مشاوره مدیریت ملکا | مشاوره استراتژیک سازمانی

راهکار استراتژیک سازمان به سمت هدف

با گسترش و توسعه علوم انسانی و شناخت ابعاد شخصیتی انسان به عنوان اصلی ترین منابع کاری برای هر سازمان، نیاز مدیران برای راهبری صحیح نیروی انسانی و راهکارهای مدیریت نوین در هدایت صحیح سازمان ها، ارزش دو چندان پیدا کرده است.
امروز مشاوره مدیریت یا management consultant در کمپانی های بزرگ تبدیل به یک الزام مدیریتی شده است و رهبران موفق همواره همراه با مشاوران استراتژیک خود شناخته می شوند. مشاوره مدیریت مجموعه اتفاقات و فرآیندهایی است که با مشاهده و شناخت، تحلیل و آنالیز سازمان، آسیب شناسی و رفع چالش ها و ارائه راهکارهای عملیاتی، مسیری جدید و نوین برای شما در رسیدن به اهداف متعالی سازمان و افزایش بهره وری آن ترسیم می کند.

چرا سازمان ها به مشاوره مدیریت نیاز دارند؟

مشاوره مدیریت، خدمتی است که با هدف بهبود عملکرد و رفع چالش های تصمیم گیران سازمان مورد استفاده قرار می گیرد.
یک مشاور مدیریت، متخصص آسیب شناسی سازمانی با هدف شناخت و آنالیز سیستم کسب و کار شماست، که در نهایت با پیشنهاد راهکارهای عملگرایانه به مدیران سازمان، سعی در بهبود روند اجرایی و در نهایت نتیجه عملکرد سازمان دارد.
شما بهترین گزینه ها و عملی ترین راه حل ها را از یک مشاور مدیریت دریافت خواهید کرد و به عنوان یک مدیر، بهترین تصمیم ها در مسیر رسیدن به پیروزی را خواهید گرفت.

مشاوره مدیریت و کسب و کار در مراکز استان ها

فرآیند مشاوره مدیریت ملکا برای سازمان شما

مشاهده و شناخت با در نظر گرفتن اهداف٬ماموریت و چشم انداز و ارزش های سازمانی

آنالیز و تحلیل فرآیندهای سازمانی

بررسی و ارائه استراتژی های مدرن سازمانی

توسعه و تحول در رشد فردی و سازمانی مدیران و نیروی انسانی

رشد و توسعه سرمایه و سودآوری

ارائه راهکارهای کاهش هزینه‌ و افزایش درآمد

کمک به اتوماسیون و بهینه سازی روش های اجرایی و نظارتی

ارائه مشاوره به مدیران و رهبران شرکت ها در زمینه سرمایه گذاری و جذب سرمایه گذاران موفق

مشاوره مدیریت و کسب و کار ملکا

گروه ملکا با هدف بهینه‌سازی سازمان ها، از طریق مشاهده، آسیب‌شناسی، شناخت چالش ها و ایجاد همگرایی سازمانی بین مدیران و نیروی اجرایی و با اتکا به تجربیات چندین ساله سرکار خانم رضوان ملکی در سازمان های معتبر داخلی و بین المللی، همراه با مدیران و رهبران سازمانی می‌شود تا با استفاده‌ی صحیح از تجربه‌ و دانش گران‌ بهای مدیران هر سازمان و بر مبنای توانایی های نهفته در دل سازمان، توسعه و رشد آن را رقم بزند.

ما در ملکا تحول را از درون خود سازمان رقم می زنیم و با ایجاد فرآیندهای تجربه شده اما مطابق با مختصات ویژه هر سازمان، سازمان شما را به بالاترین بهره وری خود می رسانیم.

آموزش رفتاز سازمانی و منابع انسانی

گروه خدمات مشاوره مدیریت ملکا

گروه خدمات مشاوره مدیریت ملکا در شهرهای مختلف کشور به ویژه کلانشهرها، در حال فعالیت و ارائه پکیج های مشاوره مدیریت، آموزش منابع انسانی، مشاوره استراتژیک و بازاریابی و فروش می باشد.
این خدمات به سازمان ها، کمپانی ها و شرکت هایی ارائه می شود که:

و به این شرکت ها، فرصتی دوباره برای ایستادن میان نام ها بزرگ تجارت ایران و منطقه می دهد.

خدمات گروه ملکا برای سازمان شما

مشاوره مدیریت

چالش زدایی و رفع دغدغه های مدیران با تدوین استراتژی های عملگرایانه، ایجاد هم راستایی مدیران و نیروی های انسانی در مسیر اهداف سازمان، طرح صورت مسئله های اساسی و ارائه ی راه حل های صحیح عملیاتی از دل خود سازمان، فرآیند عملیاتی ملکا در سازمان شما خواهد بود.

اطلاعات بیشتر
مشاوره استراتژیک

با توجه به دانش و تجربه بالای کارشناسان و مشاوران ما، در عمل با بهترین تاکتیک های موفقیت سازمان آشنا خواهید شد. مشاوران مدیریت ملکا، در خلق استراتژی سازمان و اجرای دقیق آن تا رسیدن به نتیجه نهایی، در کنار شما هستند.

اطلاعات بیشتر
مشاوره و آموزش منابع انسانی

ملکا با ایجاد تحول در رشد فردی و سازمانی در تمام سطوح مختلف مدیریتی و نیروی انسانی، همچنین ارائه راهکار و ایجاد فرایند جذب نیروی متخصص برای هر حوزه ، برگزاری دوره های آموزشی با توجه به نیازهای هر بخش سازمان و تصحیح روند و ساختار بدنه سازمان، از سازمان شما یک تیم پیروز خواهد ساخت.

اطلاعات بیشتر
مشاوره بازاریابی و فروش

در دنیای امروز، بازاریابی خوب یکی از مهمترین قدم ها برای رسیدن به موفقیت یک کسب و کار است، ما با آموزش کارکنان و پیاده سازی روش های نوین بازاریابی، شما را به افزایش فروش و بهبود فرایندهای فروش رهنمون خواهیم ساخت.

اطلاعات بیشتر
مشاوره مالی و توسعه سرمایه

بهبود فرایندهای مالی و حسابداری سازمانی، رفع موانع و اصلاح الگوریتم مالی سازمان به همراه مشاوره در حوزه جذب سرمایه و سرمایه گذاری از خدمات ملکا برای شما خواهد بود.

اطلاعات بیشتر
مشاوره برندینگ، مارکتینگ و ری استارت سازمان ها

ملکا با همکاری مشاوران برگزیده و کارشناسان برندینگ ایران، تولدی دوباره برای نام و برند شما و آغازی دوباره برای سفر به سمت موفقیت و رسیدن به اهداف والای سازمانی رقم خواهد زد.

اطلاعات بیشتر
مشاوره و پیاده سازی CRM سازمانی

تیم ملکا با همکاری برترین متخصصان در زمینه مدیریت ارتباط با مشتریان و پیاده سازی یک crm حرفه ای و کارآمد، یک پایگاه داده مفید و همیشگی از بزرگترین سرمایه های شما، یعنی مشتریانتان خواهد ساخت.

اطلاعات بیشتر
Previous
Next

آن‌ها که به مشاوره مدیریت ملکا اعتماد کرده اند

انجمن حمایت از بیماران دیابتی
انجمن حمایت از بیماران دیابتی

با دپارتمان مشاوره مدیریت ملکا در ارتباط باشید

همین حالا اولین قدم را به سمت رشد و توسعه سازمانی بردارید..