مشاوره مدیریت و استراتژی کسب و کار در زنجان

ارائه مشاوره مدیریت و کسب و کار در استان های مسیر گمرکات مرزی که دارای شرایط استراتژیک بوده و یا به پایتخت نزدیک هستند و در خود صنایع مختلفی مثل  خودروسازی، برق و انرژی، صنایع غذایی و صنایع بومی را جای داده اند، کار ساده ای نیست و نیاز به تجربه و توانایی بسیاری دارد.

استان زنجان در مسیر و همسایگی چندین استان مرزی، مهم و حیاتی کشور قرار گرفته است که دارای تبادل روزانه نیروی انسانی شاغل و دانشجویان دانشگاه های دولتی و آزاد و عبور و مرور ترانزیت کالا و مسافران کشورهای همسایه غربی کشور است. 

توسعه سرمایه و رشد کسب و کار در استان و شهری که که به عنوان یک مرکز استراتژیک صنعتی و اقتصادی و یکی از استانهای مستعد گردشگری داخلی شناخته می شود، کار آسانی نخواهد بود و نیاز به تجربه و دانش بالای مدیریتی و استراتژیک دارد.

مشاوره مدیریت ملکا
مشاوره مدیریت و توسعه کسب و کار ملکا

با زیرساخت های متنوع تاریخی، فرهنگی، گردشگری، اقتصادی و صنعتی که در این استان به ویژه خود شهر زنجان وجود دارد، همیشه زمینه بکر و بالقوه برای فعالیت کسب و کارهای متنوع وجود دارد.

 • اگر به عنوان یک کسب و کار یا سازمانی در اندیشه توسعه و رشد همه جانبه هستید؟
 •  اگر به دنبال مشاوره کسب و کار و مشاوره شغلی و آموزش بازاریابی و فروش و دوره های مدیریت در شهر زنجان می‌گردید.
 •  اگر مدیر یک شرکت هستید یا به عنوان رهبر یک سازمان خصوصی در پی رسیدن به اهداف تعیین شده هستید.
 •  اگر مدیرکل یک نهاد و سازمان دولتی هستید و برای بهبود عملکرد و رشد بازده سازمان تان و فرآیند چالش زدایی از مجموعه خود به دنبال مشاور مدیریت استراتژیک با تجربه در استان زنجان و شهر زنجان می گردید.
 • اگر در حوزه خودروسازی سبک و سنگین و تولید قطعات ماشین آلات صنعتی فعالیت دارید و می‌خواهید دست به توسعه و گسترش بزنید.
 • اگر تازه وارد صنایع راهبردی و استراتژیک شده اید و می خواهید در یکی از استان های مهم کشور، شعبه ای جدید از دفاتر خود افتتاح کنید.
 • اگر شما به عنوان یک رهبر سازمانی به دنبال گروه از مشاوران زبده کسب و کار می‌گردید که سابقه کاری موفق و زیادی در کلانشهرها و مراکز استان های مختلف کشور و حتی کشورهای همسایه داشته باشند.

 ما یک پاسخ مطمئن برای شما داریم: دپارتمان مشاوره مدیریت و کسب و کار گروه ملکا

ما در ملکا برنامه ای دقیق و علمی برای گسترش سازمان شما در زنجان داریم

اولین قدم تا موفقیت در زنجان

مشاهده درون سازمانی
جهت آنالیز و تحلیل عملیاتی

بررسی اهداف در گسترش به زنجان و دیگر شهرهای بزرگ کشور

ایجاد همگرایی بین مدیران و بدنه سازمان


چالش‌زدایی مدیران در این مسیر

خدمات مشاوره کسب و کار و گسترش سازمان در زنجان

اینجا در استان زنجان که یکی از مراکز مهم تاریخی و جغرافیایی در دوره های مختلف تاریخی بوده است، به عنوان یکی از استان های سرسبز مسیر زاگرس، یکی از مراکز اقتصاد و تجارت کهن ایرانی، با سرزمینی و مردمانی طرف هستید که از تنوع قومیتی برخوردار است و مهاجران زیادی را در خود جای داده است که به دلایل مختلف شغلی، تحصیلی، اقتصادی، فرهنگی و حتی فاصله نزدیک به استان های مهمی چون تهران، از طریق جاده ها و بزرگراه های مواصلاتی و تسهیل امور بازرگانی، صادرات و واردات به این استان آمده اند.

 

جمعیت استان زنجان بر پایه آمار آخرین سرشماری صورت گرفته در حدود یک میلیون تخمین زده می شود. که اکثریت این نفرات در زنجان به عنوان مرکز استان و در شهرهای مهم این استان همچون: 

 • زنجان
 • ابهر
 • خرمدره
 • هیدج
 •  سلطانیه
 • خدابنده
 • ماهنشان
 • سهرورد

و بخش ها و روستاهای این استان ساکن هستند.

شهرستان زنجان و استان زنجان به دلیل:

 • قرار گرفتن در شاهراه ارتباطی مرز غربی کشور 
 •  نزدیکی به استانهای  کشور به ویژه کمربند ترانزیتی شرق به غرب ایران و بالعکس
 • مسافت نزدیک تا استان های استراتژیک تهران، مرکزی و استان های مرزی
 •  وجود خوشه های صنعتی و کارخانجات خصوصی 
 • نزدیکی به نیروگاه های آبی و صنایع انرژی استراتژیک
 • امکانات مناسب آموزشی، پژوهشی و علمی
 • وجود چندین دانشگاه دولتی و غیر دولتی 
 • تولیدات کشاورزی، باغداری و صنایع وابسته
 • ظرفیت بالای گردشگری تاریخی و طبیعی

 از موقعیتی یگانه در اقتصاد، صنعت، تجارت و اکوسیستم علم و دانش ایران برخوردار است.

 

برای همین شما برای گسترش سازمان تان یا افزایش سرمایه کسب و کار خود و مشاوره گرفتن جهت بهبود فرایند ها و شیوه های مدیریتی و همچنین آموزش نیروی انسانی در این استان و شهرستان زنجان باید سراغ مشاوره از تیم یا افرادی برویم که تجربه عبور از سخت ترین چالش های موجود در توسعه سازمانی را داشته باشند، رشد و افزایش بهره وری تجاری در شهرهایی با ظرفیت های گوناگون صنعتی و اقتصادی به ویژه در مراکز استان های صنعتی کشور، همچون فارس، خراسان، کردستان، کرمان، قزوین، کرج، اصفهان یا تهران را تجربه کرده باشند.

باید با گروهی از متخصصان کار کنید که با نامداران مدیریت کشور و برترین برندهای تجاری، خدماتی و اقتصادی همکاری کرده و از خود رزومه ای موفق و قابل دفاع ساخته باشند.
اگر هم قصد توسعه یا انتقال کسب و کارتان به یکی از کشورهای همسایه شمالی، غربی ایران یا شیخ نشینان حاشیه خلیج فارس را دارید باید سراغ افرادی بروید که تجربه صادرات و کارآفرینی در کشورهای همسایه ایران را دارند و توانسته اند آنچه که می گویند اجرایی کنند. 

امری که در سابقه موفق و عملگرایانه گروه ملکا و موسس آن  رضوان ملکی به خوبی دیده می شود.

زنجان، شهری میان دشت و کوهستان

 سابقه‌ی سکونت انسان در استان زنجان به چند هزار سال می‌رسد و متون تاریخی و یافته‌های باستان‌شناسی گوناگونی از دوران‌های مختلف در این استان پیدا شده است. حمدالله مستوفی، از تاریخ‌نگاران قرن هشتم هجری، بنای شهر زنجان را به اردشیر بابکان نسبت داده است. شهر زنجان تاریخ پرفراز و نشیبی را پشت سر گذاشته و در دوران صفویه تجدید بنا شده است. شهر فعلی نیز از دوران صفویه تا کنون توسعه پیدا کرده است.

نام زنجان عربی‌شده واژه زنگان است و بسیاری مردم منطقه هنوز هم تلفظ زنگان را به کار می‌برند.

شهر زنجان در دره زنجان‌چای  از شاخه‌های قزل‌اوزن قرار گرفته و سر راه شوسه و راه‌آهن تهران به تبریز می‌باشد. 

استان زنجان از سمت شمال با اردبیل، از شمال شرق با گیلان و از شرق با استان مهم قزوین همسایه است. زنجان همچنین از جنوب به همدان، از غرب به کردستان و آذربایجان غربی و از شمال غرب به استان آذربایجان شرقی می‌رسد. در اصل زنجان سرزمینی احاطه شده میان یکسری از استان های استراتژیک ایران است، برای همین از موقعیتی حیاتی برخوردار است. 

زنجان را از نظر جغرافیای می‌توان به دو بخش کوهستانی و دشتی تقسیم کرد که بیشتر شهرهای این استان نیز در دامنه‌ی کوه‌ها و دشت‌های بین مناطق کوهستانی حدفاصل البرز و زاگرس واقع شده‌اند.

چندین رودخانه در استان زنجان جاری هستند که رودخانه قزل اوزن از مهم‌ترینو معروفترین آنها است.

زنجان همچنین دارای یک فرودگاه بین المللی نیز گردیده است. این فرودگاه از سال ۱۳۹۰ شروع به فعالیت کرده‌است. پروازهای فعلی فرودگاه زنجان، تنها به مقصد مشهد صورت می‌پذیرد.
در اردیبهشت ۹۱ و با تصویب هیئت دولت جمهوری اسلامی، نخستین پرواز خارجی از فرودگاه این شهر به مقصد عربستان انجام شد. با توجه به علاقه مردم این استان به ویژه شهر زنجان، قرار است سفرهای خارجی به مقاصد ترکیه و جمهوری آذربایجان نیز از فرودگاه زنجان برقرار گردد.

شاید جالب باشد که بدانید جزیره کیش از توابع شهرستان بندرلنگه در استان هرمزگان محسوب شده و سومین مقصد پربازدید خاورمیانه پس از دبی و شرم‌الشیخ مصر است.

گردشگران بسیاری از کشورهایی که ورود به ایران برای آن‌ها نیاز به ویزا دارد، از اخذ ویزا برای سفر به کیش معاف هستند.

این جزیره با ۹۱٫۵ کیلومتر مربع مساحت از شرق به تنگه هرمز، از جنوب به کشور امارات متحده عربی و از غرب به کشورهای بحرین، قطر و عربستان منتهی می‌شود. برای همین همیشه از اهمیت خاصی برخوردار بوده است.

استان هرمزگان از اقتصادی پویا و در عین حال مردمی و بومی برخوردار است.

این جزیره نیز مانند تمام جزیره های جهان رازهای بسیاری در دلش دارد. کیش که قبلا به نام قیس نیز شناخته می شده است، در واژه به معنای تیردان است که به دلیل بلندی‌های اطراف کیش که مانند تیر هستند بر این جزیره نهاده شده است

مشاوره بازاریابی و فروش در زنجان

گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا با تیم تخصصی مشاوره کسب و کار ، با بیش از ده سال تجربه در حوزه مدیریت کسب و کار و مشاوره بازاریابی و فروش، تبلیغات و برندینگ برترین کمپانی های ایرانی گزینه ای معتبر و مطمئن برای مدیران و رهبران سازمان ها در راه رشد و توسعه می‌باشد.

ملکا با سابقه برگزاری اولین کنفرانس ملی توسعه بازار و مدیریت نوین سازمان در صنعت گردشگری و برگزاری دوره های آموزشی مختلف در حوزه مدیریت، منابع انسانی و بازاریابی و فروش در شهرهای تهران، تبریز، اصفهان، مشهد، رشت، کرمان، گرگان، شیراز و اهواز به کسب و کار و سازمان شما کمک می کند تا سریع تر و دقیق تر پیشرفت کنید و سودآوری و سرمایه خود را توسعه دهید. 

ما در کنار مشاوره مدیریت و بازاریابی و فروش تخصصی به شما و پرسنل مجموعه تان آموزش های نوین مدیریت، رفتار سازمانی، بازاریابی و فروش نیز خواهیم داد.

تیم حرفه ای ملکا تحت هدایت دکتر رضوان ملکی با مشاوره مدیریت و بازاریابی و فروش در زنجان و دیگر شهرها و مناطق صنعتی مهم استان به شما کمک میکند به نتایج فراتر از انتظار خود برسید.

دوره های آموزش مدیریت و منابع انسانی ملکا در زنجان

دوره مشاوره تخصصی مدیریت کسب و کار در زنجان

آموزش مدیریت سازمان و رهبری هوشمند در زنجان

آموزش مدیریت فروش و بازاریابی حرفه ای در زنجان

دوره آموزش مدیریت پرسنل، کارکنان منابع انسانی در زنجان

خدمات تحت پوشش مشاوره کسب و کار ملکا در زنجان

تشکیل یک سازمان نوین و توسعه سرمایه در یک شهر دوم آنهم شهری با موقعیت مهم و استراتژیک زنجان و با سابقه فراوان تاریخی، تجاری ، صنعتی و بازرگانی، با حجم انبوه گردش صادرات و واردات داخلی و خارجی و نیازمند سرمایه گذاری کلان دولتی و خصوصی در بخش صنعتی، انرژی و گردشگری باید بر پایه اصول صحیح منابع انسانی و مدیریتی باشد. باید با بهبود فرایندهای اداری و مالی درون‌سازمانی تا تسهیل‌گری روند ارتباطات با دیگر کلانشهرها و مراکز مهم در دیگر استان های کشور صورت بگیرد.

استان زنجان به دلیل موقعیت استراتژیک خود در جغرافیای قومی و طبیعی ایران و اهمیت راهبردی صنعت گردشگری، تاریخی و مردم شناسی، می تواند محل رشد و توسعه بسیاری از شرکت های خدماتی و تولیدی و بستری مناسب برای حضور سرمایه گذاران و کارآفرینان ایرانی باشد.

این امر قطعا نیازمند حضور و مشورت با مجموعه ای از کارشناسان و متخصصان با تجربه دارای شناخت عملی و علمی از شرایط گوناگون است تا بتوانند شما را در مسیر رسیدن به اهداف معین شده‌تان درست و به سلامت، همراهی و هدایت کنند.

آنچه با مشاوره مدیریت ملکا به دست خواهید آورد !

گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا با تجربه تبادلات بازرگانی و صادراتی مختلف و داشتن ارتباطات موثر و پروژه های مشاوره مدیریت با برترین سازمان ها و موفق ترین مدیران در چهارگوشه ایران پهناور از تهران خاکستری تا اصفهان نصف جهان، از تبریز سرفراز و دلاور تا مشهد طلایی، از خزر سرسبز تا خلیج همیشه فارس، از سیستان پهلوانان و کردستان آزاده، آماده است تا با مشاوره و آموزش به سازمان شما و نیروی انسانی‌تان در کنار ایجاد فرایندهای توسعه‌ محور بر پایه رفتار شناسی سازمانی و آنالیز و تحلیل داده های درون سازمانی بنایی محکم از سازمان و برند شما در این شهر سرسبز، صنعتی و کهن در استان زنجان بسازد.

این گروه با سابقه مشاوره استراتژیک سازمان‌های بزرگ دولتی و شرکت های معتبر خصوصی نظیر اسنوا، وزارت جهاد کشاورزی و یا مجموعه بزرگ ایران مال در تهران و سازمان‌های مختلف دیگری در استان های کرمان، گیلان، تهران، البرز، خوزستان، خراسان رضوی، اصفهان و آذربایجان شرقی، فارس و کرمان و یزد یک همراه مطمئن برای رسیدن به قله های تحول و توسعه برای کمپانی و سازمان تحت مدیریت شماست.

ملکا در کنار تجربیات ارزشمندی که بر پایه سابقه درخشان مدیر خود در بازار بین المللی و منطقه ای دارد، می‌خواهد همیار و همراه شرکت‌های کشور و بازرگانان و مدیرانی باشد که در اهداف خود دنبال بستری جدید و مطمئن جهت سرمایه گذاری، ایجاد شرکت‌های ملی و منطقه‌ای، فرامنطقه‌ای و بین المللی هستند.

شما مدیران و رهبران بلند اندیش سازمانی در زنجان و دیگر شهرهای استان زنجان می‌توانید از طریق سایت گروه توسعه سرمایه و مشاوره مدیریت ملکا با دفتر مرکزی در تماس باشید یا از طریق واتساپ، تلگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی ملکا برای مشاوره استراتژیک و آموزش‌های سازمانی در راستای هماهنگی‌های لازم اقدام کنید.