مشاوره مدیریت و استراتژی کسب و کار در اردبیل

ارائه مشاوره کسب و کار در استان اردبیل با زیرساخت های اقتصادی، صنعتی، تاریخی و در جوار استان های مهمی چون گیلان و آذربایجان شرقی و زنجان که دارای مرز مشترک با کشورهای همسایه شمالی ایران بوده و دارای تبادل روزانه نیروی انسانی شاغل و دانشجویان دانشگاه های دولتی و آزاد ( از ) و ( به) مناطق مختلف کشور است، کار آسانی نخواهد بود و نیاز به تجربه و دانش بالای مدیریتی دارد. 

اردبیل با زیرساخت های متنوع تاریخی، فرهنگی، گردشگری، اقتصادی و صنعتی که در این استان به ویژه خود شهر اردبیل مرکز استان وجود دارد، همیشه زمینه بکر و بالقوه برای فعالیت کسب و کارهای متنوع وجود دارد.

مشاوره مدیریت و توسعه کسب و کار ملکا
 • اگر به عنوان یک کسب و کار یا سازمانی در اندیشه توسعه و رشد همه جانبه هستید؟

 •  اگر به دنبال مشاوره کسب و کار و مشاوره شغلی و آموزش بازاریابی و فروش و دوره های مدیریت در شهر اردبیل می‌گردید.

 •  اگر مدیر یک شرکت هستید یا به عنوان رهبر یک سازمان خصوصی در پی رسیدن به اهداف تعیین شده هستید.

 •  اگر مدیرکل یک نهاد و سازمان دولتی هستید و برای بهبود عملکرد و رشد بازده سازمان تان و فرآیند چالش زدایی از مجموعه خود به دنبال مشاور مدیریت استراتژیک با تجربه در استان اردبیل می گردید.

 • اگر در حوزه خودروسازی و تولید قطعات فعالیت دارید و می‌خواهید دست به توسعه و گسترش بزنید.

 • اگر تازه وارد صنایع راهبردی شده اید و می خواهید در یکی از استان های مهم کشور، شعبه ای جدید از دفاتر خود افتتاح کنید.

 • اگر شما به عنوان یک رهبر سازمانی به دنبال گروه از مشاوران زبده کسب و کار می‌گردید که سابقه کاری موفق و زیادی در کلانشهرها و مراکز استان های مختلف کشور و حتی کشورهای همسایه داشته باشند.

 ما یک پاسخ مطمئن برای شما داریم: دپارتمان مشاوره مدیریت و کسب و کار گروه ملکا

ما در ملکا برنامه ای دقیق و علمی برای گسترش سازمان شما در این کلانشهر ایرانی داریم

اولین قدم تا موفقیت در اردبیل

مشاهده درون سازمانی
جهت آنالیز و تحلیل عملیاتی

بررسی اهداف در گسترش به اردبیل و دیگر شهرهای بزرگ کشور

ایجاد همگرایی بین مدیران و بدنه سازمان


چالش‌زدایی مدیران در این مسیر

خدمات مشاوره کسب و کار و گسترش سازمان در اردبیل

اینجا در استان اردبیل که یکی از مراکز حکومتی در دوره های مختلف تاریخی بوده است، به عنوان یکی از شاهراه های اقتصاد و تجارت ایرانی با سرزمینی و مردمانی طرف هستید که از تنوع قومیتی برخوردار است و مهاجران زیادی را در خود جای داده است که به دلایل مختلف شغلی، تحصیلی، اقتصادی، فرهنگی و نزدیکی نسبی به پایتخت و تسهیل امور بازرگانی، صادرات و واردات به این استان آمده اند.

 

استان اردبيل در سالهای پس از انقلاب و به عنوان بيست‌وپنجمين استان كشور در شمالي‌ترين نقطه ايران از نظر جغرافیایی قرار دارد. 

مساحت آن بالغ بر 18011 كيلومتر مربع بوده و از شمال به کشور جمهوري آذربايجان، از شرق به استان گيلان، از جنوب به استان زنجان و از غرب به استان آذربايجان‌شرقي می رسد و اهمیت داخلی و منطقه ای زیادی دارد. به ویژه که روابط فیمابین ایران و جمهوری آذربایجان در دوره های مختلف بالا و پائین زیادی را تجربه کرده است.

براساس آخرين تقسيمات كشوري اعلام شده از سوی وزارت کشور، استان اردبيل شامل شهرستان‌هاي اردبيل، بيله‌سوار، پارس‌آباد، خلخال، مشكين‌شهر، مغان، نمين، نير و كوثر (یا كيوي) است و جمعیتی بالغ بر یک میلیون و سیصد هزارنفر را در خود جای داده است.

 

به همین دلیل شما برای گسترش سازمان تان یا افزایش سرمایه کسب و کار خود و مشاوره گرفتن جهت بهبود فرایند ها و شیوه های مدیریتی و همچنین آموزش نیروی انسانی در این استان و شهر اردبیل باید سراغ مشاوره از تیم یا افرادی برویم که تجربه عبور از سخت ترین چالش های موجود در توسعه سازمانی  را داشته باشند، رشد و افزایش بهره وری تجاری در شهرهایی با ظرفیت های گوناگون صنعتی و اقتصادی به ویژه در مراکز استان های صنعتی کشور، همچون آذربایجان های غربی و شرقی، قزوین، کرج، اصفهان، کرمان، فارس یا تهران را تجربه کرده باشند.

باید با گروهی کار کنید که با نامداران مدیریت کشور و برترین برندهای تجاری، خدماتی و اقتصادی همکاری کرده و از خود رزومه ای موفق و قابل دفاع ساخته باشند.
اگر هم قصد توسعه یا انتقال کسب و کارتان به یکی از کشورهای همسایه شمالی، غربی ایران یا شیخ نشینان حاشیه خلیج فارس را دارید باید سراغ افرادی بروید که تجربه صادرات و کارآفرینی در کشورهای همسایه ایران را دارند و توانسته اند آنچه که می گویند اجرایی کنند. 

امری که در سابقه موفق و عملگرایانه گروه ملکا و موسس آن  رضوان ملکی به خوبی دیده می شود.

اردبیل پایتختی از گذشته ها

در نوشته‌های تاریخ‌شناسان و مورخان از اردبیل به عنوان ترکیب دو کلمه ارد و ویل یاد می شود. در زبان کهن پارسی ارد به روز بیست و پنجم هر ماه گفت می‌شود و در عین حال نام یکی از فرشتگان مهم در آیین زرتشتی است که به معنای قانونی و مقدس است. ویل نیز از کلمه‌های کهن آریایی به معنای شهر است. برای همین اردبیل یا شهر مقدس از قدیم الایام مورد توجه مردمان این سرزمین بوده است.

اردبیل در طول تاریخ به دلیل شرایط طبیعی و جغرافیای کم‌نظیرش و گردنه های سرسبزش و موقعیت استراتژیک اش در نقشه ایران و منطقه مورد توجه بوده است...

محوطه‌های باستانی مختلفی در اردبیل از دوران های مختلف تاریخی وجود دارد. این شهر در دوره های مختلف از اهمیت برخوردار بوده و قدمتی چند هزار ساله دارد. از دوره های تاریخی و مهم اردبیل می توان به حکومت های مختلف زیر اشاره کرد: 

 • دوره های پیش از اسلام در زمان هخامنشیان و اشکانیان
 • دوره سلجوقیان
 • ایلخانان
 • صفویان
 • دوران قاجار و حکومت عباس میرزا و فتحعلی شاه
 • دوران پهلوی و سلطنت رضاخان و محمدرضا پهلوی

 

هر چند اوج شکوه اردبیل در قرن‌های گذشته در دوران صفویه و حضور بنیانگذار این خاندان مهم ایرانی شیخ‌صفی‌الدین اردبیلی بر مسند حکومت بوده است، که اثرات و یادگارهای زیبای آن دوران همچنان در این شهر زیبا موجود است.

اردبیل، شهر روزنامه ها

اردبیل همیشه یکی از مهمترین مراکز تبع و انتشار روزنامه های ایرانی بوده است و در دوره های مختلف معاصر مهد بعضی از مهمترین روزنامه های این کشور بوده است. این امر خود نشان از فرهنگ بالا و سرشار مردمان این شهر ترک زبان و نخبه پرور است. شهری که با نام بزرگ علی دایی قله های جهان و اخلاق را درنوردیده است و تا همیشه بر تارک این سرزمین خواهد درخشید.

از روزنامه های بیشمار تاریخ اردبیل میتوان به نام های زیر اشاره کرد:

 • روزنامه اتفاق 

همزمان با نهضت مشروطه

 • روزنامه برگ سبز 

به مدیر مسئولی فضل‌الله شیخ الاسلام و چاپ ۱۲۸۷ خورشیدی

 • روزنامه جودت 

به مدیر مسئولی عزیز صابر و چاپ ۱۳۳۰ خورشیدی

 • روزنامه شمس ایران

به مدیر مسئولی محمد شمس‌زاده و چاپ ۱۳۲۸ خورشیدی

 • روزنامه دامن حق

 به مدیر مسئولی محمد ذاکری و چاپ ۱۳۳۱ خورشیدی

 • روزنامه پیک روز

به مدیر مسئولی علی علایی و  چاپ ۱۳۲۸ خورشیدی

 • روزنامه دفاع

به مدیر مسئولی سید اسماعیل حسینی و چاپ ۱۳۳۰ خورشیدی

 • روزنامه بهار آذربایجان

 به مدیر مسئولی محمود صالحی و چاپ۱۳۳۰ خورشیدی

مشاوره بازاریابی و فروش در اردبیل

گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا با تیم تخصصی مشاوره کسب و کار ، با بیش از ده سال تجربه در حوزه مدیریت کسب و کار و مشاوره بازاریابی و فروش، تبلیغات و برندینگ برترین کمپانی های ایرانی یک گزینه مطمئن برای مدیران و رهبران سازمان ها در راه رشد و توسعه می‌باشد.

ملکا با سابقه برگزاری اولین کنفرانس ملی توسعه بازار و مدیریت نوین سازمان در صنعت گردشگری و برگزاری دوره های آموزشی مختلف در حوزه مدیریت، منابع انسانی و بازاریابی و فروش در شهرهای تهران، تبریز، اصفهان، مشهد، رشت، کرمان، شیراز و اهواز به کسب و کار و سازمان شما کمک می کند تا سریع تر و دقیق تر پیشرفت کنید و سودآوری و سرمایه خود را توسعه دهید. 

ما در کنار مشاوره مدیریت و بازاریابی و فروش تخصصی به شما و پرسنل مجموعه تان آموزش های نوین مدیریت، رفتار سازمانی، بازاریابی و فروش نیز خواهیم داد.

تیم حرفه ای ملکا تحت هدایت دکتر رضوان ملکی با مشاوره مدیریت و بازاریابی و فروش در اردبیل و دیگر مناطق مهم استان اردبیل مثل خلخال، مشگین شهر، سرعین و … به شما کمک میکند به نتایج فراتر از انتظار خود برسید.

دوره های آموزش مدیریت و منابع انسانی ملکا در اردبیل

دوره مشاوره تخصصی مدیریت کسب و کار در اردبیل

آموزش مدیریت سازمان و رهبری هوشمند در اردبیل

آموزش مدیریت فروش و بازاریابی حرفه ای در اردبیل

دوره آموزش مدیریت پرسنل، کارکنان منابع انسانی در اردبیل

خدمات تحت پوشش مشاوره کسب و کار ملکا در اردبیل

تشکیل یک سازمان نوین و توسعه سرمایه در یک شهر دوم آنهم شهری با موقعیت مهم اردبیل و با سابقه فراوان تاریخی، تجاری ، صنعتی و بازرگانی، با حجم انبوه گردش صادرات و واردات داخلی و خارجی و سرمایه گذاری کلان دولتی و خصوصی باید بر پایه اصول صحیح منابع انسانی و مدیریتی بوده و با بهبود فرایندهای اداری و مالی درون‌سازمانی تا تسهیل‌گری روند ارتباطات با دیگر کلانشهرها و مراکز مهم در دیگر استان های کشور باشد.

استان اردبیل به دلیل موقعیت استراتژیک خود در اقتصاد ایران و اهمیت راهبردی صنعت گردشگری، صنایع دستی و مردم شناسی، می تواند محل رشد و توسعه بسیاری از شرکت های خدماتی و تولیدی و بستری مناسب برای حضور سرمایه گذاران و کارآفرینان ایرانی باشد.

سرعین و میزان گردشگران ورودی به این منطقه به خاطر چشمه های آب گرم، هتل ها و مهمانسراهای موجود در این شهر، در کنار گسترش کسب و کارهای خصوصی مرتبط با گردشگری یکی از نشانه ها و مثال های بارز اهمیت سرمایه گذاری در استان اردبیل است. که این امر قطعا نیازمند حضور و مشورت با مجموعه ای از کارشناسان و متخصصان با تجربه دارای شناخت عملی و علمی از شرایط گوناگون است تا بتوانند شما را در مسیر رسیدن به اهداف معین شده‌تان درست و به سلامت، همراهی و هدایت کنند.

آنچه با گروه مشاوره مدیریت ملکا به دست خواهید آورد !

گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا با تجربه تبادلات بازرگانی و صادراتی مختلف و داشتن ارتباطات موثر و پروژه های مشاوره مدیریت با برترین سازمان ها و موفق ترین مدیران در چهارگوشه ایران پهناور از تهران مدرن و خاکستری تا اصفهان زیبا و نیلی، از تبریز سرفراز تا مشهد الرضای طلایی، از خزر سرسبز تا خلیج همیشه فارس آماده است با مشاوره و آموزش شما و نیروی انسانی سازمان‌تان در کنار ایجاد فرایندهای توسعه‌ محور بر پایه رفتار شناسی سازمانی و آنالیز و تحلیل داده های درون سازمانی بنایی محکم از سازمان و برند شما در این شهر صنعتی و کهن در استان اردبیل بسازد.

این گروه با سابقه مشاوره استراتژیک سازمان‌های بزرگ دولتی و شرکت های معتبر خصوصی نظیر اسنوا، وزارت جهاد کشاورزی و یا مجموعه بزرگ ایران مال در تهران و سازمان‌های مختلف دیگری در استان های خوزستان، خراسان رضوی، اصفهان و آذربایجان غربی و شرقی، فارس، کرمان و یزد یک همراه مطمئن برای رسیدن به قله های تحول و توسعه برای کمپانی و سازمان تحت مدیریت شماست.

ملکا در کنار تجربیات ارزشمندی که بر پایه سابقه درخشان مدیر خود در بازار بین المللی و منطقه ای دارد، می‌خواهد همیار و همراه شرکت‌های کشور و بازرگانان و مدیرانی باشد که در اهداف خود دنبال بستری جدید و مطمئن جهت سرمایه گذاری، ایجاد شرکت‌های ملی و منطقه‌ای، فرامنطقه‌ای و بین المللی هستند.

شما مدیران و رهبران بلند اندیش سازمانی در اردبیل می‌توانید از طریق سایت گروه توسعه سرمایه و مشاوره مدیریت ملکا با دفتر مرکزی در تماس باشید یا از طریق واتساپ، تلگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی ملکا برای مشاوره استراتژیک و آموزش‌های سازمانی در راستای هماهنگی‌های لازم اقدام کنید.