سلسله رویدادهای پرواز، راهکار ملکا برای گردشگری

گروه توسعه سرمایه و مشاوره مدیریت ملکا

با مدیریت سرکارخانم رضوان‌ملکی به عنوان مدیری با تجربیات علمی و عملی در مدیریت سازمانی، چالش زدایی مدیران؛ آموزش و رشد نیروهای انسانی و ایجاد فرایندهای سازمانی در مسیر تعالی شرکت ها و کمپانی های برتر، اکنون به عنوان مشاور ارشد سازمانی آژانس راتین که یکی از نامداران تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ ایران است.

ملکا با آسیب شناسی، شناسایی و هدف گذاری مشخص اقدام به همکاری در برگزاری سلسله رویدادهای پرواز در صنعت گردشگری نموده است.
این سلسله رویدادها؛ اتفاقی هدفمند در جهت رشد و و توسعه بازار گردشگری ایران و تحول سازمانی و مدیریتی در ساختار شرکت ها، کمپانی ها و کسب و کار های مرتبط با این صنعت است.
با همین رویکرد و نگاه، “گروه توسعه سرمایه و مدیریت ملکا ” همراه شده است تا به همراه اژانس راتین در جایگاه دو بازوی علمی و اجرایی سلسله رویدادهای پرواز، قدمی موثر در رسیدن به اهداف آن که به خوبی در نام اولین رویداد گنجانده شده است؛ بردارند.
این مجموعه رویداد در سه مرحله و با جانمایی هدفمند شهرهای محل برگزاری برنامه ریزی شده است که به شرح زیر میباشند:

 اولین پرواز؛

با عنوان «کنفرانس ملی توسعه بازار و مدیریت نوین سازمان در صنعت گردشگری» تیرماه امسال در مشهد به عنوان اولین مقصد گردشگری ایران و قطب توریسم سلامت منطقه برگزار خواهد شد. تا در یک‌ کنفرانس تمام راهکار و دانش محور، راهی به سوی توسعه و رشد صنعت گردشگری در دوران پساکرونا باز کند و بنا بر شناخت نیازهای جدید به بازتعریف راهکارها بپردازد.

دومین پرواز؛

با عنوان نمایشگاه بین‌المللی گردشگری در کیش برگزار خواهد شد. کیش یکی از قطب‌های اصلی گردشگری ایران است و ظرفیت‌های نهفته زیادی از منظر ملی و بین‌المللی برای رشد و توسعه بعنوان یکی از مقاصد گردشگری مهم خاورمیانه دارد.که این‌ امر نیازمند مدیریت و برنامه ریزی دقیق در جهت نیازهای صنعت گردشگری است.

سومین پرواز؛

با عنوان همایش بین‌المللی پرواز در استانبول برگزار خواهد شد. تا در جهت بررسی و تحلیل و برنامه ریزی برای رشد گردشگری بین المللی ایران قدم بردارد.
انتخاب کشور ترکیه و شهر استانبول بدین علت بوده است که این شهر یکی از مقاصد مهم گردشگری در جهان و امروزه به مقصد اصلی گردشگری خارجی و سرمایه گذاری ایرانیان بدل شده است . جدای اینکه استانبول بعنوان تنها شهر اوراسیایی و شاه راه ارتباطی آسیا و اروپا توانسته توریست های بسیاری را از نقاط مختلف دنیا جذب کند و صاحب پرتردد ترین فرودگاه قاره سبز باشد.

لذا این سه شهر انتخابی مناسب برای شهرهای سه گانه ی هدف پرواز میباشند.
ما درگروه ملکا امیدواریم فعالان و مدیران عرصه گردشگری و مدیریت با حضور در این کنفرانس همراه و هم قدم ما در جهت رفع چالش ها و آسیب های این صنعت باشند.

اشتراک گذاری