مشاوره مدیریت و استراتژی کسب و کار در اهواز، آبادان و خوزستان

ارائه مشاوره کسب و کار در استانی به اهمیت و وسعت خوزستان که پس از تهران دومین سهم را تولید ناخالص ملی دارد و به عنوان مرکز استراتژیک استخراج نفت و مشتقات آن محسوب می گردد،  نیاز به تجربه و دانش بالای مدیریتی دارد. با وجود زیرساخت های متنوع و گسترده اقتصادی و صنعتی که در این استان و شهرهای اصلی آن به ویژه شهرهای اهواز، آبادان و خرمشهر از دیرباز به خصوص دوره پهلوی دوم وجود دارد، زمینه فعالیت کسب و کارهای متنوعی وجود دارد.

مشاوره مدیریت و توسعه کسب و کار ملکا
 • اگر به عنوان یک کسب و کار یا سازمانی در اندیشه توسعه و رشد همه جانبه هستید؟

 •  اگر به دنبال مشاوره کسب و کار و مشاوره شغلی و آموزش بازاریابی و فروش و دوره های مدیریت در شهر اهواز و دیگر نواحی استان خوزستان می‌گردید.

 •  اگر مدیر یک شرکت هستید یا به عنوان رهبر یک سازمان خصوصی در پی رسیدن به اهداف تعیین شده هستید.

 •  اگر مدیرکل یک نهاد و سازمان دولتی هستید و برای بهبود عملکرد و رشد بازده سازمان تان و فرآیند چالش زدایی از مجموعه خود به دنبال مشاور مدیریت استراتژیک با تجربه در این استان می گردید.

 • اگر در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی فعالیت دارید و می‌خواهید دست به توسعه و گسترش بزنید.

 • اگر تازه وارد صنایع راهبردی شده اید و می خواهید در یکی از استان های زرخیز شعبه ای جدید از دفاتر خود افتتاح کنید.

 • اگر شما به عنوان یک رهبر سازمانی به دنبال گروه از مشاوران زبده کسب و کار می‌گردید که سابقه کاری موفق و زیادی در کلانشهرها و مراکز استان های مختلف کشور و حتی کشورهای همسایه داشته باشند.

 ما یک پاسخ مطمئن برای شما داریم: دپارتمان مشاوره مدیریت و کسب و کار گروه ملکا

ما در ملکا برنامه ای دقیق و علمی برای گسترش سازمان شما در این کلانشهر ایرانی داریم

اولین قدم تا موفقیت در اهواز

مشاهده درون سازمانی
جهت آنالیز و تحلیل عملیاتی

بررسی اهداف در گسترش به اهواز و دیگر شهرهای بزرگ کشور

ایجاد همگرایی بین مدیران و بدنه سازمان


چالش‌زدایی مدیران در این مسیر

خدمات مشاوره کسب و کار و گسترش سازمان در اهواز، آبادان و خوزستان

اینجا در خوزستان، قلب دلاور ایران به عنوان یکی از شاهراه های اقتصاد و تجارت ایرانی با سرزمینی و مردمانی طرف هستید که سالهاست در آن بازرگانی، صادرات و واردات امری همیشگی و توسعه صنعتی به دلیل وجود اسکله های بین المللی بسیار زودتر از دیگر شهرها رخ داده است.

یکی از کهن ترین استان های ایران و از بازماندگان سرزمین بین النهرین، که در تمام دوره های تاریخی، شاهد رخدادهای مهم سیاسی و اجتماعی در تمام ادوار به ویژه سده اخیر  و یکی از دروازه های ورود و خروج قدرت های جهانی بوده است.
پس از انقلاب نیز قهرمانان و دلاوران بزرگی از این خطه ی دریادلان برای ایران و وطن، برای حفظ این مرز و بوم در آب های بین المللی و خاک های سرزمینی جان فشانی کرده اند.

اینجا زمین همیشه گوهری برای عرضه دارد، برای همین همیشه استان خوزستان به ویژه اهواز به عنوان مرکز استان از اهمیت اقتصادی، تجاری، سیاسی و اجتماعی خاصی برخوردار بوده است.

رشد و توسعه در یکی از کهن ترین سرزمین های حاشیه خلیج فارس با موقعیتی استثنایی در اقتصاد کشور کار آسانی نیست.

اهواز و آبادان یا بندر ماهشهر به دلایل مختلفی از اهمیت حیاتی و استراتژیک برخوردار است:

 • مرکزیت حوزه رودخانه ای و دریایی خلیج فارس و نزدیکی به استان های حاشیه دریای عمان
 • امکان ارتباط دریایی با کشورهای شیخ نشین حاشیه خلیج فارس
 • همجواری با استان های مهم و استراتژیک و مرزی. از شمال به لرستان، از شمال شرق و شرق به استان چهارمحال و بختیاری، از شمال‌غرب به ایلام، از جنوب‌شرقی به کهگیلویه و بویراحمد، از جنوب به بوشهر و خلیج همیشه فارس 
 • هم مرز بودن از ناحیه غرب با کشور عراق که علی رغم جنگ هشت ساله، همچنان از استراتژیک ترین کشورها در حوزه سیاسی، اقتصادی، تجاری و حتی مذهبی با ایران محسوب میگردد.
 • دارا بودن بیشترین تعداد اسکله های اسکله‌های تجاری و صیادی کشور
 • ارتباط ریلی، هوایی و زمینی گسترده به تمام کلانشهرهای کشور از جنوب ایران به پایتخت و کلانشهرهای استراتژیک کشور
 • وجود بنادر حیاتی و مهم اقتصادی مختلف در استان برای بارگیری و ترانزیت کالاهای وارداتی و صادراتی 
 • وجود معادن مهمی از قبیل نفت، گاز، فولاد، کرومیت و آلومینیوم 
 • زراعت و باغداری در حوزه جلگه ای رودخانه ها 
 • توان فوق العاده در زمینه حمل و نقل دریایی و شیلات
 • فاصله مناسب تا دیگر استان های مرزی جنوب و بنادر راهبردی خلیج فارس و دریای عمان در استان های هرمزگان، بوشهر، سیستان و بلوچستان و حتی خوزستان
 • ظرفیت اقتصادی بالقوه و فعال نشده که نیازمند برنامه ریزی و سرمایه گذاری اصولی است
 • وجود پردیس دانشگاه های معتبر کشوری و همچنین مراکز معتبر آموزش عالی استانی 

 

برای همین شما برای گسترش سازمان تان یا افزایش سرمایه کسب و کار خود و مشاوره گرفتن جهت بهبود فرایند ها و شیوه های مدیریتی و همچنین آموزش نیروی انسانی در این استان و شهرهای مهم آن باید سراغ مشاوره از تیم یا افرادی برویم که تجربه عبور از سخت ترین چالش های موجود در توسعه سازمانی  را داشته باشند، رشد و افزایش بهره وری تجاری در شهرهایی با ظرفیت های گوناگون صنعتی و اقتصادی به ویژه در مراکز استان های کشور، همچون بندرعباس را تجربه کرده باشند.

باید با گروهی کار کنید که با نامداران مدیریت کشور و برترین برندهای تجاری، خدماتی و اقتصادی همکاری کرده و از خود رزومه ای موفق و قابل دفاع ساخته باشند.
اگر هم قصد توسعه یا انتقال کسب و کارتان به یکی از کشورهای همسایه شمالی، غربی ایران یا شیخ نشینان حاشیه خلیج فارس را دارید باید سراغ افرادی بروید که تجربه صادرات و کارآفرینی در کشورهای همسایه ایران را دارند و توانسته اند آنچه که می گویند اجرایی کنند. 

امری که در سابقه موفق و عملگرایانه گروه ملکا و موسس آن  رضوان ملکی به خوبی دیده می شود.

خوزستان، زنده از بین النهرین تا امروز

خوزستان مهد اولین جوامع بشری در منطقه بین النهرین بوده و دارای ساختار فرهنگی و تاریخی و اجتماعی متنوع و سرشاری است.

آثار باستانی و کاخ‌های کهن خوزستان نشان‌دهنده سیر تکامل بشر در طول زمان از اولین تمدن های بشری تا امروز است.

قدمت حقیقی تمدن در این استان به ۶۰۰۰ سال قبل از میلاد مسیح می رسد و از همان زمان گون ها و اقوام متنوعی از آدمیان را در خود جای داده است.
اکنون نیز سرزمین مردان و زنان ایرانی از اقوام عرب، فارس، کرد، لر و بختیاری است و یکی متنوع ترین بافت های مردم شناسی کشور را دارد...

مساحت استان خوزستان ۶۴۰۵۷ کیلومتر مربع و جمعیت استان در آخرین سرشماری چیزی در حدود ۵٬۰۰۰٬۰۰۰ نفر می باشد و پنجمین استان پرجمعیت ایران محسوب می‌شود.

اهواز مرکز استان خوزستان از سال ۱۳۰۳ و پس از شوشتر تاریخی و کهن بوده است. استان خوزستان در جوار خلیج فارس و رودهای عظیم و تاریخی اروند، کارون و در یکی از استراتژیک ترین مناطق محیط زیستی ایران قرار دارد.

از لحاظ تاریخی، خوزستان یکی از قدیمی‌ترین مناطق قابل سکونت در فلات ایران محسوب می‌شود و  پیشینه حضور انسان در آن به 2700 سال پیش از میلاد مسیح و شکل‌گیری تمدن عیلامیان می‌رسد.


از نظر سیاسی استان خوزستان هم‌اکنون دارای ۱۸ نماینده در مجلس شورای اسلامی و ۶ نماینده در مجلس خبرگان رهبری می‌باشد و از این حیث یکی از اثرگذارترین استان های کشور در تصمیم گیری ها و قانونگذاری کلان کشور است.

بعضی از مهمترین و راهبردی ترین سازمان های ایرانی همچون شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، شرکت ملی حفاری ایران، شرکت فولاد خوزستان و شرکت نفت و گاز اروندان در استان خوزستان مستقر هستند.

اهواز، شهر خیابان های همیشه بیدار

جمعیّت این شهر با لشکرآباد همیشه زنده و خیابان های پر از دلاوری و صبوری اش طبق سرشماری مرکز آمار ایران در حدود یک میلیون و دویست نفر بوده و به‌ عنوان هشتمین کلانشهر کشور بدون در نظر گرفتن حاشیه همیشه پرجمعیت اش شناخته می شود.

 اهواز، بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر جنوب غربی ایران است. اهواز در بسیاری از کتب جغرافیایی و مردم شناسی به دلیل وجود پل های فراوان بر روی رودهایش به شهر پل ها معروف است.

شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب (بزرگ‌ترین تولیدکننده نفت ایران)، شرکت ملی حفاری ایران (بزرگ‌ترین شرکت حفاری کشور)، شرکت فولاد خوزستان از تولیدکنندگان بزرگ فولاد خام کشور و برخی از بزرگترین کارخانه‌های صنعتی کشور در اهواز قرار دارند.

رودخانه کارون به عنوان پرآب‌ترین رودخانه ایران، که از زردکوه سرچشمه می گیرد، با ورود به اهواز شهر را به دو بخش شرقی و غربی تقسیم می‌کند.

جالب است بدانید، میدان نفتی اهواز به عنوان بزرگترین میدان نفتی ایران و سومین میدان نفتی جهان در محدوده این شهر قرار دارد.

مشاوره بازاریابی و فروش در اهواز، آبادان و خوزستان

گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا با تیم تخصصی مشاوره کسب و کار ، با بیش از ده سال تجربه در حوزه مدیریت کسب و کار و مشاوره بازاریابی و فروش، تبلیغات و برندینگ برترین کمپانی های ایرانی یک گزینه مطمئن برای مدیران و رهبران سازمان ها در راه رشد و توسعه می‌باشد.

ملکا با سابقه برگزاری اولین کنفرانس ملی توسعه بازار و مدیریت نوین سازمان در صنعت گردشگری و برگزاری دوره های آموزشی مختلف در حوزه مدیریت، منابع انسانی و بازاریابی و فروش در شهرهای تهران، تبریز، اصفهان، مشهد، رشت، کرمان و یزد به کسب و کار و سازمان شما کمک می کند تا سریع تر و دقیق تر پیشرفت کنید و سودآوری و سرمایه خود را توسعه دهید. 

ما در کنار مشاوره مدیریت و بازاریابی و فروش تخصصی به شما و پرسنل مجموعه تان آموزش های نوین مدیریت، رفتار سازمانی، بازاریابی و فروش نیز خواهیم داد.

تیم حرفه ای ملکا تحت هدایت دکتر رضوان ملکی با مشاوره مدیریت و بازاریابی و فروش در اهواز، آبادان و دیگر شهرهای مهم استان خوزستان به شما کمک میکند به نتایج فراتر از انتظار خود برسید.

دوره های آموزش مدیریت و منابع انسانی ملکا در اهواز، آبادان و خوزستان

دوره مشاوره تخصصی مدیریت کسب و کار در اهواز، آبادان و خوزستان

آموزش مدیریت سازمان و رهبری هوشمند در اهواز، آبادان و خوزستان


آموزش مدیریت فروش و بازاریابی حرفه ای در اهواز، آبادان و خوزستان


دوره آموزش مدیریت پرسنل، کارکنان منابع انسانی در اهواز، آبادان و خوزستان

خدمات تحت پوشش مشاوره کسب و کار ملکا در اهواز، آبادان و خوزستان

تشکیل یک سازمان نوین و توسعه سرمایه در یک شهر دوم آنهم شهری با موقعیت اهواز و آبادان یا استان مهم خوزستان و با سابقه فراوان تاریخی، تجاری ، صنعتی و بازرگانی، با حجم انبوه گردش صادرات و واردات داخلی و خارجی و سرمایه گذاری کلان دولتی و خصوصی باید بر پایه اصول صحیح منابع انسانی و مدیریتی بوده و با بهبود فرایندهای اداری و مالی درون‌سازمانی تا تسهیل‌گری روند ارتباطات با دیگر کلانشهرها و مراکز مهم در دیگر استان های کشور باشد.

هرمزگان مخصوصا بندرعباس به دلیل موقعیت استراتژیک خود در اقتصاد ایران و اهمیت راهبردی صنعت گردشگری، صنایع دستی و مردم شناسی، می تواند محل رشد و توسعه بسیاری از شرکت های خدماتی و تولیدی و بستری مناسب برای حضور سرمایه گذاران و کارآفرینان ایرانی باشد.

این امر قطعا نیازمند حضور و مشورت با مجموعه ای از کارشناسان و متخصصان با تجربه دارای شناخت عملی و علمی از شرایط گوناگون است تا بتوانند شما را در مسیر رسیدن به اهداف معین شده‌تان درست و به سلامت، همراهی و هدایت کنند.

آنچه با گروه مشاوره مدیریت ملکا به دست خواهید آورد !

گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا با تجربه تبادلات بازرگانی و صادراتی مختلف و داشتن ارتباطات موثر  و پروژه های مشاوره مدیریت با برترین سازمان ها و موفق ترین مدیران در چهارگوشه ایران پهناور از تهران خاکستری تا اصفهان نیلی، از تبریز سرفراز تا مشهد طلایی، از خزر سرسبز تا خلیج همیشه فارس آماده است با مشاوره و آموزش شما و نیروی انسانی سازمان‌تان در کنار ایجاد فرایندهای توسعه‌ محور بر پایه رفتار شناسی سازمانی و آنالیز و تحلیل داده های درون سازمانی بنایی محکم از سازمان و برند شما در این یگانه شهر مهم و تاریخی و غنی در جنوب ایران بسازد.

این گروه با سابقه مشاوره استراتژیک سازمان‌های بزرگ دولتی و شرکت های معتبر خصوصی نظیر اسنوا، وزارت جهاد کشاورزی و یا مجموعه بزرگ ایران مال در تهران و سازمان‌های مختلف دیگری در استان های خوزستان، خراسان رضوی، اصفهان و آذربایجان شرقی، فارس و کرمان و یزد یک همراه مطمئن برای رسیدن به قله های تحول و توسعه برای کمپانی و سازمان تحت مدیریت شماست.

ملکا در کنار تجربیات ارزشمندی که بر پایه سابقه درخشان مدیر خود در بازار بین المللی و منطقه ای دارد، می‌خواهد همیار و همراه شرکت‌های کشور و بازرگانان و مدیرانی باشد که در اهداف خود دنبال بستری جدید و مطمئن جهت سرمایه گذاری، ایجاد شرکت‌های ملی و منطقه‌ای، فرامنطقه‌ای و بین المللی هستند.

شما مدیران و رهبران بلند اندیش سازمانی می‌توانید از طریق سایت گروه توسعه سرمایه و مشاوره مدیریت ملکا با دفتر مرکزی در تماس باشید یا از طریق واتساپ، تلگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی ملکا برای مشاوره استراتژیک و آموزش‌های سازمانی در راستای هماهنگی‌های لازم اقدام کنید.