مشاوره مدیریت و کسب و کار در تهران

ما در ملکا برنامه خوبی برای گسترش سازمان شما در این کلان‌شهر ایرانی داریم

اولین قدم تا موفقیت در تهران بزرگ

گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا

اینجا در پایتخت ایران، رشد و توسعه میان بزرگترین کمپانی ها و سازمان های ایران کار ساده نخواهد بود. باید سراغ مشاوره از تیم و افرادی برویم که تجربه عبور از سخت ترین چالش های موجود در توسعه سازمانی، رشد و بهره وری تجاری در پایتخت ایران را تجربه کرده باشند. با نامداران مدیریت و برترین برندهای تجاری، خدماتی و اقتصادی همکاری کرده و از خود روزمه ای موفق و قابل دفاع ساخته باشند.

 شما بهتر از ما می دانید که گسترش سازمان حتی در یک شهر کوچک هم کار بسیار سخت و پیچیده‌ای است،‌ همه فرصت‌های کاری در این نوع از گسترش  می تواند با نا آگاهی و یا بدتر از آن، با تصمیمات نادرست تبدیل به تهدید های بزرگ برای سازمان شوند. چه رسد که شما قصد توسعه و گسترش سازمانتان در کلانشهری همچون تهران را داشته باشید. برای قد کشیدن یک سازمان در میان یک شهر 15 میلیونی باید ریشه های استواری بسازید. برای همین:

  • اگر به عنوان یک کسب و کار یا سازمانی در اندیشه توسعه و رشد همه جانبه هستید؟

  •  اگر به دنبال مشاوره کسب و کار و مشاوره شغلی و آموزش بازاریابی و فروش و دوره های مدیریت در شهر تهران می‌گردید.

  •  اگر مدیر یک شرکت هستید یا به عنوان رهبر یک سازمان خصوصی در پی رسیدن به اهداف تعیین شده هستید.

  •  اگر مدیرکل یک نهاد و سازمان دولتی هستید و برای بهبود عملکرد و رشد بازده سازمان تان و فرآیند چالش زدایی از مجموعه خود به دنبال مشاور مدیریت استراتژیک با تجربه در تهران می گردید.

  • اگر در حوزه خودروسازی سبک و سنگین و تولید قطعات ماشین آالات صنعتی فعالیت دارید و می‌خواهید دست به توسعه و گسترش بزنید.

  • اگر تازه وارد صنایع راهبردی و استراتژیک شده اید و می خواهید در یکی از استان های مهم کشور، شعبه ای جدید از دفاتر خود افتتاح کنید.

  • اگر شما به عنوان یک رهبر سازمانی به دنبال گروه از مشاوران زبده کسب و کار می‌گردید که سابقه کاری موفق و زیادی در کلانشهرها و مراکز استان های مختلف کشور و حتی کشورهای همسایه داشته باشند.

 ما یک پاسخ مطمئن برای شما داریم:  مشاوره مدیریت و کسب و کار گروه ملکا

 

مشاهده درون سازمانی
جهت آنالیز و تحلیل عملیاتی

بررسی اهداف در گسترش به پایتحخت ایران - تهران بزرگ

ایجاد همگرایی بین مدیران و بدنه سازمان


چالش‌زدایی مدیران در مسیر توسعه

تهران، متروپلیس ایرانی

تهران به‌عنوان پایتخت و پرجمعیت‌ترین شهر ایران نقش بسیار مهمی در همه ابعاد زندگی ایرانیان ایفا می‌کند. از طرفی تهران بنا بر آخرین سرشماری‌های جهانی، دومین شهر پرجمعیت خاورمیانه پس از قاهره ی تاریخی شناخته شده است. این شهر پرجمعیت و وسیع نقش مهمی در مهمترین مسائل سیاسی، تجاری و اقتصادیکشور و منطقه خاورمیانه دارد. موقعیت جغرافیایی، سیاسی و اجتماعی شهر تهران در کنار تجمع سرمایه و نیروی انسانی باعث می‌شود این شهر دروازه پیشرفت بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌های کوچک و بزرگ در سراسر کشور و حتی منطقه محسوب شود. تهران علاوه بر مرکزیت سیاسی به عنوان کانون اقتصادی ایران و نخستین منطقه صنعتی کشور به شمار می‌رود.

تهران، قلب تپنده اقتصاد و تجارت

سهم تهران در کل تولید ناخالص داخلی ایران چیزی بیشتر از ۲۱ درصد است و از آنجا که تقریبا نیمی از صنعت فعال و حیاتی کشور را به خود اختصاص می‌دهد، نقش مهمی در اقتصاد ایران ایفا میکند و جایگاه مهمی را در زمینه فعالیت‌های بازرگانی داخلی و بین المللی از آن خود کرده است. از طرف دیگر، این شهر یکی از مهم‌ترین مراکز گردشگری ایران با دارا بودن مجموعه‌ ای از جاذبه‌های گردشگری تاریخی و تفریحی به حساب می آید. تهران را با برج سپید آزادی  ونماد سیمانی نوینش یعنی برج میلاد، بلندترین سازه ایرانی میشناسند. تهران دفتر خاطرات یکتا و یگانه ی ایران است. از نخستین برگزاری بازی های آسیایی در خاورمیانه تا تا شور و هیجان همیشگی مجموعه ورزشی آزادی، از ولیعصر که یکی از بلندترین خیابان های جهان و چنارهای کهنسال کنارجوی آبش تا کوچه پس کوچه های بازار همه حکایت از قلب تپنده ی شهری دارد که حالا مقصد رشد و توسعه بسیاری از سازمان های بزرگ و بلندپرواز کشورمان ایران است.  شما اینجا باید به اهداف بلند بیاندیشید و نگاه تان همچون دماوند به خورشید شرق باشد.

مشاوره بازاریابی و فروش در تهران

گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا با تیم تخصصی مشاوره کسب و کار ، با بیش از ده سال تجربه در حوزه مدیریت کسب و کار و مشاوره بازاریابی و فروش، تبلیغات و برندینگ برترین کمپانی های ایرانی یک گزینه مطمئن برای مدیران و رهبران سازمان ها در راه رشد و توسعه می‌باشد.

ملکا با سابقه برگزاری اولین کنفرانس ملی توسعه بازار و مدیریت نوین سازمان در صنعت گردشگری و برگزاری دوره های آموزشی مختلف در حوزه مدیریت، منابع انسانی و بازاریابی و فروش در مراکز استان ها و شهرهای مهم کشور چون تهران، تبریز، اصفهان، مشهد، رشت، کرمان، شیراز و اهواز به کسب و کار و سازمان شما کمک می کند تا سریع تر و دقیق تر پیشرفت کنید و سودآوری و سرمایه خود را توسعه دهید. 

ما در کنار مشاوره مدیریت و بازاریابی و فروش تخصصی به شما و پرسنل مجموعه تان آموزش های نوین مدیریت، رفتار سازمانی، بازاریابی و فروش نیز خواهیم داد.

تیم حرفه ای ملکا تحت هدایت دکتر رضوان ملکی با مشاوره مدیریت و بازاریابی و فروش در تهران و دیگر مناطق مهم استان استراتژیک تهران، به شما کمک میکند به نتایج فراتر از انتظار خود برسید.

دوره های آموزش مدیریت و منابع انسانی ملکا در تهران

دوره مشاوره تخصصی مدیریت کسب و کار در تهران

آموزش مدیریت سازمان و رهبری هوشمند در تهران

آموزش مدیریت فروش و بازاریابی حرفه ای در تهران

دوره آموزش مدیریت پرسنل، کارکنان و منابع انسانی در تهران

خدمات تحت پوشش مشاوره کسب و کار ملکا در تهران

تشکیل یک سازمان نوین در یک شهر ثانویه آنهم پایتخت سیاسی و اقتصادی کشور پهناوری چون ایران، باید بر پایه اصول صحیح منابع انسانی و مدیریتی و یا بهبود فرایندهای اداری و مالی درون‌سازمانی تا تسهیل‌گری روند ارتباطات با دیگر کلانشهرهای کشور نیازمند حضور و مشورت مجموعه ای با تجربه و شناخت عملی و علمی از شرایط گوناگون است تا بتواند شما را در مسیر رسیدن به اهداف معین شده‌تان همراهی و هدایت کند.گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا با تجربه تبادلات بازرگانی و صادراتی مختلف و داشتن ارتباطات موثر در با برترین سازمان ها و موفق ترین مدیران در شهر تهران آماده است تا با مشاوره و آموزش شما و نیروی انسانی سازمان‌تان در کنار ایجاد فرایندهای توسعه‌ محور بر پایه رفتار شناسی سازمانی، بنایی محکم از نام و برند شما در  پایتخت ایران بسازد.

آنچه با مشاوره مدیریت ملکا به دست خواهید آورد !

گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا با تجربه تبادلات بازرگانی و صادراتی مختلف و داشتن ارتباطات موثر و پروژه های مشاوره مدیریت با برترین سازمان ها و موفق ترین مدیران در چهارگوشه ایران پهناور از تهران بزرگ تا اصفهان نصف جهان، از تبریز سرفراز و دلاور تا مشهد طلایی، از خزر سرسبز تا خلیج همیشه فارس، از سیستان پهلوانان و کردستان آزاده، آماده است تا با مشاوره و آموزش به سازمان شما و نیروی انسانی‌تان در کنار ایجاد فرایندهای توسعه‌ محور بر پایه رفتار شناسی سازمانی و آنالیز و تحلیل داده های درون سازمانی بنایی محکم از سازمان و برند شما در این شهر صنعتی و کهن در استان تهران بسازد.

این گروه با سابقه مشاوره استراتژیک سازمان‌های بزرگ دولتی و شرکت های معتبر خصوصی نظیر اسنوا، وزارت جهاد کشاورزی و یا مجموعه بزرگ ایران مال در تهران و سازمان‌های مختلف دیگری در استان های کرمان، گیلان، تهران، البرز، خوزستان، خراسان رضوی، اصفهان و آذربایجان شرقی، فارس و کرمان و یزد یک همراه مطمئن برای رسیدن به قله های تحول و توسعه برای کمپانی و سازمان تحت مدیریت شماست.

ملکا در کنار تجربیات ارزشمندی که بر پایه سابقه درخشان مدیر خود در بازار بین المللی و منطقه ای دارد، می‌خواهد همیار و همراه شرکت‌های کشور و بازرگانان و مدیرانی باشد که در اهداف خود دنبال بستری جدید و مطمئن جهت سرمایه گذاری، ایجاد شرکت‌های ملی و منطقه‌ای، فرامنطقه‌ای و بین المللی هستند.

شما مدیران و رهبران بلند اندیش سازمانی در تهران و دیگر شهرها می‌توانید از طریق سایت گروه توسعه سرمایه و مشاوره مدیریت ملکا با دفتر مرکزی در تماس باشید یا از طریق واتساپ، تلگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی ملکا برای مشاوره استراتژیک و آموزش‌های توسعه فردی و تیمی برای انجام هماهنگی‌های لازم اقدام کنید.