مشاوره مدیریت و استراتژی کسب و کار در اراک

ارائه مشاوره مدیریت و کسب و کار در استانی با یکی از معروفترین و بزرگترین شهرک های صنعتی، پیشینه تاریخی کهن و در فاصله ای نزدیک به تهران به عنوان پایتخت ایران کار ساده ای نیست و نیاز به تجربه و توانایی بسیاری دارد.

استان مرکزی با مرکزیت اراک در مسیر چندین استان مهم کشور قرار گرفته است که دارای تبادل روزانه نیروی انسانی شاغل و دانشجویان دانشگاه های دولتی و آزاد و عبور و مرور ترانزیت کالا و مسافران کشورهای همسایه غربی کشور است. توسعه سرمایه و رشد کسب و کار در استان و شهری که که به عنوان یک مرکز استراتژیک صنعتی و اقتصادی شناخته می شود، کار آسانی نخواهد بود و نیاز به تجربه و دانش بالای مدیریتی دارد.

با زیرساخت های متنوع تاریخی، فرهنگی، گردشگری، اقتصادی و صنعتی که در این استان به ویژه خود شهر اراک وجود دارد، همیشه زمینه بکر و بالقوه برای فعالیت کسب و کارهای متنوع وجود دارد.

مشاوره مدیریت ملکا
مشاوره مدیریت و توسعه کسب و کار ملکا
 • اگر به عنوان یک کسب و کار یا سازمانی در اندیشه توسعه و رشد همه جانبه هستید؟

 •  اگر به دنبال مشاوره کسب و کار و مشاوره شغلی و آموزش بازاریابی و فروش و دوره های مدیریت در شهر اراک می‌گردید.

 •  اگر مدیر یک شرکت هستید یا به عنوان رهبر یک سازمان خصوصی در پی رسیدن به اهداف تعیین شده هستید.

 •  اگر مدیرکل یک نهاد و سازمان دولتی هستید و برای بهبود عملکرد و رشد بازده سازمان تان و فرآیند چالش زدایی از مجموعه خود به دنبال مشاور مدیریت استراتژیک با تجربه در استان مرکزی و شهر اراک می گردید.

 • اگر در حوزه خودروسازی سبک و سنگین و تولید قطعات ماشین آالات صنعتی فعالیت دارید و می‌خواهید دست به توسعه و گسترش بزنید.

 • اگر تازه وارد صنایع راهبردی و استراتژیک شده اید و می خواهید در یکی از استان های مهم کشور، شعبه ای جدید از دفاتر خود افتتاح کنید.

 • اگر شما به عنوان یک رهبر سازمانی به دنبال گروه از مشاوران زبده کسب و کار می‌گردید که سابقه کاری موفق و زیادی در کلانشهرها و مراکز استان های مختلف کشور و حتی کشورهای همسایه داشته باشند.

 ما یک پاسخ مطمئن برای شما داریم: دپارتمان مشاوره مدیریت و کسب و کار گروه ملکا

ما در ملکا برنامه ای دقیق و علمی برای گسترش سازمان شما در شهر اراک و استان مرکزی داریم

اولین قدم تا موفقیت در اراک

دوره مشاوره تخصصی مدیریت کسب و کار در اراک، استان مرکزی

بررسی اهداف در گسترش به اراک و دیگر شهرهای بزرگ کشور

ایجاد همگرایی بین مدیران و بدنه سازمان


چالش‌زدایی مدیران در این مسیر

خدمات مشاوره کسب و کار و گسترش سازمان در اراک، استان مرکزی

اینجا در استان مرکزی که یکی از مراکز مهم تاریخی و جغرافیایی در دوره های مختلف تاریخی بوده است، به عنوان یکی از شاهراه های اقتصاد و تجارت ایرانی با سرزمینی و مردمانی طرف هستید که از تنوع قومیتی برخوردار است و مهاجران زیادی را در خود جای داده است که به دلایل مختلف شغلی، تحصیلی، اقتصادی، فرهنگی و حتی فاصله نسبتا نزدیک به پایتخت از طریق جاده ها و بزرگراه های مواصلاتی و تسهیل امور بازرگانی، صادرات و واردات به این استان آمده اند.

 

جمعیت استان مرکزی بر پایه آمار آخرین سرشماری صورت گرفته در حدود یک میلیون و پانصد هزار نفر تخمین زده می شود که در شهرهای مختلف این استان همچون ساوه، زرند، خمین، تفرش، سربند و دلیجان و توابع نزدیک به 12 شهرستان اصلی این شهر ساکن هستند.

اراک به دلیل:

 • قرار گرفتن در شاهراه ارتباطی مرکز کشور به ویژه کمربند شرق به غرب ایران
 • نقطه اتصال شاهراه های جاده ای ایران
 • نزدیکی به استان تهران و البرز به عنوان دو استان صنعتی و پرجمعیت کشور
 •  دارا بودن چندین شهرک صنعتی مهم و حیاتی
 •  وجود کارخانجات مهم خودروسازی، ماشین سازی و قطعه سازی ملی 
 • وجود خوشه های صنعتی و کارخانجات خصوصی بزرگ
 • نزدیکی به نیروگاه ها و صنایع تسلیحاتی و هسته ای مهم استراتژیک
 • امکانات مناسب آموزشی، پژوهشی و علمی دولتی و غیر دولتی 

 از موقعیت یگانه در اقتصاد، صنعت و اکوسیستم علمی ایران برخوردار است.

 

برای همین شما برای گسترش سازمان تان یا افزایش سرمایه کسب و کار خود و مشاوره گرفتن جهت بهبود فرایند ها و شیوه های مدیریتی و همچنین آموزش نیروی انسانی در این استان و شهر اراک باید سراغ مشاوره از تیم یا افرادی برویم که تجربه عبور از سخت ترین چالش های موجود در توسعه سازمانی  را داشته باشند، رشد و افزایش بهره وری تجاری در شهرهایی با ظرفیت های گوناگون صنعتی و اقتصادی به ویژه در مراکز استان های صنعتی کشور، همچون خراسان، کرمان، قزوین، کرج، اصفهان یا تهران را تجربه کرده باشند.

باید با گروهی کار کنید که با نامداران مدیریت کشور و برترین برندهای تجاری، خدماتی و اقتصادی همکاری کرده و از خود رزومه ای موفق و قابل دفاع ساخته باشند.
اگر هم قصد توسعه یا انتقال کسب و کارتان به یکی از کشورهای همسایه شمالی، غربی ایران یا شیخ نشینان حاشیه خلیج فارس را دارید باید سراغ افرادی بروید که تجربه صادرات و کارآفرینی در کشورهای همسایه ایران را دارند و توانسته اند آنچه که می گویند اجرایی کنند. 

امری که در سابقه موفق و عملگرایانه گروه ملکا و موسس آن رضوان ملکی به خوبی دیده می شود.

اراک مهد صنعت، شهری در انتظار توسعه

در مورد اراک بسیار می توان نوشت و گفت. شهری که ابتدا در دوران قاجار به عنوان حکومت‌نشین ولایت عراق برگزیده شد و عراق عجم یا همان اراک نام گرفت.  اما مهمترین نکته ای که همواره زبانزد خاص و عام بوده است عدم تناسب پیشرفت شهر اراک با توجه به موقعیت خاص و ناب صنعتی این شهر است. اراک هنوز هزار راه نرفته برای رشد و توسعه دارد و دارای ظرفیتی فوق العاده برای پیشرفت، سرمایه گذاری، توسعه کسب و کار و شروع به کار استارتاپ های دیجیتال است. اراک به عنوان بزرگترین شهر استان مرکزی، از شمال با شهر تفرش، از غرب با استان همدان و ملایر، از شرق با محلات ( هلند زیبای ایرانی) و از جنوب با شهر تاریخی خمین و سربند همسایه است. اراک از شمال شرق نیز به استان تهران متصل است. اراک تا مدتها همراه تهران تشکیل استان مرکزی ایران را میداد تا اینکه به عنوان مرکز استان مرکزی تبدیل به یکی از مراکز استان مهم و کلانشهرهای ایران گردید.  در نقشه ایران شهر اراک از نظر جغرافیایی در مرکز و کمی متمایل به غرب کشور قرار دارد. شهر اراک به دلیل داشتن بزرگترین کارخانه‌ها و صنایع مهم کشور، به عنوان پایتخت صنعتی ایران نیز شناخته می‌شود. ..

از مهم‌ترین صنایع شهر اراک می‌توان به:

 • کارخانه ماشین‌سازی
 •  آلومینیوم‌سازی
 • کمپانی آذرآب
 • کارخانجات تولید ماشین آلات سنگین و نظامی هپکو
 • کارخانه کمباین‌سازی 
 • و شرکت واگن‌پارس تنها تولید کننده واگن های قطار شهری و مترو در ایران

اشاره کرد.

 همچنین اراک محل استقرار بزرگترین تولید کننده بنزین و مدرن‌ترین پالایشگاه نفت کشور نیز می باشد.

همه اینها نشان دهنده اهمیت اراک برای سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای مختلف است. همیشه نام اراک را در تالار بورس و مهمترین معاملات بورس های اقتصادی و بازرگانی و صنعتی می شنوید.

مشاوره بازاریابی و فروش در اراک، استان مرکزی

گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا با تیم تخصصی مشاوره کسب و کار ، با بیش از ده سال تجربه در حوزه مدیریت کسب و کار و مشاوره بازاریابی و فروش، تبلیغات و برندینگ برترین کمپانی های ایرانی گزینه ای معتبر و مطمئن برای مدیران و رهبران سازمان ها در راه رشد و توسعه می‌باشد.

ملکا با سابقه برگزاری اولین کنفرانس ملی توسعه بازار و مدیریت نوین سازمان در صنعت گردشگری و برگزاری دوره های آموزشی مختلف در حوزه مدیریت، منابع انسانی و بازاریابی و فروش در شهرهای تهران، تبریز، اصفهان، مشهد، رشت، کرمان، گرگان، شیراز و اهواز به کسب و کار و سازمان شما کمک می کند تا سریع تر و دقیق تر پیشرفت کنید و سودآوری و سرمایه خود را توسعه دهید. 

ما در کنار مشاوره مدیریت و بازاریابی و فروش تخصصی به شما و پرسنل مجموعه تان آموزش های نوین مدیریت، رفتار سازمانی، بازاریابی و فروش نیز خواهیم داد.

تیم حرفه ای ملکا تحت هدایت دکتر رضوان ملکی با مشاوره مدیریت و بازاریابی و فروش در اراک و دیگر شهرها و مناطق صنعتی مهم استان مرکزی مثل ساوه و تفرش و محلات به شما کمک میکند به نتایج فراتر از انتظار خود برسید.

دوره های آموزش مدیریت و منابع انسانی ملکا در اراک، استان مرکزی

دوره مشاوره تخصصی مدیریت کسب و کار در اراک، استان مرکزی

آموزش مدیریت سازمان و رهبری هوشمند در اراک، استان مرکزی

آموزش مدیریت فروش و بازاریابی حرفه ای در اراک، استان مرکزی

دوره آموزش مدیریت پرسنل، کارکنان و منابع انسانی در اراک، استان مرکزی

خدمات تحت پوشش مشاوره کسب و کار ملکا در اراک، استان مرکزی

تشکیل یک سازمان نوین و توسعه سرمایه در یک شهر دوم آنهم شهری با موقعیت مهم و استراتژیک اراک و با سابقه فراوان تاریخی، تجاری ، صنعتی و بازرگانی، با حجم انبوه گردش صادرات و واردات داخلی و خارجی و سرمایه گذاری کلان دولتی و خصوصی در بخش صنعتی، نفت و بنزین و پتروشیمی باید بر پایه اصول صحیح منابع انسانی و مدیریتی بوده و با بهبود فرایندهای اداری و مالی درون‌سازمانی تا تسهیل‌گری روند ارتباطات با دیگر کلانشهرها و مراکز مهم در دیگر استان های کشور باشد.

استان مرکزی و شهرستان اراک به دلیل موقعیت استراتژیک خود در اقتصاد ایران و اهمیت راهبردی صنعت گردشگری، تاریخی و مردم شناسی، می تواند محل رشد و توسعه بسیاری از شرکت های خدماتی و تولیدی و بستری مناسب برای حضور سرمایه گذاران و کارآفرینان ایرانی باشد.

این امر قطعا نیازمند حضور و مشورت با مجموعه ای از کارشناسان و متخصصان با تجربه دارای شناخت عملی و علمی از شرایط گوناگون است تا بتوانند شما را در مسیر رسیدن به اهداف معین شده‌تان درست و به سلامت، همراهی و هدایت کنند.

آنچه با مشاوره مدیریت ملکا به دست خواهید آورد !

گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا با تجربه تبادلات بازرگانی و صادراتی مختلف و داشتن ارتباطات موثر و پروژه های مشاوره مدیریت با برترین سازمان ها و موفق ترین مدیران در چهارگوشه ایران پهناور از تهران خاکستری تا اصفهان نصف جهان، از تبریز سرفراز و دلاور تا مشهد طلایی، از خزر سرسبز تا خلیج همیشه فارس، از سیستان پهلوانان و کردستان آزاده، آماده است تا با مشاوره و آموزش به سازمان شما و نیروی انسانی‌تان در کنار ایجاد فرایندهای توسعه‌ محور بر پایه رفتار شناسی سازمانی و آنالیز و تحلیل داده های درون سازمانی بنایی محکم از سازمان و برند شما در این شهر صنعتی و کهن در استان مرکزی بسازد.

این گروه با سابقه مشاوره استراتژیک سازمان‌های بزرگ دولتی و شرکت های معتبر خصوصی نظیر اسنوا، وزارت جهاد کشاورزی و یا مجموعه بزرگ ایران مال در تهران و سازمان‌های مختلف دیگری در استان های کرمان، گیلان، تهران، البرز، خوزستان، خراسان رضوی، اصفهان و آذربایجان شرقی، فارس و کرمان و یزد یک همراه مطمئن برای رسیدن به قله های تحول و توسعه برای کمپانی و سازمان تحت مدیریت شماست.

ملکا در کنار تجربیات ارزشمندی که بر پایه سابقه درخشان مدیر خود در بازار بین المللی و منطقه ای دارد، می‌خواهد همیار و همراه شرکت‌های کشور و بازرگانان و مدیرانی باشد که در اهداف خود دنبال بستری جدید و مطمئن جهت سرمایه گذاری، ایجاد شرکت‌های ملی و منطقه‌ای، فرامنطقه‌ای و بین المللی هستند.

شما مدیران و رهبران بلند اندیش سازمانی در اراک و دیگر شهرهای استان می‌توانید از طریق سایت گروه توسعه سرمایه و مشاوره مدیریت ملکا با دفتر مرکزی در تماس باشید یا از طریق واتساپ، تلگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی ملکا برای مشاوره استراتژیک و آموزش‌های سازمانی در راستای هماهنگی‌های لازم اقدام کنید.