مشاوره مدیریت و استراتژی کسب و کار در خرم آباد، استان لرستان

ارائه مشاوره مدیریت و کسب و کار در استان های نزدیک به گمرکات مرزی که دارای شرایط استراتژیک بوده و در خود صنایع مختلفی مثل  خودروسازی، برق و انرژی، صنایع غذایی و صنایع بومی را جای داده اند، کار ساده ای نیست و نیاز به تجربه و توانایی بسیاری دارد.

استان لرستان در مسیر و همسایگی چندین استان مرزی، مهم و حیاتی کشور قرار گرفته است که دارای تبادل روزانه نیروی انسانی شاغل و دانشجویان دانشگاه های دولتی و آزاد و عبور و مرور ترانزیت کالا و مسافران کشورهای همسایه غربی کشور است. 

توسعه سرمایه و رشد کسب و کار در استان و شهری که که به عنوان یک مرکز استراتژیک صنعتی و اقتصادی و یکی از پرترددترین استانهای گردشگری داخلی شناخته می شود، کار آسانی نخواهد بود و نیاز به تجربه و دانش بالای مدیریتی و استراتژیک دارد.

با زیرساخت های متنوع تاریخی، فرهنگی، گردشگری، اقتصادی و صنعتی که در این استان به ویژه خود شهر خرم آباد وجود دارد، همیشه زمینه بکر و بالقوه برای فعالیت کسب و کارهای متنوع وجود دارد.

مشاوره مدیریت ملکا
مشاوره مدیریت و توسعه کسب و کار ملکا
 • اگر به عنوان یک کسب و کار یا سازمانی در اندیشه توسعه و رشد همه جانبه هستید؟

 •  اگر به دنبال مشاوره کسب و کار و مشاوره شغلی و آموزش بازاریابی و فروش و دوره های مدیریت در شهر خرم آباد می‌گردید.

 •  اگر مدیر یک شرکت هستید یا به عنوان رهبر یک سازمان خصوصی در پی رسیدن به اهداف تعیین شده هستید.

 •  اگر مدیرکل یک نهاد و سازمان دولتی هستید و برای بهبود عملکرد و رشد بازده سازمان تان و فرآیند چالش زدایی از مجموعه خود به دنبال مشاور مدیریت استراتژیک با تجربه در لرستان و شهر خرم آباد می گردید.

 • اگر در حوزه خودروسازی سبک و سنگین و تولید قطعات ماشین آلات صنعتی فعالیت دارید و می‌خواهید دست به توسعه و گسترش بزنید.

 • اگر تازه وارد صنایع راهبردی و استراتژیک شده اید و می خواهید در یکی از استان های مهم کشور، شعبه ای جدید از دفاتر خود افتتاح کنید.

 • اگر شما به عنوان یک رهبر سازمانی به دنبال گروه از مشاوران زبده کسب و کار می‌گردید که سابقه کاری موفق و زیادی در کلانشهرها و مراکز استان های مختلف کشور و حتی کشورهای همسایه داشته باشند.

 ما یک پاسخ مطمئن برای شما داریم: دپارتمان مشاوره مدیریت و کسب و کار گروه ملکا 

ما در ملکا برنامه ای دقیق و علمی برای گسترش سازمان شما در خرم آباد داریم

اولین قدم تا موفقیت درخرم آباد

مشاهده درون سازمانی
جهت آنالیز و تحلیل عملیاتی

بررسی اهداف در گسترش به خرم آباد و دیگر شهرهای بزرگ کشور

ایجاد همگرایی بین مدیران و بدنه سازمان


چالش‌زدایی مدیران در این مسیر

خدمات مشاوره کسب و کار و گسترش سازمان در خرم آباد، استان لرستان

اینجا در استان لرستان که یکی از مراکز مهم تاریخی و جغرافیایی در دوره های مختلف تاریخی بوده است، به عنوان یکی از استان های سرسبز منطقه زاگرس، یکی از مراکز اقتصاد و تجارت کهن ایرانی، با سرزمینی و مردمانی طرف هستید که از تنوع قومیتی برخوردار است و مهاجران زیادی را در خود جای داده است که به دلایل مختلف شغلی، تحصیلی، اقتصادی، فرهنگی و حتی فاصله نزدیک به استان های مهمی چون اصفهان، از طریق جاده ها و بزرگراه های مواصلاتی و تسهیل امور بازرگانی، صادرات و واردات به این استان آمده اند.

جمعیت استان لرستان بر پایه آمار آخرین سرشماری صورت گرفته در حدود یک میلیون و هفتصد و شصت هزار نفر تخمین زده می شود. که اکثریت این نفرات در خرم آباد به عناون مرکز استان و در شهرهای مهم این استان همچون: ازنا، الیگودرز، بروجرد، پلدختر، درود، کوهدشت و بخش ها و روستاهای این استان ساکن هستند.

شهرستان خرم آباد و استان لرستان به دلیل:

 • قرار گرفتن در شاهراه ارتباطی مرز غربی کشور 
 •  نزدیکی به استانهای  کشور به ویژه کمربند ترانزیتی شرق به غرب ایران و بالعکس
 • مسافت نزدیک تا استان های استراتژیک مرکزی و جنوبی
 •  وجود خوشه های صنعتی و کارخانجات خصوصی 
 • نزدیکی به نیروگاه های آبی و صنایع انرژی استراتژیک
 • امکانات مناسب آموزشی، پژوهشی و علمی
 • وجود چندین دانشگاه دولتی و غیر دولتی 
 • پر آبی و سرشاری این استان از منابع آبی به عنوان سومین استان پر آب کشور
 • تولیدات کشاورزی، باغداری و صنایع وابسته
 • ظرفیت بالای گردشگری تاریخی و طبیعی

 از موقعیتی یگانه در اقتصاد، صنعت، تجارت و اکوسیستم علم و دانش ایران برخوردار است.

برای همین شما برای گسترش سازمان تان یا افزایش سرمایه کسب و کار خود و مشاوره گرفتن جهت بهبود فرایند ها و شیوه های مدیریتی و همچنین آموزش نیروی انسانی در این استان و شهرستان خرم آباد باید سراغ مشاوره از تیم یا افرادی برویم که تجربه عبور از سخت ترین چالش های موجود در توسعه سازمانی را داشته باشند، رشد و افزایش بهره وری تجاری در شهرهایی با ظرفیت های گوناگون صنعتی و اقتصادی به ویژه در مراکز استان های صنعتی کشور، همچون فارس، خراسان، کردستان، کرمان، قزوین، کرج، اصفهان یا تهران را تجربه کرده باشند.

باید با گروهی از متخصصان کار کنید که با نامداران مدیریت کشور و برترین برندهای تجاری، خدماتی و اقتصادی همکاری کرده و از خود رزومه ای موفق و قابل دفاع ساخته باشند.
اگر هم قصد توسعه یا انتقال کسب و کارتان به یکی از کشورهای همسایه شمالی، غربی ایران یا شیخ نشینان حاشیه خلیج فارس را دارید باید سراغ افرادی بروید که تجربه صادرات و کارآفرینی در کشورهای همسایه ایران را دارند و توانسته اند آنچه که می گویند اجرایی کنند. 

امری که در سابقه موفق و عملگرایانه گروه ملکا و موسس آن  رضوان ملکی به خوبی دیده می شود.

خرم آباد، بهشتی میان کوهسار

رم آباد یکی از زیباترین شهرهای ایران است که همیشه یکی از مقاصد مهم گردشگری به ویژه طبیعت گردان در منطقه زاگرس محسوب می گردد. خرم آباد مرکز استان لرستان است که از شمال با استان‌های همدان و مرکزی، از شرق با استان اصفهان، از جنوب با خوزستان و از غرب با استان‌های کرمانشاه و ایلام همسایه است. همین نزدیکی به چند استان مرزی و مهم از یک طرف و نزدیکی با استان مهم و استراتژیک اصفهان، خرم آباد را  به شهری مهم با بستری بالقوه سرمایه گذاری در حوزه های مختلف بدل کرده است. ..

استانی کهن که از دیرباز و از قدیمی ترین تمدنهای بشری محل تراکم جمعیتی و آبادانی بوده است. لرستان در دوره های مختلف تاریخی این سرزمین نقش مهم و استراتژیک داشته است.
شهری که امروزه به نام خرم‌آباد می شناسیم، از نخستین سکونت گاه‌های مردم ایران و تمدن پارسی به شمار می‌رود. غارهای مسکونی دره خرم‌آباد مثل غارهای کنجی، یافته، پاسنگر و اشکفت قمری اشاره کرد، در خود آثار مهمی از زندگی انسان غارنشین در دوره‌های مختلف زیست انسان هوشمند جای داده است. بنابر تاریخ گذاری‌هایی انجام شده توسط آزمایش رادیو کربن در یک غار کنجی، قدمت آثار به جا مانده از نخستین ساکنان این غار متجاوز از ۴۰ تا ۵۰ هزار سال است.

خرم آباد یکی از کوهستانی ترین مراکز استان در ایران بوده و بزرگترین شهر لرنشین کشور محسوب می شود. جمعیت خرم‌آباد طبق آخرین سرشماری مرکز آمار ایران، در حدود ۴۰۰ هزار نفر بوده‌است. فاصله خرم‌آباد تا تهران به عنوان پایتخت کشور در حدود ۴۹۰ کیلومتر است و به دلیل قرار گرفتن این شهر در مسیر راهبردی تهران – جنوب بر اهمیت ارتباطی این شهر افزوده است.

خرم‌آباد نخستین شهر ایرانی است که از سوی دفتر منطقه ای اسکان بشر سازمان ملل متحد به عنوان شهر نمونه گردشگری انتخاب شده است. این انتخاب که به منظور اجرای طرح توسعه پایدار شهری بر مبنای گردشگری صورت گرفته است بر پایه قلعه فلک الافلاک و ساماندهی فضای اطراف این قلعه و طرح مرمت و حفاظت از سایر آثار باستانی سطح شهر خرم‌آباد است.

خرم‌آباد بیش از ۵۰۰ هزار هکتار مرتع  دارد که بیش از ۴۰۰ هزار هکتار آن از مراتع جنگلی است.حدود ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار هکتار از مساحت استان لرستان نیز پوشیده از جنگلهای زاگرس است که از با ارزش‌ترین ذخایر جنگلی جهان محسوب می گردند.
ظرفیت گردشگری و طبیعت گردی این شهر و استان لرستان یکی از بی‌بدیل‌ترین و بکرترین بسترهای قابل توسعه در صنعت گردشگری ایران است. که نیاز به سرمایه گذاری و برداشت از این معدن گرانبهای طبیعی دارد.

مشاوره بازاریابی و فروش در خرم آباد، استان لرستان

گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا با تیم تخصصی مشاوره کسب و کار ، با بیش از ده سال تجربه در حوزه مدیریت کسب و کار و مشاوره بازاریابی و فروش، تبلیغات و برندینگ برترین کمپانی های ایرانی گزینه ای معتبر و مطمئن برای مدیران و رهبران سازمان ها در راه رشد و توسعه می‌باشد.

ملکا با سابقه برگزاری اولین کنفرانس ملی توسعه بازار و مدیریت نوین سازمان در صنعت گردشگری و برگزاری دوره های آموزشی مختلف در حوزه مدیریت، منابع انسانی و بازاریابی و فروش در شهرهای تهران، تبریز، اصفهان، مشهد، رشت، کرمان، گرگان، شیراز و اهواز به کسب و کار و سازمان شما کمک می کند تا سریع تر و دقیق تر پیشرفت کنید و سودآوری و سرمایه خود را توسعه دهید. 

ما در کنار مشاوره مدیریت و بازاریابی و فروش تخصصی به شما و پرسنل مجموعه تان آموزش های نوین مدیریت، رفتار سازمانی، بازاریابی و فروش نیز خواهیم داد.

تیم حرفه ای ملکا تحت هدایت دکتر رضوان ملکی با مشاوره مدیریت و بازاریابی و فروش در خرم آباد و دیگر شهرها و مناطق صنعتی مهم استان به شما کمک میکند به نتایج فراتر از انتظار خود برسید.

دوره های آموزش مدیریت و منابع انسانی ملکا در خرم آباد، استان لرستان

دوره مشاوره تخصصی مدیریت کسب و کار در خرم آباد، استان لرستان

آموزش مدیریت سازمان و رهبری هوشمند در خرم آباد، استان لرستان


آموزش مدیریت فروش و بازاریابی حرفه ای در خرم آباد، استان لرستان


دوره آموزش مدیریت پرسنل، کارکنان و منابع انسانی در خرم آباد، استان لرستان


خدمات تحت پوشش مشاوره کسب و کار ملکا در خرم آباد، استان لرستان

تشکیل یک سازمان نوین و توسعه سرمایه در یک شهر دوم آنهم شهری با موقعیت مهم و استراتژیک خرم آباد و با سابقه فراوان تاریخی، تجاری ، صنعتی و بازرگانی، با حجم انبوه گردش صادرات و واردات داخلی و خارجی و نیازمند سرمایه گذاری کلان دولتی و خصوصی در بخش صنعتی، انرژی و گردشگری باید بر پایه اصول صحیح منابع انسانی و مدیریتی باشد. باید با بهبود فرایندهای اداری و مالی درون‌سازمانی تا تسهیل‌گری روند ارتباطات با دیگر کلانشهرها و مراکز مهم در دیگر استان های کشور صورت بگیرد.

استان لرستان به دلیل موقعیت استراتژیک خود در جغرافیای قومی و طبیعی ایران و اهمیت راهبردی صنعت گردشگری، تاریخی و مردم شناسی، می تواند محل رشد و توسعه بسیاری از شرکت های خدماتی و تولیدی و بستری مناسب برای حضور سرمایه گذاران و کارآفرینان ایرانی باشد.

این امر قطعا نیازمند حضور و مشورت با مجموعه ای از کارشناسان و متخصصان با تجربه دارای شناخت عملی و علمی از شرایط گوناگون است تا بتوانند شما را در مسیر رسیدن به اهداف معین شده‌تان درست و به سلامت، همراهی و هدایت کنند.

آنچه با مشاوره مدیریت ملکا به دست خواهید آورد !

گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا با تجربه تبادلات بازرگانی و صادراتی مختلف و داشتن ارتباطات موثر و پروژه های مشاوره مدیریت با برترین سازمان ها و موفق ترین مدیران در چهارگوشه ایران پهناور از تهران خاکستری تا اصفهان نصف جهان، از تبریز سرفراز و دلاور تا مشهد طلایی، از خزر سرسبز تا خلیج همیشه فارس، از سیستان پهلوانان و کردستان آزاده، آماده است تا با مشاوره و آموزش به سازمان شما و نیروی انسانی‌تان در کنار ایجاد فرایندهای توسعه‌ محور بر پایه رفتار شناسی سازمانی و آنالیز و تحلیل داده های درون سازمانی بنایی محکم از سازمان و برند شما در این شهر سرسبز، صنعتی و کهن در استان مازندران بسازد.

این گروه با سابقه مشاوره استراتژیک سازمان‌های بزرگ دولتی و شرکت های معتبر خصوصی نظیر اسنوا، وزارت جهاد کشاورزی و یا مجموعه بزرگ ایران مال در تهران و سازمان‌های مختلف دیگری در استان های کرمان، گیلان، تهران، البرز، خوزستان، خراسان رضوی، اصفهان و آذربایجان شرقی، فارس و کرمان و یزد یک همراه مطمئن برای رسیدن به قله های تحول و توسعه برای کمپانی و سازمان تحت مدیریت شماست.

ملکا در کنار تجربیات ارزشمندی که بر پایه سابقه درخشان مدیر خود در بازار بین المللی و منطقه ای دارد، می‌خواهد همیار و همراه شرکت‌های کشور و بازرگانان و مدیرانی باشد که در اهداف خود دنبال بستری جدید و مطمئن جهت سرمایه گذاری، ایجاد شرکت‌های ملی و منطقه‌ای، فرامنطقه‌ای و بین المللی هستند.

شما مدیران و رهبران بلند اندیش سازمانی در خرم آباد و دیگر شهرهای استان لرستان می‌توانید از طریق سایت گروه توسعه سرمایه و مشاوره مدیریت ملکا با دفتر مرکزی در تماس باشید یا از طریق واتساپ، تلگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی ملکا برای مشاوره استراتژیک و آموزش‌های سازمانی در راستای هماهنگی‌های لازم اقدام کنید.