مشاوره مدیریت و استراتژی کسب و کار در بندرعباس و هرمزگان

ارائه مشاوره کسب و کار در شهر بندرعباس با وجود زیرساخت های متنوع و گسترده اقتصادی و صنعتی که در استان هرمزگان وجود دارد، نیاز به تجربه و دانش بالای مدیریتی دارد. اگر به دنبال مشاوره کسب و کار و مشاوره شغلی و آموزش بازاریابی و فروش و دوره های مدیریت در شهر بندرعباس و دیگر واحی استان هرمزگان می‌گردید، اگر مدیر یک شرکت هستید یا به عنوان رهبر یک سازمان خصوصی در پی رسیدن به اهداف تعیین شده هستید، اگر مدیرکل یک نهاد و سازمان دولتی هستید و برای بهبود عملکرد و رشد بازده سازمان تان و فرآیند چالش زدایی از مجموعه خود به دنبال مشاور مدیریت استراتژیک با تجربه در این شهر می گردید، ملکا انتخابی مطمئن و با تجربه های موفق بسیار است.

حتی اگر شما به عنوان یک رهبر سازمانی به دنبال گروه از مشاوران زبده کسب و کار می‌گردید که سابقه کاری موفق و زیادی در کلانشهرها و مراکز استان های مختلف کشور و حتی کشورهای همسایه داشته باشند؛ جای درستی آمده اید.

مشاوره مدیریت و توسعه کسب و کار ملکا

ما در ملکا برنامه ای دقیق و علمی برای گسترش سازمان شما در این کلانشهر ایرانی داریم

اولین قدم تا موفقیت دربندرعباس

مشاهده درون سازمانی
جهت آنالیز و تحلیل عملیاتی

بررسی اهداف در گسترش به بندر عباس و دیگر شهرهای بزرگ کشور

ایجاد همگرایی بین مدیران و بدنه سازمان


چالش‌زدایی مدیران در این مسیر

خدمات مشاوره کسب و کار و گسترش سازمان در بندرعباس و هرمزگان

اینجا در هرمزگان، قلب پویای خلیج فارس و بندرعباس به عنوان یکی از شاهراه های اقتصاد و تجارت ایرانی با سرزمینی و مردمانی طرف هستید که سالهاست در آن بازرگانی، صادرات و واردات امری همیشگی و توسعه صنعتی به دلیل وجود اسکله های بین المللی بسیار زودتر از دیگر شهرها رخ داده است.

شهری که در تمام دوره های تاریخی، به ویژه در دوره های صفوی،قاجار و پهلوی شاهد رخدادهای مهم سیاسی و اجتماعی و یکی از دروازه های ورود و خروج قدرت های جهانی بوده است.
پس از انقلاب نیز قهرمانان و دلاوران بزرگی از این خطه ی دریادلان برای وطن و حفظ این مرز و بوم در آب های بین المللی و خاک های سرزمینی جان فشانی کرده اند.

برای همین همیشه استان هرمزگان و به ویژه بندرعباس به عنوان مرکز استان از اهمیت اقتصادی، تجاری، سیاسی و اجتماعی خاصی برخوردار بوده است.

رشد و توسعه در یکی از کهن ترین بنادر استراتژیک خلیج فارس با موقعیتی استثنایی در اقتصاد کشور کار آسانی نیست.

بندرعباس به دلایل مختلفی از اهمیت حیاتی و استراتژیک برخوردار است:

 • مرکزیت حوزه دریایی خلیج فارس و دریای عمان و ارتباط دریایی با کشورهای شیخ نشین حاشیه خلیج فارس
 • همجواری با استان های مهم و استراتژیک کرمان از شمال، استان‌های فارس و بوشهر از غرب و شمال غربی و از شرق با استان پهناور سیستان و بلوچستان 
 • هم مرز بودن با خلیج‌فارس و دریای عمان در نواری به طول تقریبی ۹۰۰ کیلومتر که در تمام کشورهای حوزه خلیج فارس بی نظیر است
 • وجود جزایر استراتژیک سیاسی، اقتصادی و گردشگری در آبهای سرزمینی مانند قشم، کیش، ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک، لاوان، هندورابی و چندین جزیره مهم دیگر
 • ارتباط ریلی، هوایی و زمینی گسترده به تمام کلانشهرهای کشور از جنوب ایران به پایتخت و کلانشهرهای استراتژیک کشور
 • وجود بنادر حیاتی و مهم اقتصادی مختلف در استان برای بارگیری و ترانزیت کالاهای وارداتی و صادراتی مثل بندر شهید رجایی و بندر شهید باهنر 
 • وجود معادن مهمی از قبیل نفت، گاز، فولاد، کرومیت و آلومینیوم 
 • زراعت و باغداری نارنگی، مرکبات، ذرت و گندم و همچنین باغات گسترده نخل خرمای پیارم 
 • توان فوق العاده در زمینه حمل و نقل دریایی و شیلات
 • فاصله مناسب تا دیگر استان های مرزی جنوب و بنادر راهبردی خلیج فارس و دریای عمان در استان های بوشهر، سیستان و بلوچستان و حتی خوزستان
 • ظرفیت اقتصادی بالقوه و فعال نشده که نیازمند برنامه ریزی و سرمایه گذاری اصولی است
 • وجود پردیس دانشگاه های معتبر کشوری و همچنین مراکز معتبر آموزش عالی استانی 

 

برای همین شما برای گسترش سازمان تان یا افزایش سرمایه کسب و کار خود و مشاوره گرفتن جهت بهبود فرایند ها و شیوه های مدیریتی و همچنین آموزش نیروی انسانی در این استان و شهرهای مهم آن باید سراغ مشاوره از تیم یا افرادی برویم که تجربه عبور از سخت ترین چالش های موجود در توسعه سازمانی  را داشته باشند، رشد و افزایش بهره وری تجاری در شهرهایی با ظرفیت های گوناگون صنعتی و اقتصادی به ویژه در مراکز استان های کشور، همچون بندرعباس را تجربه کرده باشند.

باید با گروهی کار کنید که با نامداران مدیریت کشور و برترین برندهای تجاری، خدماتی و اقتصادی همکاری کرده و از خود رزومه ای موفق و قابل دفاع ساخته باشند.
اگر هم قصد توسعه یا انتقال کسب و کارتان به یکی از کشورهای همسایه شمالی، غربی ایران یا شیخ نشینان حاشیه خلیج فارس را دارید باید سراغ افرادی بروید که تجربه صادرات و کارآفرینی در کشورهای همسایه ایران را دارند و توانسته اند آنچه که می گویند اجرایی کنند. 

امری که در سابقه موفق و عملگرایانه گروه ملکا و موسس آن  رضوان ملکی به خوبی دیده می شود.

 

بندرعباس، دروازه تاریخ و اقتصاد

برای بندرعباس همه چیز از اینجا شروع شد: ” در سال ۱۶۲۲ میلادی، پس از لشکرکشی شاه عباس صفوی با به گمبرون که با کمک انگلیسی‌ها، نیروهای پرتغالی پس از سال ها حضور از این بندر بیرون رانده شدند. به افتخار این پیروزی به فرماندهی شاه عباس، گمبرون به بندرعباس تغییر نام یافت.”

شهری که به دلیل همجواری با خلیج همیشه فارس، وجود معادن فلزات مهم و موقعیت حیاتی اش در مبادلات تجاری و اقتصادی از طریق بندر بزرگ و استراتژیک شهید رجایی همیشه جایگاه خاص و مهمی در تمام سیاست گذاری های اقتصادی داشته است...

استان هرمزگان از اقتصادی پویا و در عین حال مردمی و بومی برخوردار است. از دیرباز بسیاری از مردمان این دیار در صنایع راهبردی مختلف کار کرده و آموزش دیده اند و تبدیل به بزرگترین بستر رشد استان خود شده اند.

استان هرمزگان شاید تنها استان ایران با بیش از چند فرودگاه فعال و مهم است.
هرمزگان با توجه به موقعیت استراتژیک‌اش چندین فرودگاه بین‌المللی و داخلی دارد که به صورت فعال و روزانه دارای پروازهای مختلف مسافری، تجاری و باری به شهرهای مختلف ایران و کشورهای منطقه هستند.

 • فرودگاه بین‌المللی بندرعباس
 • فرودگاه بین‌المللی قشم
 • فرودگاه بین‌المللی کیش
 • فرودگاه بین‌المللی بندرلنگه
 • فرودگاه جزیره ابوموسی
 • فرودگاه لاوان
 • فرودگاه جاسک
 • فرودگاه سیری
 • فرودگاه هندورابی
 • فرودگاه تنب بزرگ

 

هرمزگان همچنین از نظر وسعت و مساحت نیز هشتمین استان وسیع کشور با مساحتی حدود ۶۸هزار کیلومتر مربع است.

این استان دارای ۱۳ شهرستان، ۲۳ شهر، ۳۳ بخش، ۷۱ دهستان و ۲۱۷۰ آبادی فعال و دارای سکنه است. بنا بر آخرین سرشماری سال 1395 جمعیت استان هرمزگان بالغ بر  ۱.۷۷۶.۴۱۵ نفر بوده است.

مردمان هرمزگان، همنشین مهربان مهاجران

هرمزگان بافت جمعیتی متنوعی دارد که از شرق با فرهنگ و سنن بلوچ‌ها شروع می‌شود و در مرکز و غرب استان بیشتر به فرهنگ بومی خود می رسد و مردمانی که لباسشان بیشتر فرنگی است و زنان با پوشش بندری ( لباسی با پارچه‌های رنگی شاد قرمز سبز زرد و آبی و اکثراً زری‌بافی شده) زیاد دیده می شوند

روایت‌ها و داستان ها از فرهنگ دیرین مردم هرمزگان حکایت از رشد، تکامل، اختلاط و تنوع بسیار و هم نشینی با مهاجران از شهرها و حتی کشورهای مختلف دارد.

 

در این چهارراه فرهنگی جنوب، از همه اقوام، ملت‌ها و ادیان چیزی به یادگار مانده است. تاریخ دیرینه و فرهنگ و تمدن هرمزگان حکایت مردم مهربان و انسان این دیار و هم نشینی آنان با مهاجران از دور آمده و در پی یافتن زندگی دوباره است.

جالب است بدانید حتی شماری از مردم این استان ایرانیان آفریقایی‌تباری هستند که راوی پنهان سالها تاریخ گذشته بر این سرزمین اند.

مشاوره بازاریابی و فروش در بندرعباس و هرمزگان

گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا با تیم تخصصی مشاوره کسب و کار ، با بیش از ده سال تجربه در حوزه مدیریت کسب و کار و مشاوره بازاریابی و فروش، تبلیغات و برندینگ برترین کمپانی های ایرانی یکگزینه مطمئن برای مدیران و رهبران سازمان ها در راه رشد و توسعه می‌باشد.

ملکا با سابقه برگزاری اولین کنفرانس ملی توسعه بازار و مدیریت نوین سازمان در صنعت گردشگری و برگزاری دوره های آموزشی مختلف در حوزه مدیریت، منابع انسانی و بازاریابی و فروش در شهرهای تهران، تبریز، اصفهان، مشهد، رشت، کرمان و یزد به کسب و کار و سازمان شما کمک می کند تا سریع تر و دقیق تر پیشرفت کنید و سودآوری و سرمایه خود را توسعه دهید. 

ما در کنار مشاوره مدیریت و بازاریابی و فروش تخصصی به شما و پرسنل مجموعه تان آموزش های نوین مدیریت، رفتار سازمانی، بازاریابی و فروش نیز خواهیم داد.

تیم حرفه ای ملکا تحت هدایت دکتر رضوان ملکی با مشاوره مدیریت و بازاریابی و فروش در بندرعباس و دیگر شهرهای مهم استان هرمزگان به شما کمک میکند به نتایج فراتر از انتظار خود برسید.

دوره های آموزش مدیریت و منابع انسانی ملکا در بندرعباس و هرمزگان

دوره مشاوره تخصصی مدیریت کسب و کار در بندرعباس و هرمزگان

آموزش مدیریت سازمان و رهبری هوشمند در بندرعباس و هرمزگان

آموزش مدیریت فروش و بازاریابی حرفه ای در بندرعباس و هرمزگان

دوره آموزش مدیریت پرسنل، کارکنان منابع انسانی در بندرعباس و هرمزگان

خدمات تحت پوشش مشاوره کسب و کار ملکا در بندرعباس و هرمزگان

تشکیل یک سازمان نوین و توسعه سرمایه در یک شهر دوم آنهم شهری با موقعیت بندرعباس و با سابقه فراوان تاریخی، تجاری ، صنعتی و بازرگانی، با حجم انبوه گردش صادرات و واردات داخلی و خارجی و سرمایه گذاری کلان دولتی و خصوصی باید بر پایه اصول صحیح منابع انسانی و مدیریتی بوده و با بهبود فرایندهای اداری و مالی درون‌سازمانی تا تسهیل‌گری روند ارتباطات با دیگر کلانشهرها و مراکز مهم در دیگر استان های کشور باشد.

هرمزگان مخصوصا بندرعباس به دلیل موقعیت استراتژیک خود در اقتصاد ایران و اهمیت راهبردی صنعت گردشگری، صنایع دستی و مردم شناسی، می تواند محل رشد و توسعه بسیاری از شرکت های خدماتی و تولیدی و بستری مناسب برای حضور سرمایه گذاران و کارآفرینان ایرانی باشد.

این امر قطعا نیازمند حضور و مشورت با مجموعه ای از کارشناسان و متخصصان با تجربه دارای شناخت عملی و علمی از شرایط گوناگون است تا بتوانند شما را در مسیر رسیدن به اهداف معین شده‌تان درست و به سلامت، همراهی و هدایت کنند.

آنچه با ملکا به دست خواهید آورد !

گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا با تجربه تبادلات بازرگانی و صادراتی مختلف و داشتن ارتباطات موثر  و پروژه های مشاوره مدیریت با برترین سازمان ها و موفق ترین مدیران در چهارگوشه ایران پهناور از تهران خاکستری تا اصفهان نیلی، از تبریز سرفراز تا مشهد طلایی، از خزر سرسبز تا خلیج همیشه فارس آماده است با مشاوره و آموزش شما و نیروی انسانی سازمان‌تان در کنار ایجاد فرایندهای توسعه‌ محور بر پایه رفتار شناسی سازمانی و آنالیز و تحلیل داده های درون سازمانی بنایی محکم از سازمان و برند شما در این یگانه شهر مهم و تاریخی و غنی در جنوب ایران بسازد.

این گروه با سابقه مشاوره استراتژیک سازمان‌های بزرگ دولتی و شرکت های معتبر خصوصی نظیر اسنوا، وزارت جهاد کشاورزی و یا مجموعه بزرگ ایران مال در تهران و سازمان‌های مختلف دیگری در استان های خراسان رضوی، اصفهان و آذربایجان شرقی، فارس و کرمان و یزد یک همراه مطمئن برای رسیدن به قله های تحول و توسعه برای کمپانی و سازمان تحت مدیریت شماست.

ملکا در کنار تجربیات ارزشمندی که بر پایه سابقه درخشان مدیر خود در بازار بین المللی و منطقه ای دارد، می‌خواهد همیار و همراه شرکت‌های کشور و بازرگانان و مدیرانی باشد که در اهداف خود دنبال بستری جدید و مطمئن جهت سرمایه گذاری، ایجاد شرکت‌های ملی و منطقه‌ای، فرامنطقه‌ای و بین المللی هستند.

شما مدیران و رهبران بلند اندیش سازمانی می‌توانید از طریق سایت گروه توسعه سرمایه و مشاوره مدیریت ملکا با دفتر مرکزی در تماس باشید یا از طریق واتساپ، تلگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی ملکا برای مشاوره استراتژیک و آموزش‌های سازمانی در راستای هماهنگی‌های لازم اقدام کنید.