مشاوره مدیریت و استراتژی کسب و کار در سنندج، استان کردستان

استان های غربی و شمال غرب ایران، این خطه کوهستانی با مردمان دلاور و صبور یکی از مهم ترین مناطق اقلیمی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی ایران در دوره های مختلف محسوب می شده اند.
اهمیت استان های حوزه زاگرس نه فقط به دلیل مرزی بودن و همسایگی با کشورهای ترکیه و عراق که به دلیل وجود منابع غنی کانی ها و سنگ های مختلف در کنار جاذبه های طبیعی و بکر فراوانی است که همیشه باعث غنای این مناطق بوده است.

در میان استان های غربی ایران، کردستان با مرکزیت سنندج همیشه از یک اهمیت استراتژیک ملی و منطقه ای برخوردار بوده است. برای همین فعالیت اقتصادی در این استان با محوریت اقوام کرد و پارسی و در کنار لرها و ترکهای مناطقی چون بیجار و غروه، نیازمند مشاوره های استراتژیک و استفاده از تجربه و مهارت های مشاوران مدیریت و منابع انسانی متبحر و حرفه ای است.

مشاوره مدیریت و توسعه کسب و کار ملکا

مساحت این استان بالغ بر  ۲۹٬۵۰۰ کیلومتر مربع بوده و قسمت اعظم آن را دامنه‌ها و دشت‌های رشته‌کوه‌های زاگرس تشکیل می دهد.

کردستان ایران از شمال به استان‌های آذربایجان غربی و زنجان، از شرق به همدان و زنجان، از جنوب به کرمانشاه و باختران و از غرب به اقلیم کردستان در کشور عراق می رسد. از نظر مرزی نیز فاصله کمی با مرز ترکیه در شمال غرب ایران دارد.

کردستان 237 کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق دارد و یکی از مناطق درگیر در جنگ هشت ساله ایران و عراق بود و دلاوری مردمان این استان در حفظ خاک این کشور، در حافظه این فلات پارسی تا ابد ماندگار خواهد بود.

استان کردستان بر اساس آخرین تقسیمات کشوری سال ۱۴۰۰ که از طرف وزارت کشور ابلاغ گردیده است، دارای ۱۰ شهرستان، ۳۱ بخش و ۳۰ شهر است. از مهمترین شهرهای این استان می٬توان به سنندج، سقز، بانه، مریوان، قروه، کامیاران، بیجار، دیواندره، دهگلان و سروآباد اشاره کرد.

شما هم 

 •  اگر به عنوان یک کسب و کار یا سازمانی در اندیشه توسعه و رشد همه جانبه هستید؟

 •  اگر به دنبال مشاوره کسب و کار و مشاوره شغلی و آموزش بازاریابی و فروش و دوره های مدیریت در سنندج و دیگر شهرهای مهم استان کوردستان می‌گردید.

 •  اگر مدیر یک شرکت هستید یا به عنوان رهبر یک سازمان خصوصی در پی رسیدن به اهداف تعیین شده در استان های غربی هستید.

 •  اگر مدیرکل یک نهاد و سازمان دولتی هستید و برای بهبود عملکرد و رشد بازده سازمان تان و فرآیند چالش زدایی از مجموعه خود به دنبال مشاور مدیریت استراتژیک با تجربه در استان کردستان و شهرهای مهم آن می گردید.

 • اگر در حوزه معادن، فلزات و تولید قطعات فعالیت دارید و می‌خواهید دست به توسعه و گسترش بزنید.

 • اگر تازه وارد صنایع راهبردی شده اید و می خواهید در یکی از استان های مهم کشور یا حتی پایتخت، شعبه ای جدید از تجارت خود افتتاح کنید.

 • اگر به عنوان یک رهبر سازمانی به دنبال گروهی از مشاوران زبده کسب و کار می‌گردید، که سابقه کاری موفق و زیادی در کلانشهرها و مراکز استان های مختلف کشور و حتی کشورهای همسایه داشته باشند.

 ما تنها یک پاسخ مطمئن برای شما داریم: گروه مشاوره مدیریت و کسب و کار ملکا 

ما در ملکا برنامه ای دقیق و علمی برای گسترش سازمان شما در سنندج داریم

اولین قدم تا موفقیت در سنندج، کردستان

مشاهده درون سازمانی
جهت آنالیز و تحلیل عملیاتی

بررسی اهداف در گسترش به سنندج و دیگر شهرهای بزرگ کشور

ایجاد همگرایی بین مدیران و بدنه سازمان


چالش‌زدایی مدیران در این مسیر

خدمات مشاوره کسب و کار و گسترش سازمان در سنندج، استان کردستان

استان کردستان با محوریت سیاسی، فرهنگی و اجتماعی سنندج دارای پیشینه تاریخی غنی و پرباری بوده و با وجود شهر ها و روستاهای کهن و باستانی همانند شهرستان سقز، تاریخ و قدمت تمدن خود را به رخ جهانیان می‌کشد.

سنندج مرکز استان نیز به علت واقع شدن در دامنه کوه های زاگرس میانی، در گذشته سنه خوانده میشد و چون دژ حکمرانی آن از لحاظ نظامی و به دلیل مرزی بودن این منطقه مهم همواره اهمیت زیادی داشته، آن را سنه‌دژ یا دژی در پای کوه می‌نامیدند که در مرور زمان به سنندج بدل گردید.

ساکنان اصلی استان کردستان کرد هستند و اکثریت مردم استان نیز به زبان کردی با لهجه‌های مختلف صحبت می‌کنند. اما قومیت های مختلفی در این استان در کنار هم زندگی و فعالیت می کنند. به همین دلیل شما برای گسترش سازمان تان یا افزایش سرمایه کسب و کار خود و مشاوره گرفتن جهت بهبود فرایند ها و شیوه های مدیریتی و همچنین آموزش نیروی انسانی در این استان به ویژه شهر سنندج باید سراغ مشاوره از تیم یا افرادی بروید که تجربه عبور از سخت ترین چالش های موجود در توسعه سازمانی  را داشته باشند، رشد و افزایش بهره وری تجاری در شهرهایی با ظرفیت های گوناگون صنعتی و اقتصادی به ویژه در مراکز استان های صنعتی کشور، همچون تهران، خراسان رضوی، آذربایجان های غربی و شرقی، قزوین، کرج، اصفهان، کرمان و فارس را تجربه کرده باشند.

برای کسب بهترین نتیجه ممکن باید با گروهی کار کنید که با نامداران مدیریت کشور و برترین برندهای تجاری، خدماتی و اقتصادی همکاری کرده و از خود رزومه ای موفق و قابل دفاع ساخته باشند.

اگر هم قصد توسعه یا انتقال کسب و کارتان به یکی از کشورهای همسایه غربی یا شمالی ایران، یا همسایگان جنوبی و شیخ نشینان حاشیه خلیج فارس را دارید باید سراغ تیمی بروید که تجربه صادرات و کارآفرینی در کشورهای همسایه ایران را داشته باشند و بتوانند آنچه که روی کاغذ به شما می گویند، در واقعیت اجرایی کنند.  امری که در سابقه موفق و عملگرایانه گروه ملکا و موسس آن دکتر رضوان ملکی به خوبی دیده می شود.

کردستان، بهشت معادن ایران

استان کردستان بخشی از سرزمینی است که مادها با نام‌های پارسوا یا پرسوا در کتیبه‌های آشوری ثبت کرده اند و بر اساس آثار تاریخی بر جا مانده و گنجینه های زیویه، قلعه و ارگ زیویه این منطقه سالهای سال مرکز حکومت و پایتخت مادها بوده است.
استان کردستان از معادن فراوان، غنی و با ارزشی برخوردار است و در میان فعالان و متخصصان صنعت معدن به  بهشت معادن ایران معروف است.

طبق آمار سازمان صنعت معدن و تجارت استان کردستان، اکنون بیش از 58 درصد معادن استان فعال هستند. به طور مثال مهمترین معادن سنگ آهن استان در شهرستان های سقز، بیجار، دهگلان، قروه و دیواندره واقع شده اند. یا شصت و پنج درصد طلای ایران در معادن طلای این استان پنهان گردیده است و خاک این استان را میان ارزشمندترین مناطق ایران در صدر نشانده است.

از سنگ ها و کانی های پنهان در دل کوه های کردستان می توان به: آهن، طلا، سیلیس، آهک، گچ، منگنز، باریت و انواع مختلف سنگ های تزئینی و صنعتی اشاره کرد .

سنندج، قلب دلاور ایران

شهر سنندج در دشت قشلاقی و سرسبز منطقه کوهستانی زاگرس در ناحیه جنوبی استان کردستان واقع شده و در حدود ارتفاعی 1500 متری از سطح دریا قرار دارد.

آب و هوای این شهر سرد و نیمه خشک بوده و یکی از زیباترین زمستان ها و بهارهای ایران را دارد. سنندج دارای چهار بخش، دو شهر و دوزاده دهستان است.

وجود صنایع و کارخانجات مهمی همچون:

 • نیروگاه سنندج
 • مجتمع پتروشیمی
 • صنایع نساجی
 • کارخانجات کفاشی و چرم سازی
 • کارخانه کاغذسازی
 • کارخانه های تولیدات شیمیایی
 • کارگاهها و کارخانجات مرتبط با برق و الکترونیک
 •  کارخانه های تولید فلز و تولید کانی غیرفلزی
 • وجود صنایع فرآورده های غذایی و داروسازی
 • و حضور ده ها معدن استخراج و اکتشاف
  باعث شده  سنندج به یک منطقه بکر سرمایه گذاری و اقتصادی تبدیل شده و یکی از قطب های صادرات محصولات معدنی ایران باشد.

کشاورزی و دامپروری در سنندج و استان کردستان نیز یکی از حوزه های همیشه بالقوه و پردرآمد این استان و نواحی غربی کشور بوده است. امکان رشد صنایع لبنیات و بستنی در این مناطق همواره بالا بوده است.
ابنیه تاریخی، مساجد و عمارت های کهن، بازار قدیمی سنندج، صنایع دستی فراوان، فرشبافی بسیار ظریف و تک پود معروف به قالی سنه، غنای بی نظیر موسیقی و رقص زیبای کردستان، وجود صنایع بی بدیل چوبی در کنار طبیعت زیبا و بهشت گونه کردستان و سنندج باعث شده گردشگری در استان کردستان همواره یکی از پردرآمدترین صنعت های موجود و فعال باشد. امکان سرمایه گذاری در صنعت گردشگری کردستان با حجم انبوه جاذبه های گردشگری و توریستی می تواند یکی از راه های گسترش و توسعه سرمایه کسب و کارهای مرتبط با اآن باشد.بوده و با لهجه کردی اردلانی سخن می گویند. دین مردمان کورد این استان، اسلام و بیشتر آن ها پیرو مذهب تسنن از شاخه شافعی و درصدی نیز در شهرهای خاص این استان پیرو مذهب تشیع هستند. اما همواره یکی از ایرانی ترین، پارسی ترین و میهن پرست ترین مردمان سرزمین ایران را در کنار هم تشکیل داده اند.

مشاوره بازاریابی و فروش در سنندج، استان کردستان

گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا با تیم تخصصی مشاوره کسب و کار ، با بیش از ده سال تجربه در حوزه مدیریت کسب و کار و مشاوره بازاریابی و فروش، تبلیغات و برندینگ برترین کمپانی های ایرانی یک گزینه مطمئن برای مدیران و رهبران سازمان ها در راه رشد و توسعه می‌باشد.

ملکا با سابقه برگزاری اولین کنفرانس ملی توسعه بازار و مدیریت نوین سازمان در صنعت گردشگری و برگزاری دوره های آموزشی مختلف در حوزه مدیریت، منابع انسانی و بازاریابی و فروش در مراکز استان ها و شهرهای مهم کشور چون تهران، کرج، تبریز، اصفهان، مشهد، رشت، کرمان، شیراز و اهواز به کسب و کار و سازمان شما کمک می کند تا سریع تر و دقیق تر پیشرفت کنید و سودآوری و سرمایه خود را توسعه دهید. 

ما در کنار مشاوره مدیریت و بازاریابی و فروش تخصصی به شما و پرسنل مجموعه تان آموزش های نوین مدیریت، رفتار سازمانی، بازاریابی و فروش نیز خواهیم داد. تیم حرفه ای ملکا تحت هدایت دکتر رضوان ملکی با مشاوره مدیریت و بازاریابی و فروش در سنندج و دیگر مناطق مهم کردستان به شما کمک میکند به نتایج فراتر از انتظار خود برسید.

دوره های آموزش مدیریت و منابع انسانی ملکا در سنندج، استان کردستان

دوره مشاوره تخصصی مدیریت کسب و کار در سنندج، استان کردستان

آموزش مدیریت فروش و بازاریابی حرفه ای در سنندج، استان کردستان

آموزش مدیریت سازمان و رهبری هوشمند در سنندج، استان کردستان

دوره آموزش مدیریت پرسنل، کارکنان منابع انسانی در سنندج، استان کردستان

خدمات تحت پوشش مشاوره کسب و کار ملکا در سنندج، استان کردستان

تشکیل یک سازمان نوین و توسعه سرمایه در یک شهر دوم آنهم شهری با موقعیت حساس و استراتژیک سنندج در مرزهای غربی ایران و یکی از بکرترین استان های گردشگری، اقتصادی و سیاسی و حتی گردشگری ایران، با مسیر ترانزیتی و ریلی که حجم انبوه گردش صادرات و واردات داخلی و خارجی و سرمایه گذاری کلان دولتی و خصوصی را شامل می شود، باید بر پایه اصول صحیح منابع انسانی و مدیریتی بوده و با بهبود فرایندهای اداری و مالی درون‌سازمانی تا تسهیل‌گری روند ارتباطات با دیگر کلانشهرها و مراکز مهم در دیگر استان های کشور باشد.

استان کردستان به دلیل موقعیت استراتژیک خود در سیاست و اقتصاد ایران و اهمیت راهبردی اش در صنعت گردشگری، صنایع دستی و مردم شناسی و اهمیت فراوان در حوزه معادن و کانی های معدنی می تواند محل رشد و توسعه بسیاری از شرکت های خدماتی و تولیدی و بستری مناسب برای حضور سرمایه گذاران و کارآفرینان ایرانی باشد.

این امر مهم قطعا نیازمند حضور و مشورت با مجموعه ای از کارشناسان و متخصصان با تجربه دارای شناخت عملی و علمی از شرایط گوناگون است تا بتوانند شما را در مسیر رسیدن به اهداف معین شده‌تان درست و به سلامت، همراهی و هدایت کنند.

آنچه با گروه مشاوره مدیریت ملکا به دست خواهید آورد !

گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا با تجربه تبادلات بازرگانی و صادراتی مختلف و داشتن ارتباطات موثر و پروژه های مشاوره مدیریت با برترین سازمان ها و موفق ترین مدیران در چهارگوشه ایران پهناور از تهران مدرن و پرترافیک تا اصفهان زیبا و کهن، از تبریز سرفراز تا مشهد الرضای طلایی، از کرمان و باغ هایش تا شیراز و مردمان خونگرمش، از خزر سرسبز تا خلیج همیشه فارس آماده است با مشاوره و آموزش شما و نیروی انسانی سازمان‌تان در کنار ایجاد فرایندهای توسعه‌ محور بر پایه رفتار شناسی سازمانی و آنالیز و تحلیل داده های درون سازمانی بنایی محکم از سازمان و برند شما در این شهر و استان مهم بسازد.

این گروه با سابقه مشاوره استراتژیک سازمان‌های بزرگ دولتی و شرکت های معتبر خصوصی نظیر اسنوا، وزارت جهاد کشاورزی و یا مجموعه بزرگ ایران مال در تهران و سازمان‌های مختلف دیگری در استان های خوزستان، خراسان رضوی، اصفهان و آذربایجان غربی و شرقی، فارس، کرمان؛ البرز و یزد و فعالیت در استان های نوار سرسبز شمالی، یک همراه مطمئن برای رسیدن به قله های تحول و توسعه برای کمپانی و سازمان تحت مدیریت شماست.

ملکا در کنار تجربیات ارزشمندی که بر پایه سابقه درخشان مدیر خود در بازار بین المللی و منطقه ای دارد، می‌خواهد همیار و همراه شرکت‌های کشور و بازرگانان و مدیرانی باشد که در اهداف خود دنبال بستری جدید و مطمئن جهت سرمایه گذاری، ایجاد شرکت‌های ملی و منطقه‌ای، فرامنطقه‌ای و بین المللی هستند.

شما مدیران و رهبران بلند اندیش سازمانی در کردستان و سنندج می‌توانید از طریق سایت گروه توسعه سرمایه و مشاوره مدیریت ملکا با دفتر مرکزی و شماره 09222002101 در تماس باشید یا از طریق واتساپ، تلگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی ملکا برای مشاوره استراتژیک و آموزش‌های سازمانی در راستای هماهنگی‌های لازم اقدام کنید.