مشاوره مدیریت، توسعه کسب و کار در اصفهان

اگر مدیر یک شرکت هستید یا  رهبری یک سازمان خصوصی را بر عهده دارید یا اگر مدیرکل یک نهاد دولتی هستید و برای بهبود عملکرد و رشد بازده سازمان و فرآیند چالش زدایی از مجموعه خود به دنبال مشاور مدیریت سازمان در شهر اصفهان هستید یا به دنبال گروه مشاوره مدیریت و استراتژیکی می‌گردید که سابقه کاری موفق و زیادی در کلانشهرهای کشور داشته باشد، تا سازمان و کسب و کار شما را همراهی کند و گسترش دهد، جای درستی آمده اید.

توسعه و گسترش سازمان در اصفهان

اینجا در پایتخت فرهنگی ایران، رشد و توسعه میان بعضی از بزرگترین کمپانی ها و سازمان های خصوصی و دولتی ایران کار ساده نخواهد بود. گسترش و رشد سازمانی در اصفهان نیازمند دقت عمل و در نظر گرفتن میدان رقابت با یکسری از بهترین مدیران کشور و برترین سازمان های فعال در حوزه مختلف صنعت، تجارت، خدمات و و شرکت های معظم تولیدی است. برای همین باید سراغ مشاوره از تیم و افرادی برویم که تجربه عبور از سخت ترین چالش های موجود در توسعه سازمانی و رشد و بهره وری تجاری در شهرهای بزرگ را تجربه کرده باشند. با نامداران مدیریت و برترین برندهای تجاری، خدماتی و اقتصادی همکاری کرده و از خود رزومه ای موفق و قابل دفاع ساخته باشند.

شما بهتر از ما می دانید که گسترش یک سازمان و توسعه سرمایه حتی در یک شهر کوچک هم کار بسیار سخت و پیچیده‌ای است،‌ همه فرصت‌های کاری در این نوع از گسترش  می تواند با نا آگاهی و یا بدتر از آن، با تصمیمات نادرست تبدیل به تهدید های بزرگ و یک فروپاشی ناگهانی برای سازمان شوند. چه رسد که شما قصد توسعه و گسترش سازمانتان در کلانشهری همچون اصفهان را داشته باشید. برای قد کشیدن یک سازمان میان یک شهر چند میلیونی و استان به ارزشمند اصفهان در تولید ناخالص ملی، باید قبل از شروع به گسترش و قد کشیدن، به فکر ساختن ریشه هایی استوار باشید.

رضوان ملکی مشاور استراتژیک سازمان‌های دولتی و خصوصی
مشاوره مدیریت و توسعه سرمایه

ما در ملکا برنامه خوبی برای گسترش سازمان شما در این کلانشهر ایرانی داریم

اولین قدم تا موفقیت در اصفهان

مشاهده درون سازمانی
جهت آنالیز و تحلیل عملیاتی

بررسی اهداف در گسترش به اصفهان و دیگر شهرهای بزرگ کشور

ایجاد همگرایی بین مدیران و بدنه سازمان


چالش‌زدایی مدیران در این مسیر

اصفهان، نیمه زیباتر جهان

اصفهان به‌عنوان پایتخت فرهنگی ایران و پرجمعیت‌ترین شهر از استان بزرگی است که نقش بسیار مهمی در اقتصاد ایران ایفا می‌کند. استان اصفهان با درصدی نزدیک به 7 درصد سهم از تولید ناخالص ملی ایران سومین استان ایران از این نظر است.

 از طرفی اصفهان بنا بر آخرین سرشماری‌ها، جزو 5 شهر پرجمعیت ایران است. این شهر پرجمعیت در مرکز ایران نقش مهم و سازنده ای در مسائل سیاسی، تجاری و اقتصادی کشور دارد. موقعیت جغرافیایی، سیاسی و اجتماعی شهر اصفهان و پیشرفت صنعتی و علمی این شهر باعث شده است که سالهای سال یکی تولید کنندگان بزرگ صنعت کشور باشد و تنها شهری باشد که در کنار تهران، شهرک صنعتی اش به وسعت بسیاری از شهرهای کشور است. اصفهان از سالهای پیش از جمهوری اسلامی با دارا بودن بزرگترین کارخانه ذوب آهن خاورمیانه و تا مدت مدیدی به عنوان بزرگترین کارخانه ذوب آهن آسیا، برای صنعت ایران یک قطب بی بدیل محسوب می شده است.اکنون اصفهان با وجود کارخانه فولاد مبارکه در کنار کارخانه ذوب آهن، بزرگترین تامین کننده فولاد و آهن آلات کشور است

سپاهان، شهر تاریخ و صنعت

اصفهان جدای بخش صنعتی در حوزه گردشگری و صنایع دستی نیز یکی از مراکز اصلی ایران برای توریسم خارجی و گردشگر داخلی است. اصفهانی که به عنوان پایتخت حکومت پرقدرت صفویه، به عنوان دروازه آسیای غربی و میانه سالهای سال هشت بهشت جهان بوده است و در جاری تپنده اش زاینده رود دل از گوهر شناسان جهان می ربوده است. هرچند اکنون این شهر با خشکی زنده رود و دل گرفته ی سی و سه پل و خواجو تنها سایه ای از سپاهان عصر شاه عباس دارد.

 این شهر که زمانی دروازه پیشرفت تمدن و فرهنگ ایرانی و اسلامی بوده است پیش و بعد از  انقلاب نیز یکی از بزرگترین مراکز تربیت مدیران موفق و برتر کشور در سطح ملی بوده است و مدیرانی بزرگ و هوشمند برای سازمان ها و ادارات دولتی و خصوصی تحویل داده است .

بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌های برتر کشور در حوزه لوازم خانگی، قطعه سازی، مواد غذایی و صنایع راهبردی دیگر مثل تولید قطعات هلی کوپتر و ادوات نظامی ایران در اصفهان واقع شده است. اصفهان با فاصله کمتر از شش ساعت با پایتخت و دارا بودن راه های ارتباطی و بزرگراه های مجهز، کمربندی و اتوبان های غیرهمسطح شهری، ایستگاه راه آهن و ترمینال اتوبوسرانی مجهز و وسیع در کنار فرودگاه بین المللی اش به یکی از شاهراه های اصلی ایران و منطقه تبدیل شده است و یکی از اصلی ترین شهرهای مسیر ترانزیت شمال و جنوب ایران است.

اصفهان، شهر دانش و پیشرفت

جایگاه علمی و دانشگاهی اصفهان نیز با وجود دانشگاه صنعتی اصفهان و دانشگاه های علوم انسانی و هنر این شهر و نزدیکی با دانشگاه عظیم و مجهز آزاد نجف آباد یکی از قطب های دانشگاهی ایران است و همیشه در کنار دانشگاه های مستقر در تهران یکی از مقاصد دانشجویان برتر ایران بوده است.

اهمیت اصفهان آنجا دوچندان می شود که در کنار این کلانشهر استان، شهرهای بزرگ، تاریخی و استراتژیکی مثل نجف آباد، شهرضا، کاشان، خمینی شهر و شاهین شهر دارای یک اندوخته عظیم تاریخی، فرهنگی، علمی در کنار یک ذخیره نیروی انسانی بی نظیر است که می تواند برای آینده هر کشوری تعیین کننده باشد. برای همین هر کتی در این سرزمین پربار نیاز به یک تیم مشاوره مدیریت قوی و با تجربه های موفق بسیار دارد.

گسترش و توسعه سازمان در اصفهان

مشاوره مدیریت و توسعه سرمایه در اصفهان

تشکیل یک سازمان نوین و توسعه سرمایه در یک شهر ثانویه آنهم شهری بزرگ و با سابقه فراوان تجاری و صنعتی و بازرگانی در مرکز ایران با حجم انبوه بودجه های دولتی و سرمایه گذاری کلان بخش خصوصی باید بر پایه اصول صحیح منابع انسانی و مدیریتی بوده و با بهبود فرایندهای اداری و مالی درون‌سازمانی تا تسهیل‌گری روند ارتباطات با دیگر کلانشهرهای کشور همراه باشد که این امر نیازمند حضور و مشورت مجموعه ای با تجربه و شناخت عملی و علمی از شرایط گوناگون است تا بتواند شما را در مسیر رسیدن به اهداف معین شده‌تان همراهی و هدایت کند.

آنچه با مشاوره مدیریت ملکا به دست خواهید آورد !

گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا با تجربه تبادلات بازرگانی و صادراتی مختلف و داشتن ارتباطات موثر  و پروژه های مشاوره مدیریت با برترین سازمان ها و موفق ترین مدیران در چهارگوشه ایران پهناور از تهران تا اصفهان، از تبریز تا مشهد، از خزر تا خلیج فارس آماده است تا با مشاوره و آموزش شما و نیروی انسانی سازمان‌تان در کنار ایجاد فرایندهای توسعه‌ محور بر پایه رفتار شناسی سازمانی، بنایی محکم از سازمان و برند شما در شهر بزرگان و نام داران صنعت و هنر ایران بسازد.

این گروه با سابقه مشاوره استراتژیک سازمان‌های بزرگ دولتی و خصوصی نظیر اسنوا، وزارت جهاد کشاورزی و مجموعه بزرگ ایران مال در تهران و سازمان‌های مختلف دیگری در استان های اصفهان، خراسان رضوی و آذربایجان شرقی، در کنار تجربیات ارزشمند واقعی در بازار بین المللی و منطقه ای می‌خواهد همیار و همراه شرکت‌های کشور و بازرگانان و مدیرانی باشد که در اهداف خود دنبال بستری جدید و مطمئن جهت سرمایه گذاری، ایجاد شرکت‌های ملی و منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای و افزایش بهره وری سازمان خود هستند.

شما می‌توانید از طریق سایت گروه توسعه سرمایه و مشاوره مدیریت ملکا با دفتر مرکزی در تماس باشید یا از طریق واتساپ، تلگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی ملکا برای مشاوره استراتژیک  و آموزش‌های سازمانی در راستای هماهنگی‌های لازم اقدام کنید