مشاوره مدیریت و استراتژی کسب و کار در ساری، استان مازندران

ارائه مشاوره مدیریت و کسب و کار در استانی در نزدیکترین فاصله با استان تهران و پایتخت کشور که دارای صنایع مختلفی در حوزه های خودروسازی، برق و انرژی، شیلات و صنایع غذایی باشد، کار ساده ای نیست و نیاز به تجربه و توانایی بسیاری دارد.

استان مازندران در مسیر و همسایگی چندین استان مهم کشور قرار گرفته است که دارای تبادل روزانه نیروی انسانی شاغل و دانشجویان دانشگاه های دولتی و آزاد و عبور و مرور ترانزیت کالا و مسافران کشورهای همسایه شمالی کشور است. 

توسعه سرمایه و رشد کسب و کار در استان و شهری که که به عنوان یک مرکز استراتژیک صنعتی و اقتصادی و یکی از پرترددترین استانهای گردشگری داخلی شناخته می شود، کار آسانی نخواهد بود و نیاز به تجربه و دانش بالای مدیریتی و استراتژیک دارد.

با زیرساخت های متنوع تاریخی، فرهنگی، گردشگری، اقتصادی و صنعتی که در این استان به ویژه خود شهر ساری وجود دارد، همیشه زمینه بکر و بالقوه برای فعالیت کسب و کارهای متنوع وجود دارد.

مشاوره مدیریت ملکا
مشاوره مدیریت و توسعه کسب و کار ملکا
 • اگر به عنوان یک کسب و کار یا سازمانی در اندیشه توسعه و رشد همه جانبه هستید؟

 •  اگر به دنبال مشاوره کسب و کار و مشاوره شغلی و آموزش بازاریابی و فروش و دوره های مدیریت در شهر ساری می‌گردید.

 •  اگر مدیر یک شرکت هستید یا به عنوان رهبر یک سازمان خصوصی در پی رسیدن به اهداف تعیین شده هستید.

 •  اگر مدیرکل یک نهاد و سازمان دولتی هستید و برای بهبود عملکرد و رشد بازده سازمان تان و فرآیند چالش زدایی از مجموعه خود به دنبال مشاور مدیریت استراتژیک با تجربه در مازندران و شهر ساری می گردید.

 • اگر در حوزه خودروسازی سبک و سنگین و تولید قطعات ماشین آلات صنعتی فعالیت دارید و می‌خواهید دست به توسعه و گسترش بزنید.

 • اگر تازه وارد صنایع راهبردی و استراتژیک شده اید و می خواهید در یکی از استان های مهم کشور، شعبه ای جدید از دفاتر خود افتتاح کنید.

 • اگر شما به عنوان یک رهبر سازمانی به دنبال گروه از مشاوران زبده کسب و کار می‌گردید که سابقه کاری موفق و زیادی در کلانشهرها و مراکز استان های مختلف کشور و حتی کشورهای همسایه داشته باشند.

 ما یک پاسخ مطمئن برای شما داریم: دپارتمان مشاوره مدیریت و کسب و کار گروه ملکا 

ما در ملکا برنامه ای دقیق و علمی برای گسترش سازمان شما در ساری داریم

اولین قدم تا موفقیت در ساری

مشاهده درون سازمانی
جهت آنالیز و تحلیل عملیاتی

بررسی اهداف در گسترش به ساری و دیگر شهرهای بزرگ کشور

ایجاد همگرایی بین مدیران و بدنه سازمان


چالش‌زدایی مدیران در این مسیر

خدمات مشاوره کسب و کار و گسترش سازمان در ساری، استان مازندران

اینجا در استان مازندران که یکی از مراکز مهم تاریخی و جغرافیایی در دوره های مختلف تاریخی بوده است، به عنوان یکی از شاهراه های اقتصاد و تجارت ایرانی با سرزمینی و مردمانی طرف هستید که از تنوع قومیتی برخوردار است و مهاجران زیادی را در خود جای داده است که به دلایل مختلف شغلی، تحصیلی، اقتصادی، فرهنگی و حتی فاصله نزدیک به پایتخت از طریق جاده ها و بزرگراه های مواصلاتی و تسهیل امور بازرگانی، صادرات و واردات به این استان آمده اند.

 

جمعیت استان مازندران بر پایه آمار آخرین سرشماری صورت گرفته در حدود سه میلیون و سیصد هزار نفر تخمین زده می شود که در شهرهای مختلف این استان همچون ساری، نکا، نور، نوشهر، چالوس، رامسر، تنکابن ،گلوگاه و دیگر شهرهای اصلی این استان ساکن هستند.

ساری و استان مازندران به دلیل:

 • قرار گرفتن در شاهراه ارتباطی نوار شمالی کشور 
 •  نزدیکی به پایتخت کشور به ویژه کمربند ترانزیتی شرق به غرب ایران و بالعکس
 • مسافت مناسب تا استان های استراتژیکی مثل تهران، البرز، گیلان و گلستان
 •  وجود خوشه های صنعتی و کارخانجات خصوصی بزرگ
 • نزدیکی به نیروگاه ها و صنایع انرژی و هسته ای مهم استراتژیک
 • امکانات مناسب آموزشی، پژوهشی و علمی
 • وجود چندین دانشگاه دولتی و غیر دولتی 
 • مرز آبی طولانی با دریای خزر
 • داشتن یکی از مهمترین نیروگاه های برق کشور در نکا
 • تولیدات انبوه کشاورزی، باغداری و صنایع وابسته

 از موقعیتی یگانه در اقتصاد، صنعت، تجارت و اکوسیستم علم و دانش ایران برخوردار است.

برای همین شما برای گسترش سازمان تان یا افزایش سرمایه کسب و کار خود و مشاوره گرفتن جهت بهبود فرایند ها و شیوه های مدیریتی و همچنین آموزش نیروی انسانی در این استان و شهرستان ساری باید سراغ مشاوره از تیم یا افرادی برویم که تجربه عبور از سخت ترین چالش های موجود در توسعه سازمانی را داشته باشند، رشد و افزایش بهره وری تجاری در شهرهایی با ظرفیت های گوناگون صنعتی و اقتصادی به ویژه در مراکز استان های صنعتی کشور، همچون فارس، خراسان، کردستان، کرمان، قزوین، کرج، اصفهان یا تهران را تجربه کرده باشند.

باید با گروهی از متخصصان کار کنید که با نامداران مدیریت کشور و برترین برندهای تجاری، خدماتی و اقتصادی همکاری کرده و از خود رزومه ای موفق و قابل دفاع ساخته باشند.
اگر هم قصد توسعه یا انتقال کسب و کارتان به یکی از کشورهای همسایه شمالی، غربی ایران یا شیخ نشینان حاشیه خلیج فارس را دارید باید سراغ افرادی بروید که تجربه صادرات و کارآفرینی در کشورهای همسایه ایران را دارند و توانسته اند آنچه که می گویند اجرایی کنند. 

امری که در سابقه موفق و عملگرایانه گروه ملکا و موسس آن  رضوان ملکی به خوبی دیده می شود.

طبرستان، مهم‌ترین دروازه اقتصادی ایران به منطقه خزر

در مورد مازندران و تاریخش بسیار می توان نوشت. استانی کهن که از دیرباز و از قدیمی ترین تمدنهای بشری محل تراکم جمعیتی و آبادانی بوده است. مازندران در دوره های مختلف تاریخی این سرزمین نقش مهم و استراتژیک داشته است.
شهر ساریبه عنوان بزرگ‌ ترین و پرجمعیت ترین شهر استان مازندران، در حدفاصل میان جنگل و دریا واقع شده و با دارا بودن جاذبه های دیدنی طبیعی و تاریخی نقشی اساسی در صنعت گردشگری داخلی و خارجی کشور دارد. 

این استان سالیانه پذیرای چندین میلیون نفر مسافر ایرانی و خارجی به ویژه از کشورهای حاشیه خلیج فارس، عربستان، کویت و عراق است.

همچنین شهر ساری به عنوان قدیمی ترین شهر شناخته شده ایرانی دارای قدمتی ۲۵۰۰ ساله است که در دوران ساسانیان و صفویان و حتی قاجار سالهایی را به عنوان پایتخت در تاریخ ثبت کرده است.

از لحاظ موقعیت جغرافیایی شهر ساری از سمت شمال به دریای مازندران، از سمت شرق به شهر نکا، از سمت غرب به قائم شهر و سواد کوه و از سمت جنوب به استان سمنان محدود می شود. همچنین شهر ساری به دلیل اهمیت بالای خود در تجارت و صنعت با طبیعت بکر و زیبای خود آماده پذیرایی از گردشگران، فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران زیادی است.

مازندران در بسیاری از پارامترهای اقتصادی به ویژه در بخش کشاورزی و باغداری، رتبه اول کشور را در اختیار دارد و بستری مناسب و آماده برای انواع سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار در اختیار صاحبان کسب و کار فراهم آورده است:

 • رتبه اول در تولید مرکبات کشور
 • رتبه اول در تولید برنج کشور
 • رتبه اول در تولید کیوی کشور
 • رتبه اول در تولید گل و گیاهان زینتی(درخت و درختچه) 
 • رتبه اول در تولید گل و گیاهان زینتی(آپارتمانی) 
 • رتیه اول در تولید گوشت سفید(مرغ) 
 • رتبه اول در تولید جوجه یکروزه گوشتی کشور
 • رتبه دوم در تولید سویا 
 • رتبه دوم در تولید توت فرنگی در کشور
 • رتبه دوم در تولید کلزا و دانه روغنی در کشور
 • رتبه دوم در تولید چای کشور
 • رتبه سوم در تولید گل و گیاهان زینتی(شاخه بریده) کشور
 • رتبه چهارم در تولید نهال زیتون کشور 
 • رتبه اول تولید ماهیان پرورشی کشور
 • رتبه اول تولید و صادرات ماهیان خاویاری پرورشی و خاویار پرورشی
 • دارا بودن سهم 60 درصدی صید در آبهای شمال(دریای خزر) 
 • رتبه اول در تولید ماهیان گرم آبی کشور 
 • رتبه اول ماهیان سرد آبی کشور

همچنین این استان در کنار کرمان، کردستان و دیگر استان معدنی کشور یکی از مخازن غنی معدنی و کانی ها در کشور است:

 • رتبه اول از نظر ذخیره فلورین در کشور 
 • رتبه اول از نظر ذخیره سنگ گرانیت در کشور 
 • رتبه دوم از نظر ذخیره ذغالسنگ در کشور 

همچنین این استان دارای آنومالی های طلا، مس، تنگستن، باریت، سرب، روی،بوکسیت نیز می باشد.

مشاوره بازاریابی و فروش در ساری، استان مازندران

گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا با تیم تخصصی مشاوره کسب و کار ، با بیش از ده سال تجربه در حوزه مدیریت کسب و کار و مشاوره بازاریابی و فروش، تبلیغات و برندینگ برترین کمپانی های ایرانی گزینه ای معتبر و مطمئن برای مدیران و رهبران سازمان ها در راه رشد و توسعه می‌باشد.

ملکا با سابقه برگزاری اولین کنفرانس ملی توسعه بازار و مدیریت نوین سازمان در صنعت گردشگری و برگزاری دوره های آموزشی مختلف در حوزه مدیریت، منابع انسانی و بازاریابی و فروش در شهرهای تهران، تبریز، اصفهان، مشهد، رشت، کرمان، گرگان، شیراز و اهواز به کسب و کار و سازمان شما کمک می کند تا سریع تر و دقیق تر پیشرفت کنید و سودآوری و سرمایه خود را توسعه دهید. 

ما در کنار مشاوره مدیریت و بازاریابی و فروش تخصصی به شما و پرسنل مجموعه تان آموزش های نوین مدیریت، رفتار سازمانی، بازاریابی و فروش نیز خواهیم داد.

تیم حرفه ای ملکا تحت هدایت دکتر رضوان ملکی با مشاوره مدیریت و بازاریابی و فروش در ساری و دیگر شهرها و مناطق صنعتی مهم استان مازندران مثل قائم شهر، نکا یا تنکابن به شما کمک میکند به نتایج فراتر از انتظار خود برسید.

دوره های آموزش مدیریت و منابع انسانی ملکا در ساری، استان مازندران

دوره مشاوره تخصصی مدیریت کسب و کار در ساری، استان مازندران

آموزش مدیریت سازمان و رهبری هوشمند در ساری، استان مازندران

آموزش مدیریت فروش و بازاریابی حرفه ای در ساری، استان مازندران

دوره آموزش مدیریت پرسنل، کارکنان و منابع انسانی در ساری، استان مازندران

خدمات تحت پوشش مشاوره کسب و کار ملکا در ساری، استان مازندران

تشکیل یک سازمان نوین و توسعه سرمایه در یک شهر دوم آنهم شهری با موقعیت مهم و استراتژیک ساری و با سابقه فراوان تاریخی، تجاری ، صنعتی و بازرگانی، با حجم انبوه گردش صادرات و واردات داخلی و خارجی و سرمایه گذاری کلان دولتی و خصوصی در بخش صنعتی، انرژی، نفت و بنزین و پتروشیمی باید بر پایه اصول صحیح منابع انسانی و مدیریتی بوده و با بهبود فرایندهای اداری و مالی درون‌سازمانی تا تسهیل‌گری روند ارتباطات با دیگر کلانشهرها و مراکز مهم در دیگر استان های کشور باشد.

استان مازندران به دلیل موقعیت استراتژیک خود در اقتصاد ایران و اهمیت راهبردی صنعت گردشگری، تاریخی و مردم شناسی، می تواند محل رشد و توسعه بسیاری از شرکت های خدماتی و تولیدی و بستری مناسب برای حضور سرمایه گذاران و کارآفرینان ایرانی باشد.

این امر قطعا نیازمند حضور و مشورت با مجموعه ای از کارشناسان و متخصصان با تجربه دارای شناخت عملی و علمی از شرایط گوناگون است تا بتوانند شما را در مسیر رسیدن به اهداف معین شده‌تان درست و به سلامت، همراهی و هدایت کنند.

آنچه با گروه مشاوره مدیریت ملکا به دست خواهید آورد !

گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا با تجربه تبادلات بازرگانی و صادراتی مختلف و داشتن ارتباطات موثر و پروژه های مشاوره مدیریت با برترین سازمان ها و موفق ترین مدیران در چهارگوشه ایران پهناور از تهران خاکستری تا اصفهان نصف جهان، از تبریز سرفراز و دلاور تا مشهد طلایی، از خزر سرسبز تا خلیج همیشه فارس، از سیستان پهلوانان و کردستان آزاده، آماده است تا با مشاوره و آموزش به سازمان شما و نیروی انسانی‌تان در کنار ایجاد فرایندهای توسعه‌ محور بر پایه رفتار شناسی سازمانی و آنالیز و تحلیل داده های درون سازمانی بنایی محکم از سازمان و برند شما در این شهر سرسبز، صنعتی و کهن در استان مازندران بسازد.

این گروه با سابقه مشاوره استراتژیک سازمان‌های بزرگ دولتی و شرکت های معتبر خصوصی نظیر اسنوا، وزارت جهاد کشاورزی و یا مجموعه بزرگ ایران مال در تهران و سازمان‌های مختلف دیگری در استان های کرمان، گیلان، تهران، البرز، خوزستان، خراسان رضوی، اصفهان و آذربایجان شرقی، فارس و کرمان و یزد یک همراه مطمئن برای رسیدن به قله های تحول و توسعه برای کمپانی و سازمان تحت مدیریت شماست.

ملکا در کنار تجربیات ارزشمندی که بر پایه سابقه درخشان مدیر خود در بازار بین المللی و منطقه ای دارد، می‌خواهد همیار و همراه شرکت‌های کشور و بازرگانان و مدیرانی باشد که در اهداف خود دنبال بستری جدید و مطمئن جهت سرمایه گذاری، ایجاد شرکت‌های ملی و منطقه‌ای، فرامنطقه‌ای و بین المللی هستند.

شما مدیران و رهبران بلند اندیش سازمانی در ساری و دیگر شهرهای استان مازندران می‌توانید از طریق سایت گروه توسعه سرمایه و مشاوره مدیریت ملکا با دفتر مرکزی در تماس باشید یا از طریق واتساپ، تلگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی ملکا برای مشاوره استراتژیک و آموزش‌های سازمانی در راستای هماهنگی‌های لازم اقدام کنید.