مشاوره مدیریت و توسعه کسب و کار در بجنورد و خراسان شمالی

ارائه مشاوره کسب و کار در استان خراسان شمالی و مرکز این استان، شهر بجنورد با وجود زیرساخت های بالقوه و مغفول مانده اقتصادی و صنعتی به ویژه ظرفیت های گردشگری و طبیعت گردی این استان نیاز به تجربه و دانش بالای مدیریتی و توانایی مشاوره استراتژیک و توسعه کسب و کار در حوزه های مورد نیاز دارد.

 اگر به دنبال مشاوره کسب و کار و مشاوره شغلی و آموزش بازاریابی و فروش و دوره های مدیریت در خراسان شمالی و شهرستان های این استان مثل بجنورد یا شیروان می‌گردید.

 اگر مدیر یک شرکت هستید یا به عنوان رهبر یک سازمان خصوصی در پی رسیدن به اهداف تعیین شده هستید.

مشاوره مدیریت و توسعه کسب و کار ملکا

ارائه مشاوره کسب و کار در استان خراسان شمالی و مرکز این استان، شهر بجنورد با وجود زیرساخت های بالقوه و مغفول مانده اقتصادی و صنعتی به ویژه ظرفیت های گردشگری و طبیعت گردی این استان نیاز به تجربه و دانش بالای مدیریتی و توانایی مشاوره استراتژیک و توسعه کسب و کار در حوزه های مورد نیاز دارد.

 اگر به دنبال مشاوره کسب و کار و مشاوره شغلی و آموزش بازاریابی و فروش و دوره های مدیریت در خراسان شمالی و شهرستان های این استان مثل بجنورد یا شیروان می‌گردید.

 اگر مدیر یک شرکت هستید یا به عنوان رهبر یک سازمان خصوصی در پی رسیدن به اهداف تعیین شده هستید.

ما در ملکا برنامه ای دقیق و علمی برای گسترش سازمان شما در استان خراسان شمالی و بجنورد داریم

اولین قدم تا موفقیت در بجنورد و خراسان شمالی

مشاهده درون سازمانی
جهت آنالیز و تحلیل عملیاتی

بررسی اهداف در گسترش به بجنورد و دیگر شهرهای بزرگ کشور

ایجاد همگرایی بین مدیران و بدنه سازمان


چالش‌زدایی مدیران در این مسیر

خدمات مشاوره کسب و کار و گسترش سازمان در بجنورد، استان خراسان شمالی

استان خراسان شمالی با دارا بودن گروه‌های قومی مختلف مانند کردهای کرمانج و اقوام ترک، فارس، تات و ترکمن که در شهرستان های اصلی استان شامل شهرهای بجنورد و شیروان و اسفراین گسترده شده اند از نظر استراتژیک و ایجاد کسب و کارهای نوین نیازمند بررسی و تحلیل علمی و آنالیز دقیق می باشد.
در استان هایی با شرایط قومی مختلف و گستردگی فرهنگی و اجتماعی باید زیرساخت های مختلف و پارامترهای سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی گوناگونی مورد بررسی و آنالیز قرار بگیرد.

نکته جالب در این استان که نیاز به سرمایه گذاری در بخش های گردشگری برای رونق اقتصادی را بیشتر میکند و از بستر بالقوه و پتانسیل این استان برای توسعه هدفمند در حوزه های مرتبط خبر می دهد، میزان بالای نرخ  روستانشینی و نرخ زیر  50 درصد شهرنشینی در این استان شمال شرقی کشور است.

استان خراسان شمالی با مساحتی نزدیک به ۲۸٬۱۷۹ کیلومتر مربع، از هشت شهرستان بجنورد (به عنوان مرکز استان)، شیروان، اسفراین، مانه و سملقان، راز و جرگلان، جاجرم، فاروج و گرمه تشکیل شده‌است.

این استان نسبت به استان های صنعتی و غنی از معادن مختلف کشور بیشتر نیازمند سرمایه گذاری در حوزه های گردشگری و تفریحی بین استانی و بین شهری می باشد.
زیرا قرارگیری این استان بین استان های مهم خراسان رضوی با بیشترین ورودی گردشگر در ایران، گلستان به عنوان یکی از استان های غنی در حوزه گردشگری، صنعت و ورزش و یا استان سمنان به عنوان یکی از مراکز باغات و کشاورزی دیم و استان های همجوار پایتخت میتواند بر اهمیت نقش این استان به عنوان یک راه مواصلاتی و مرکز و بیس اقامت بین شهری مورد توجه قرار بگیرد.

 

خراسان شمالی با مرکزیت بجنورد، از نظر موقعیت جغرافیایی از شمال با کشور ترکمنستان هم مرز است و پس از تقسیم خراسان بزرگ به سه استان رضوی جنوبی و شمالی به عنوان یکی از استان های مرزی ایران محسوب میگردد.

جالب است بدانید شهر بجنورد از زمان ناصرالدین شاه و دوره قاجار به دلیل سبک معماری و بنای ساختمان های دارالحکومه و سپس شهرسازی اش، به پاریس کوچولو معروف است و در کنار شهرهایی مثل بروجرد که به دلیل طبیعتش به این عنوان معروف شده، میتواند یک نقطه هدف خوب برای گردشگری و طبیعت گردی باشد.

 

لذا شما برای گسترش سازمان تان یا افزایش سرمایه کسب و کار خود و مشاوره گرفتن جهت بهبود فرایند ها و شیوه های مدیریتی و همچنین آموزش نیروی انسانی در بجنورد و استان خراسان شمالی باید سراغ مشاوره از تیم یا افرادی برویم که تجربه عبور از سخت ترین چالش های موجود در توسعه سازمانی را داشته باشند، رشد و افزایش بهره وری تجاری در شهرهایی با ظرفیت های گوناگون سرمایه گذاری به ویژه گردشگری را در سابقه خود داشته باشند.

 

باید با گروهی کار کنید که با نامداران مدیریت کشور و برترین برندهای تجاری، خدماتی و اقتصادی همکاری کرده و از خود رزومه ای موفق و قابل دفاع ساخته باشند.
اگر هم قصد توسعه یا انتقال کسب و کارتان به یکی از کشورهای همسایه ایران یا شیخ نشینان حاشیه خلیج فارس را دارید باید سراغ افرادی بروید که تجربه صادرات و کارآفرینی در کشورهای همسایه ایران را دارند و توانسته اند آنچه که می گویند اجرایی کنند. 

امری که در سابقه موفق و عملگرایانه گروه ملکا و موسس آن دکتر رضوان ملکی به خوبی دیده می شود.

خراسان شمالی، صنعت در کوهستان

استان خراسان شمالی از نظر صنعتی جزو استان های صنعتی محسوب نمی شود اما در بعضی حوزه هایی که بیشتر مورد توجه دولتمردان و بودجه نویسان قرار گرفته است، پیشرفتی نسبی و متوسط را تجربه کرده است.

مواردی چون:

 • مجتمع پتروشیمی خراسان شمالی
 • کارخانه سیم
 • کارخانه‌های پلاستیک بجنورد
 • کارخانه آرد خراسان شمالی
 • شرکت آذین فورج
 • کارخانه تولید انواع لوله و پروفیل فلزی بجنورد
 • کارخانه ساخت و تولید دستگاه‌های جوش القائی و کوره القائی بجنورد.
 • مجتمع فولاداسفراین
 • کارخانه لوله گستر اسفراین
 • کارخانه آلومینای جاجرم
 • نیروگاه کوچک برق خراسان شمالی
 • کارخانه قند و کارخانه الیاف شیروان
 • کارخانه فراورده‌های گوشتی شهراد فاروج
 •  کارخانه کشت و صنعت خرم فاروج
 • کارخانجات خوراک دام فاروج
 •  صنایع کشمش و زعفران فاروج

از صنایع برجسته و مهم این استان به شمار می‌روند.

در حال حاضر در این استان ۳۰ معدن فعال ازجمله معادن اکسیدآلومینیوم، کلسیت،  بنتونیت،  باریت، ماسه سیلیسی، سنگ‌های تزئینی فعال است که در حدود ۰/۸۹٪ معادن فعال کشور را شامل می شود.

مشاوره بازاریابی و فروش در بجنورد، استان خراسان شمالی

گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا با تیم تخصصی مشاوره کسب و کار ، با بیش از ده سال تجربه در حوزه مدیریت کسب و کار و مشاوره بازاریابی و فروش، تبلیغات و برندینگ برترین کمپانی های ایرانی یک گزینه مطمئن برای مدیران و رهبران سازمان ها در راه رشد و توسعه می‌باشد.

ملکا با سابقه برگزاری اولین کنفرانس ملی توسعه بازار و مدیریت نوین سازمان در صنعت گردشگری و برگزاری دوره های آموزشی مختلف در حوزه مدیریت، منابع انسانی و بازاریابی و فروش در شهرهای تهران، تبریز، اصفهان، مشهد، رشت، کرمان، هرمزگان و یزد و جزایر مهم قشم و کیش به کسب و کار و سازمان شما کمک می کند تا سریع تر و دقیق تر پیشرفت کنید و سودآوری و سرمایه خود را توسعه دهید. 

ما در کنار مشاوره مدیریت و بازاریابی و فروش تخصصی به شما و پرسنل مجموعه تان آموزش های نوین مدیریت، رفتار سازمانی، بازاریابی و فروش نیز خواهیم داد.

تیم حرفه ای ملکا تحت هدایت دکتر رضوان ملکی با مشاوره مدیریت و بازاریابی و فروش در تمام استان های ایران به ویژه خراسان شمالی و شهر بجنورد به شما کمک میکند به نتایج فراتر از انتظار خود برسید.

دوره های آموزش مدیریت و منابع انسانی ملکا در بجنورد، استان خراسان شمالی

دوره مشاوره تخصصی مدیریت کسب و کار در بجنورد، استان خراسان شمالی

آموزش مدیریت سازمان و رهبری هوشمند در بجنورد، استان خراسان شمالی

آموزش مدیریت فروش و بازاریابی حرفه ای در بجنورد، استان خراسان شمالی

دوره آموزش مدیریت پرسنل، کارکنان منابع انسانی در بجنورد، استان خراسان شمالی

خدمات تحت پوشش مشاوره کسب و کار ملکا در بجنورد، استان خراسان شمالی

تشکیل یک سازمان نوین و توسعه سرمایه در یک منطقه ثانویه همچون مناطقی با موقعیت خاص خراسان شمالی و شهرتسان های مهم اش با توان و پتانسیل بالقوه و در انتظار کشف و برنامه ریزی بدون داشتن مشاوران زبده و خبره مشکل خواهد بود.

این مساله باید بر پایه اصول صحیح منابع انسانی و مدیریتی بوده و با بهبود فرایندهای اداری و مالی درون‌سازمانی تا تسهیل‌گری روند ارتباطات با دیگر کلانشهرها و مراکز مهم دیگر استان های کشور باشد.

این امر قطعا نیازمند حضور و مشورت با مجموعه ای از کارشناسان و متخصصان با تجربه دارای شناخت عملی و علمی از شرایط گوناگون است تا بتوانند شما را در مسیر رسیدن به اهداف معین شده‌تان درست و به سلامت، همراهی و هدایت کنند.

آنچه با گروه مشاوره مدیریت ملکا به دست خواهید آورد !

گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا با تجربه تبادلات بازرگانی و صادراتی مختلف و داشتن ارتباطات موثر  و پروژه های مشاوره مدیریت با برترین سازمان ها و موفق ترین مدیران در چهارگوشه ایران پهناور از تهران خاکستری تا اصفهان نیلی، از تبریز سرفراز تا مشهد طلایی، از خزر سرسبز تا قلب خلیج همیشه فارس آماده است با مشاوره و آموزش شما و نیروی انسانی سازمان‌تان در کنار ایجاد فرایندهای توسعه‌ محور بر پایه رفتار شناسی سازمانی و آنالیز و تحلیل داده های درون سازمانی بنایی محکم از سازمان و برند شما در خراسان شمالی و بحنورد یا در دیگر استان ها بسازد.

این گروه با سابقه مشاوره استراتژیک سازمان‌های بزرگ دولتی و شرکت های معتبر خصوصی نظیر اسنوا، وزارت جهاد کشاورزی و یا مجموعه بزرگ ایران مال در تهران و سازمان‌های مختلف دیگری در استان های خراسان رضوی، اصفهان و آذربایجان شرقی، فارس، هرمزگان،کرمان و یزد یک همراه مطمئن برای رسیدن به قله های تحول و توسعه برای کمپانی و سازمان تحت مدیریت شماست.

ملکا در کنار تجربیات ارزشمندی که بر پایه سابقه درخشان مدیر خود در بازار بین المللی و منطقه ای دارد، می‌خواهد همیار و همراه شرکت‌های کشور و بازرگانان و مدیرانی باشد که در اهداف خود دنبال بستری جدید و مطمئن جهت سرمایه گذاری، ایجاد شرکت‌های ملی و منطقه‌ای، فرامنطقه‌ای و بین المللی هستند.

شما مدیران و رهبران بلند اندیش سازمانی می‌توانید از طریق سایت گروه توسعه سرمایه و مشاوره مدیریت ملکا با دفتر مرکزی در تماس باشید یا از طریق واتساپ، تلگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی ملکا برای مشاوره استراتژیک و آموزش‌های سازمانی در راستای هماهنگی‌های لازم اقدام کنید.