارهای متنوع وجود دارد.

مشاوره مدیریت و توسعه کسب و کار ملکا
 • اگر به عنوان یک کسب و کار یا سازمانی در اندیشه توسعه و رشد همه جانبه هستید؟

 •  اگر به دنبال مشاوره کسب و کار و مشاوره شغلی و آموزش بازاریابی و فروش و دوره های مدیریت در شهر قزوین می‌گردید.

 •  اگر مدیر یک شرکت هستید یا به عنوان رهبر یک سازمان خصوصی در پی رسیدن به اهداف تعیین شده هستید.

 •  اگر مدیرکل یک نهاد و سازمان دولتی هستید و برای بهبود عملکرد و رشد بازده سازمان تان و فرآیند چالش زدایی از مجموعه خود به دنبال مشاور مدیریت استراتژیک با تجربه در استان قزوین می گردید.

 • اگر در حوزه خودروسازی و تولید قطعات فعالیت دارید و می‌خواهید دست به توسعه و گسترش بزنید.

 • اگر تازه وارد صنایع راهبردی شده اید و می خواهید در یکی از استان های مهم کشور، شعبه ای جدید از دفاتر خود افتتاح کنید.

 • اگر شما به عنوان یک رهبر سازمانی به دنبال گروه از مشاوران زبده کسب و کار می‌گردید که سابقه کاری موفق و زیادی در کلانشهرها و مراکز استان های مختلف کشور و حتی کشورهای همسایه داشته باشند.

 ما یک پاسخ مطمئن برای شما داریم: دپارتمان مشاوره مدیریت و کسب و کار گروه ملکا 

ما در ملکا برنامه ای دقیق و علمی برای گسترش سازمان شما در قزوین داریم

اولین قدم تا موفقیت درقزوین

مشاهده درون سازمانی
جهت آنالیز و تحلیل عملیاتی

بررسی اهداف در گسترش به قزوین دیگر شهرهای بزرگ کشور

ایجاد همگرایی بین مدیران و بدنه سازمان


چالش‌زدایی مدیران در این مسیر

خدمات مشاوره کسب و کار و گسترش سازمان در قزوین

اینجا در استان قزوین که یکی از مراکز حکومتی در دوره های مختلف تاریخی بوده است، به عنوان یکی از شاهراه های اقتصاد و تجارت ایرانی با سرزمینی و مردمانی طرف هستید که از تنوع قومیتی برخوردار است و مهاجران زیادی را در خود جای داده است که به دلایل مختلف شغلی، تحصیلی، اقتصادی، فرهنگی و نزدیکی به پایتخت و تسهیل امور بازرگانی، صادرات و واردات به این استان آمده اند.

جمعیت استان قزوین بر پایه آمار آخرین سرشماری صورت گرفته در سال ۱۳۹۵ در حدود یک میلیون و سیصد هزار نفر تخمین زده می شود که از این تعداد ۶۰۰٬۰۰۰ نفر ساکن شهرستان قزوین هستند.

قزوین به دلیل:

 • قرار گرفتن در شاهراه ارتباطی شرق به غرب کشور
 • نقطه اتصال جنوب به شمال ایران
 • نزدیکی به تهران و کرج به عنوان دو کلانشهر پرجمعیت کشور
 •  دارا بودن چندین شهرک صنعتی مهم
 •  وجود کارخانجات مهم خودروسازی و قطعه سازی ملی 
 • وجود خوشه های صنعتی و کارخانجات خصوصی بزرگ
 • نزدیکی به نیروگاه ها و صنایع تسلیحاتی و هسته ای مهم

و همچنین امکانات مناسب آموزشی، پژوهشی و علمی دولتی و غیر دولتی از جمله:

 • دانشگاه بین‌المللی امام خمینی
 •  دانشگاه علوم پزشکی قزوین
 •  دانشگاه آزاد اسلامی – باراجین ( به عنوان یکی از پیشرفته ترین و بزرگترین شعبه دانشگاه آزاد کشور)

 از موقعیت مناسبی در اقتصاد، صنعت و اکوسیستم علمی ایران برخوردار است.

برای همین شما برای گسترش سازمان تان یا افزایش سرمایه کسب و کار خود و مشاوره گرفتن جهت بهبود فرایند ها و شیوه های مدیریتی و همچنین آموزش نیروی انسانی در این استان و شهر قزوین باید سراغ مشاوره از تیم یا افرادی برویم که تجربه عبور از سخت ترین چالش های موجود در توسعه سازمانی  را داشته باشند، رشد و افزایش بهره وری تجاری در شهرهایی با ظرفیت های گوناگون صنعتی و اقتصادی به ویژه در مراکز استان های صنعتی کشور، همچون قزوین، کرج، اصفهان یا تهران را تجربه کرده باشند.

باید با گروهی کار کنید که با نامداران مدیریت کشور و برترین برندهای تجاری، خدماتی و اقتصادی همکاری کرده و از خود رزومه ای موفق و قابل دفاع ساخته باشند.
اگر هم قصد توسعه یا انتقال کسب و کارتان به یکی از کشورهای همسایه شمالی، غربی ایران یا شیخ نشینان حاشیه خلیج فارس را دارید باید سراغ افرادی بروید که تجربه صادرات و کارآفرینی در کشورهای همسایه ایران را دارند و توانسته اند آنچه که می گویند اجرایی کنند. 

امری که در سابقه موفق و عملگرایانه گروه ملکا و موسس آن  رضوان ملکی به خوبی دیده می شود.

قزوین، پایتختی کهن در کنار تهران

در مورد قزوین بسیار می توان و گفت و شنید. این شهر از سابقه ای کهن در تاریخ این مرز و بوم برخوردار است و شاهد رخدادهای مهم بسیاری بوده است. بد نیست مروری کوتاه بر آنچه قزوین از سر گذرانده داشته باشیم.
 • قزوین در ابتدای حکومت صفویان و پیش از اصفهان و شاه عباس، به مدت ۵۷ سال عنوان پایتختی ایران را داشت.
 • در سال ۱۳۹۲ قزوین به قزوین به علت دارا بودن ۲ هزار و ۵۰۰ هکتار باغستان کهن به عنوان شهر پاک ایران انتخاب شد.
 • این شهر کمتر از یک درصد مساحت کشور را به خود اختصاص داده است.
 • قزوین و استان کهن آن، دارای بیشترین آثار تاریخی ثبت شده در ایران است و حتی در برخی منابع رتبه سوم جهان در این حوزه را به خود اختصاص داده است.
 • قزوین زمانی شاه‌راه اقتصادی جاده ابریشم بود و از تجار و بازرگانان میزبانی می‌کرد و اکنون نیز یکی از نقاط استراتژیک حمل و نقل بازرگانی در کشور است.
 •  نخستین خیابان ایران از نظر شهرسازی نوین، با نام خیابان سپه و در شهر قزوین ساخته شد.
 • آب‌انبار سردار در این شهر، بزرگترین آب‌انبار تک گنبدی در کل جهان است.
 • قزوین به نام های مختلفی چون دارالجنه، دارالسلطنه، باغشهر، مدینه مبارکه و بسیاری نام های کهن دیگر شهرت داشته است...

قزوین، برگی از تاریخ به قدمت ایران

تاریخچه و ریشه شهر قزوین به دوران حکومت ساسانیان باز می‌گردد و زمانی که به دستور شاپور پادشاه ساسانی به عنوان یکی از مراکز اصلی حکومتی رونق دو چندان یافت. 

برای همین دارای جاذبه های تاریخی و دیدنی بسیاری است:

 • خیابان سپه
 • کاخ چهل ستون
 • حمام قجر
 • آب انبارهای قزوین
 • مسجد جامع قزوین
 • قلعه تاریخی الموت و دریاچه اوان

مشاوره بازاریابی و فروش در قزوین

گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا با تیم تخصصی مشاوره کسب و کار ، با بیش از ده سال تجربه در حوزه مدیریت کسب و کار و مشاوره بازاریابی و فروش، تبلیغات و برندینگ برترین کمپانی های ایرانی یک گزینه مطمئن برای مدیران و رهبران سازمان ها در راه رشد و توسعه می‌باشد.

ملکا با سابقه برگزاری اولین کنفرانس ملی توسعه بازار و مدیریت نوین سازمان در صنعت گردشگری و برگزاری دوره های آموزشی مختلف در حوزه مدیریت، منابع انسانی و بازاریابی و فروش در شهرهای تهران، تبریز، اصفهان، مشهد، رشت، کرمان و اهواز به کسب و کار و سازمان شما کمک می کند تا سریع تر و دقیق تر پیشرفت کنید و سودآوری و سرمایه خود را توسعه دهید. 

ما در کنار مشاوره مدیریت و بازاریابی و فروش تخصصی به شما و پرسنل مجموعه تان آموزش های نوین مدیریت، رفتار سازمانی، بازاریابی و فروش نیز خواهیم داد.

تیم حرفه ای ملکا تحت هدایت دکتر رضوان ملکی با مشاوره مدیریت و بازاریابی و فروش در قزوین و دیگر مناطق مهم استان قزوین مثل شهرک های صنعتی به شما کمک میکند به نتایج فراتر از انتظار خود برسید.

دوره های آموزش مدیریت و منابع انسانی ملکا در قزوین

دوره مشاوره تخصصی مدیریت کسب و کار در قزوین

آموزش مدیریت سازمان و رهبری هوشمند در قزوین

آموزش مدیریت فروش و بازاریابی حرفه ای در قزوین

دوره آموزش مدیریت پرسنل، کارکنان منابع انسانی در قزوین

خدمات تحت پوشش مشاوره کسب و کار ملکا در قزوین

تشکیل یک سازمان نوین و توسعه سرمایه در یک شهر دوم آنهم شهری با موقعیت مهم قزوین و با سابقه فراوان تاریخی، تجاری ، صنعتی و بازرگانی، با حجم انبوه گردش صادرات و واردات داخلی و خارجی و سرمایه گذاری کلان دولتی و خصوصی باید بر پایه اصول صحیح منابع انسانی و مدیریتی بوده و با بهبود فرایندهای اداری و مالی درون‌سازمانی تا تسهیل‌گری روند ارتباطات با دیگر کلانشهرها و مراکز مهم در دیگر استان های کشور باشد.

استان قزوین به دلیل موقعیت استراتژیک خود در اقتصاد ایران و اهمیت راهبردی صنعت گردشگری، صنایع دستی و مردم شناسی، می تواند محل رشد و توسعه بسیاری از شرکت های خدماتی و تولیدی و بستری مناسب برای حضور سرمایه گذاران و کارآفرینان ایرانی باشد.

این امر قطعا نیازمند حضور و مشورت با مجموعه ای از کارشناسان و متخصصان با تجربه دارای شناخت عملی و علمی از شرایط گوناگون است تا بتوانند شما را در مسیر رسیدن به اهداف معین شده‌تان درست و به سلامت، همراهی و هدایت کنند.

آنچه با گروه مشاوره مدیریت ملکا به دست خواهید آورد !

گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا با تجربه تبادلات بازرگانی و صادراتی مختلف و داشتن ارتباطات موثر و پروژه های مشاوره مدیریت با برترین سازمان ها و موفق ترین مدیران در چهارگوشه ایران پهناور از تهران خاکستری تا اصفهان نیلی، از تبریز سرفراز تا مشهد طلایی، از خزر سرسبز تا خلیج همیشه فارس آماده است با مشاوره و آموزش شما و نیروی انسانی سازمان‌تان در کنار ایجاد فرایندهای توسعه‌ محور بر پایه رفتار شناسی سازمانی و آنالیز و تحلیل داده های درون سازمانی بنایی محکم از سازمان و برند شما در این شهر صنعتی و کهن در استان تهران بسازد.

این گروه با سابقه مشاوره استراتژیک سازمان‌های بزرگ دولتی و شرکت های معتبر خصوصی نظیر اسنوا، وزارت جهاد کشاورزی و یا مجموعه بزرگ ایران مال در تهران و سازمان‌های مختلف دیگری در استان های خوزستان، خراسان رضوی، اصفهان و آذربایجان شرقی، فارس و کرمان و یزد یک همراه مطمئن برای رسیدن به قله های تحول و توسعه برای کمپانی و سازمان تحت مدیریت شماست.

ملکا در کنار تجربیات ارزشمندی که بر پایه سابقه درخشان مدیر خود در بازار بین المللی و منطقه ای دارد، می‌خواهد همیار و همراه شرکت‌های کشور و بازرگانان و مدیرانی باشد که در اهداف خود دنبال بستری جدید و مطمئن جهت سرمایه گذاری، ایجاد شرکت‌های ملی و منطقه‌ای، فرامنطقه‌ای و بین المللی هستند.

شما مدیران و رهبران بلند اندیش سازمانی در قزوین می‌توانید از طریق سایت گروه توسعه سرمایه و مشاوره مدیریت ملکا با دفتر مرکزی در تماس باشید یا از طریق واتساپ، تلگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی ملکا برای مشاوره استراتژیک و آموزش‌های سازمانی در راستای هماهنگی‌های لازم اقدام کنید.