مشاوره مدیریت در رشت، دوره های آموزشی رهبران هوشمند گیلان

اگر مدیر یک شرکت هستید یا به عنوان رهبر یک سازمان خصوصی در پی رسیدن به اهداف تعیین شده هستید، اگر مدیرکل یک نهاد و سازمان دولتی هستید و برای بهبود عملکرد و رشد بازده سازمان تان و فرآیند چالش زدایی از مجموعه خود به دنبال مشاور مدیریت استراتژیک با تجربه در شهر رشت و استان گیلان می گردید، یا حتی به دنبال گروه مشاوره کسب و کاری می‌گردید که سابقه کاری موفق و زیادی در کلانشهرهای کشور داشته باشد. پس جای درستی آمده اید.

مشاوره استراتژیک مدیریت سازمان

توسعه و گسترش سازمان در رشت و گیلان

اینجا در رشت، نگین شمال ایران و سرزمین سبزینگی و طراوت سالهاست که رشد و توسعه شهرنشینی زودتر از خیلی از شهرهای دیگر آغاز شده است.

رشد و توسعه در یکی از صنعتی ترین شهرهای شمال ایران و حتی کشور با موقعیت استراتژیک شهر رشت کار آسانی نیست.

رشت به دلایل مختلفی از اهمیت حیاتی و استراتژیک برخوردار است:

شما برای گسترش سازمان تان یا افزایش سرمایه کسب و کارتان یا مشاوره گرفتن جهت بهبود فرایندهای مدیریتی یا آموزش نیروی انسانی باید سراغ مشاوره از تیم یا افرادی برویم که تجربه عبور از سخت ترین چالش های موجود در توسعه سازمانی  را داشته باشند، رشد و افزایش بهره وری تجاری در شهرهای بزرگ را تجربه کرده باشند.

باید با گروهی کار کنید که با نامداران مدیریت کشور و برترین برندهای تجاری، خدماتی و اقتصادی همکاری کرده و از خود رزومه ای موفق و قابل دفاع ساخته باشند.
اگر هم قصد توسعه یا انتقال کسب و کارتان به یکی از کشورهای همسایه شمالی یا غربی ایران را دارید باید سراغ افرادی بروید که تجربه صادرات و کارآفرینی در کشورهای همسایه ایران را دارند و توانسته اند انچه که می گویند اجرایی کنند.

ما در ملکا برنامه خوبی برای گسترش سازمان شما در این کلانشهر ایرانی داریم

اولین قدم تا موفقیت در رشت

مشاهده درون سازمانی
جهت آنالیز و تحلیل عملیاتی

بررسی اهداف در گسترش به رشت و دیگر شهرهای بزرگ کشور

ایجاد همگرایی بین مدیران و بدنه سازمان


چالش‌زدایی مدیران در این مسیر

رشت، دیار دریا و دلاوران

رشت مرکز استان گیلان و پرجمعیت ترین شهر شمال ایران، در همسایگی استان های مازندران و اردبیل از سمت شرق و غرب و ااز جنوب خود به استان های قزوین و زنجان می رسد.

رشت یک نقاشی زیبا در پیشانی نقشه ایران است از دریا و جنگل در تلفیق با تاریخ و تمدن ایران زمین. 

شهری که زادگاه بزرگان و قهرمانانی همچون میرزا کوچک‌ خان جنگلی بوده و هرساله مقصد میلیون‌ها گردشگری است که به جز این شهر به جای دیگر سفر نمی‌کنند!

رشت در کنار تبریز یکی از اولین شهرهای توسعه محور و فرهنگی ایران پس از مشروطه بوده است. بسیاری از اولین های ایران در رشت شروع شدند، مثل: اولین داروخانه و اولین راه آهن.

همواره فرهنگ و فضای شهرنشینی رشت زبانزد عام و خاص بوده و لذت بودن در این شهر با هیچ شهری قابل قیاس نیست.

 رشت شهری است که بازار تاریخی آن شور و شعف را همیشه در دل دارد و مردمانی دارد که با وجود دغدغه‌های فراوان شاید هرگز دست از شادی و پایکوبی و مهمان‌نوازی بر نمی‌دارند.

رشت با عطر جنگل و شالیزارهایش مصداق واقعی این حرف است که هوش از سر می برد.

اقتصاد و صنعت رشت

رشت شهری پر از ظرفیت های بالقوه و مناسب برای حوزه‌های کاری مختلف است. اهالی رشت گاهی به علت موقعیت جغرافیایی مناسب این شهر، به کار صادرات و واردات محصولات مختلف به کشورهای همسایه  نیز مشغول هستند.

از طرف دیگر، برخی از مردم گیلان به علت پتانسیل مناسب آب‌و‌هوایی، به کار کشاورزی، پرورش ماهی و طیور می‌پردازند یا محصولاتی مثل برنج، چای، مرکبات و انواع آبزیان و پرندگان را پرورش می‌دهند. 

کارخانه‌های مختلفی من جمله صنایع فولاد و چوب و… نیز در اطراف و کناره ی شهر قرار گرفته‌اند و محل کار بسیاری از نیروهای انسانی هستند.

اما بدون شک مهمترین قسمت اقتصاد رشت را بخش گردشگری تشکیل می‌دهد. 

بسیاری از زنان و مردان شهر برای امرار معاش خانواده در بازارها و روز ابزارها محصولات خوراکی و صنایع دستی اصیل دست‌ساز خود را به گردشگران ارائه می‌کنند. برخی دیگر نیز یکی از طبقه‌های خانه‌ خود را به گردشگران اجاره می‌دهند.در کنار همه این موارد  رستوران‌ها و اقامتگاه‌های بومگردی، تورهای گردشگری و تفریحی همیشه از رونق خوبی برخوردار است و جای سرمایه گذاری بسیاری دارد.

گیلان، زمرد سبز ایران 

نه فقط شهر رشت که گیلان به دلیل داشتن منابع طبیعی یکتا، سرسبزی بی نظیرش و طراوتی که همیشه در دلش دارد جزو مقاصد مهم سفرهای داخلی و خارجی ایرانی ها و توریست های خارجی بوده است.

 وجود شهرهای دلپذیر مختلفی مثل لاهیجان، فومن، ماسوله ی همیشه سرفراز یا بندر زیبای انزلی در دور تا دور این استان، زیبایی کم نظیری به این نگین زمردین فلات ایران بخشیده است.  

مشاوره مدیریت و گسترش کسب و کار در رشت

توسعه سرمایه و گسترش سرمایه در شهر رشت

تشکیل یک سازمان نوین و توسعه سرمایه در یک شهر دوم آنهم شهری بزرگ و با سابقه فراوان تاریخی، تجاری ، صنعتی و بازرگانی در شمال ایران و با حجم انبوه گردش صادرات و واردات داخلی و خارجی و سرمایه گذاری کلان بخش خصوصی باید بر پایه اصول صحیح منابع انسانی و مدیریتی بوده و با بهبود فرایندهای اداری و مالی درون‌سازمانی تا تسهیل‌گری روند ارتباطات با دیگر کلانشهرهای کشور همراه باشد.

رشت به دلیل موقعیت استراتژیک خود در اقتصاد ایران و صنعت گردشگری کشور می تواند محل رشد و توسعه بسیاری از شرکت های خدماتی و تولیدی و بستری مناسب برای حضور سرمایه گذاران و کارآفرینان ایرانی باشد.

این امر قطعا نیازمند حضور و مشورت با مجموعه ای از کارشناسان و متخصصان با تجربه دارای شناخت عملی و علمی از شرایط گوناگون است تا بتوانند شما را در مسیر رسیدن به اهداف معین شده‌تان درست و به سلامت، همراهی و هدایت کنند.

آنچه با ملکا به دست خواهید آورد !

گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا با تجربه تبادلات بازرگانی و صادراتی مختلف و داشتن ارتباطات موثر  و پروژه های مشاوره مدیریت با برترین سازمان ها و موفق ترین مدیران در چهارگوشه ایران پهناور از تهران خاکستری تا اصفهان نیلی، از تبریز سرفراز تا مشهد طلایی، از خزر سرسبز تا خلیج همیشه فارس آماده است با مشاوره و آموزش شما و نیروی انسانی سازمان‌تان در کنار ایجاد فرایندهای توسعه‌ محور بر پایه رفتار شناسی سازمانی و آنالیز و تحلیل داده های درون سازمانی بنایی محکم از سازمان و برند شما در این شهر یکتا و یگانه شمال کشور بسازد.

این گروه با سابقه مشاوره استراتژیک سازمان‌های بزرگ دولتی و شرکت های معتبر خصوصی نظیر اسنوا، وزارت جهاد کشاورزی و یا مجموعه بزرگ ایران مال در تهران و سازمان‌های مختلف دیگری در استان های خراسان رضوی، اصفهان و آذربایجان شرقی یک همراه مطمئن برای رسیدن به قله های تحول و توسعه برای کمپانی و سازمان تحت مدیریت شماست.

ملکا در کنار تجربیات ارزشمندی که بر پایه سابقه درخشان مدیر خود سرکار خانم رضوان ملکی در بازار بین المللی و منطقه ای دارد، می‌خواهد همیار و همراه شرکت‌های کشور و بازرگانان و مدیرانی باشد که در اهداف خود دنبال بستری جدید و مطمئن جهت سرمایه گذاری، ایجاد شرکت‌های ملی و منطقه‌ای، فرامنطقه‌ای و بین المللی هستند.

شما مدیران و رهبران بلند اندیش سازمانی می‌توانید از طریق سایت گروه توسعه سرمایه و مشاوره مدیریت ملکا با دفتر مرکزی در تماس باشید یا از طریق واتساپ، تلگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی ملکا برای مشاوره استراتژیک و آموزش‌های سازمانی در راستای هماهنگی‌های لازم اقدام کنید.