مشاوره مدیریت و کسب و کار در تهران

اگر به دنبال مشاور مدیریت سازمان در تهران هستید و به دنبال سازمان مشاوره مدیریتی می‌گردید که سابقه کاری موفق و زیادی در شهر تهران داشته باشد تا سازمان و کسب و کار شما را همراهی کند و گسترش دهد، جای درستی آمده اید.

گسترش تجارت در پایتخت سیاسی و اقتصادی

اینجا در پایتخت ایران، رشد و توسعه میان بزرگترین کمپانی ها و سازمان های ایران کار ساده نخواهد بود. باید سراغ مشاوره از تیم و افرادی برویم که تجربه عبور از سخت ترین چالش های موجود در توسعه سازمانی و رشد و بهره وری تجاری را پایتخت ایران تجربه کرده باشند. با نامداران مدیریت و برترین برندهای تجاری، خدماتی و اقتصادی همکاری کرده و از خود روزمه ای موفق و قابل دفاع ساخته باشند.

حتما شما بهتر از ما می دانید که گسترش سازمان حتی در یک شهر کوچک هم کار بسیار سخت و پیچیده‌ای است،‌ همه فرصت‌های کاری در این نوع از گسترش  می تواند با نا آگاهی و یا بدتر از آن، با تصمیمات نادرست تبدیل به تهدید های بزرگ برای سازمان شوند. چه رسد که شما قصد توسعه و گسترش سازمانتان در کلانشهری همچون تهران را داشته باشید. برای قد کشیدن یک سازمان در میان یک شهر 15 میلیونی باید ریشه های استواری بسازید.

مشاوره مدیریت آنلاین و حضوری در تهران

ما در ملکا برنامه خوبی برای گسترش سازمان شما در این کلان‌ شهر ایرانی داریم

اولین قدم تا موفقیت در تهران بزرگ

مشاهده درون سازمانی
جهت آنالیز و تحلیل عملیاتی

بررسی اهداف در گسترش به تهران بزرگ

ایجاد همگرایی بین مدیران و بدنه سازمان


چالش‌زدایی مدیران در مسیر توسعه

تهران، متروپلیس ایرانی

تهران به‌عنوان پایتخت و پرجمعیت‌ترین شهر ایران نقش بسیار مهمی در همه ابعاد زندگی ایرانیان ایفا می‌کند. از طرفی تهران بنا بر آخرین سرشماری‌های جهانی، دومین شهر پرجمعیت خاورمیانه پس از قاهره ی تاریخی شناخته شده است. این شهر پرجمعیت و وسیع نقش مهمی در مهمترین مسائل سیاسی، تجاری و اقتصادیکشور و منطقه خاورمیانه دارد. موقعیت جغرافیایی، سیاسی و اجتماعی شهر تهران در کنار تجمع سرمایه و نیروی انسانی باعث می‌شود این شهر دروازه پیشرفت بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌های کوچک و بزرگ در سراسر کشور و حتی منطقه محسوب شود. تهران علاوه بر مرکزیت سیاسی به عنوان کانون اقتصادی ایران و نخستین منطقه صنعتی کشور به شمار می‌رود.

تهران، قلب تپنده اقتصاد و تجارت

سهم تهران در کل تولید ناخالص داخلی ایران چیزی بیشتر از ۲۱ درصد است و از آنجا که تقریبا نیمی از صنعت فعال و حیاتی کشور را به خود اختصاص می‌دهد، نقش مهمی در اقتصاد ایران ایفا میکند و جایگاه مهمی را در زمینه فعالیت‌های بازرگانی داخلی و بین المللی از آن خود کرده است. از طرف دیگر، این شهر یکی از مهم‌ترین مراکز گردشگری ایران با دارا بودن مجموعه‌ ای از جاذبه‌های گردشگری تاریخی و تفریحی به حساب می آید. تهران را با برج سپید آزادی  ونماد سیمانی نوینش یعنی برج میلاد، بلندترین سازه ایرانی میشناسند. تهران دفتر خاطرات یکتا و یگانه ی ایران است. از نخستین برگزاری بازی های آسیایی در خاورمیانه تا تا شور و هیجان همیشگی مجموعه ورزشی آزادی، از ولیعصر که یکی از بلندترین خیابان های جهان و چنارهای کهنسال کنارجوی آبش تا کوچه پس کوچه های بازار همه حکایت از قلب تپنده ی شهری دارد که حالا مقصد رشد و توسعه بسیاری از سازمان های بزرگ و بلندپرواز کشورمان ایران است.  شما اینجا باید به اهداف بلند بیاندیشید و نگاه تان همچون دماوند به خورشید شرق باشد.

توسعه سرمایه، گسترش سازمان و مشاوره استراتژیک

تشکیل یک سازمان نوین در یک شهر ثانویه آنهم پایتخت سیاسی و اقتصادی کشور پهناوری چون ایران، باید بر پایه اصول صحیح منابع انسانی و مدیریتی و یا بهبود فرایندهای اداری و مالی درون‌سازمانی تا تسهیل‌گری روند ارتباطات با دیگر کلانشهرهای کشور نیازمند حضور و مشورت مجموعه ای با تجربه و شناخت عملی و علمی از شرایط گوناگون است تا بتواند شما را در مسیر رسیدن به اهداف معین شده‌تان همراهی و هدایت کند.گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا با تجربه تبادلات بازرگانی و صادراتی مختلف و داشتن ارتباطات موثر در با برترین سازمان ها و موفق ترین مدیران در شهر تهران آماده است تا با مشاوره و آموزش شما و نیروی انسانی سازمان‌تان در کنار ایجاد فرایندهای توسعه‌ محور بر پایه رفتار شناسی سازمانی، بنایی محکم از نام و برند شما در  پایتخت ایران بسازد.

ملکا، مسیری به سمت توسعه سرمایه و رشد تجارت شما

این گروه با سابقه مشاوره استراتژیک سازمان‌های بزرگ دولتی و خصوصی نظیر اسنوا، وزارت جهاد کشاورزی و مجموعه بزرگ ایران مال و سازمان‌های متفاوت دیگر در کنار تجربیات ارزشمند واقعی در بازار بین المللی  می‌خواهد همیار و همراه شرکت‌های کشور و بازرگانان و مدیرانی باشد که در اهداف خود دنبال بستری جدید و مطمئن جهت سرمایه گذاری، ایجاد شرکت‌های ملی و منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای و افزایش بهره وری سازمان خود هستند.

شما می‌توانید از طریق سایت گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا با دفتر مرکزی در تماس باشید یا از طریق واتساپ، تلگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی ملکا برای مشاوره استراتژیک  و آموزش‌های سازمانی در راستای هماهنگی‌های لازم اقدام کنید.